AUM American University of Malta

Úvod

Read the Official Description

Americká univerzita na Maltě je soukromá akreditovaná americká univerzita liberálních umění na Maltě . Jsme odhodláni poskytovat špičkové vzdělání, které posílí našim studentům a poskytuje jim dovednosti potřebné k tomu, aby vstoupily do světa a přispěly tak k celosvětovému občanství a vůdčím osobám ve svém profesním a osobním životě. Inteligentní šetření, výzkum a náš důraz na to, abychom se vrátili do komunity, ve které žijeme, jsou základními kameny naší vzdělávací filozofie zde v AUM . ydt

Mise

Americká univerzita na Maltě je soukromá americká univerzita liberálních umění, která se věnuje vysokoškolskému vzdělávání a výzkumu na nejvyšších mezinárodních standardech. Naše studijní programy, výzkumné činnosti a služby pro komunitu mění životy a slouží společnosti tím, že vzdělávají, vytvářejí znalosti a dávají znalosti práci v globálním prostředí.

Vidění

Americká univerzita na Maltě vychovává různorodé studijní orgány, aby se staly odpovědnými globálními občany a budoucími vůdci v akademicky náročném učebním prostředí. Stále usilujeme o udržení a zlepšování kvality výuky, výzkumu, veřejných služeb a hospodářského rozvoje.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BSc programy » Vidět MBA »

Programs
Contact

American University of Malta

Adresa, 1. řádek American University of Malta Triq Dom Mintoff Bormla, BML 1013
Cospicua, Malta
Website http://www.aum.edu.mt/
Telefonní číslo +356 2169 6970