Unicaf University (MW)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Unicaf je globální vzdělávací organizace se sídlem v Evropě a nabízí stipendia způsobilým uchazečům o studium akademických studií se svými partnerskými univerzitami, v současnosti University of Suffolk ( UK) , Liverpool John Moores University (UK) , University of South Wales (UK) , Kalifornská univerzita, Riverside Extension (USA) a univerzitní univerzita Unicaf University ( Afrika) . Kromě plně online programů nabízených prostřednictvím partnerských univerzit nabízí Unicaf řadu výukových programů na univerzitách Unicaf University.

Stipendijní program Unicaf dosud udělil stipendia více než 100 000 způsobilým žadatelům ve 156 zemích po celém světě. Stipendia se udělují talentovaným jednotlivcům, kteří jsou finančně napadáni a výrazně snižují náklady na školné; zbývající poplatky jsou placeny v jednoduchých splátkách jako součást cenově dostupných a dostupných platebních plánů na míru.

Unicaf usnadňuje celosvětové online dodávání studijních materiálů pro bakalářské, magisterské nebo doktorské tituly prostřednictvím své nejmodernější digitální platformy, Virtual Learning Environment (VLE) . Online učení nabývá na poli účinného způsobu předávání nových znalostí, dovedností a kvalifikací, které jsou vhodné pro lidi žijící mimo městská centra, pro rodinné pečovatele a domácí tvůrce, pro osoby se zdravotním postižením a pro pracující profesionály, kteří se nemohou vzdát své kariéry a platy za účelem získání nové kvalifikace za účelem získání povýšení nebo nalezení lepší práce. Unicaf VLE, který je k dispozici prostřednictvím jakéhokoli mobilního nebo stolního zařízení, umožňuje přístup ke studijním materiálům 24/7, pravidelný kontakt s lektory, přístup k rozsáhlé sbírce elektronických knihoven a vytváření sítí se studenty a profesionály v mnoha různých zemích a kulturách. Online dodávka učebních materiálů prostřednictvím Unicaf VLE využívá moderní technologie a metody (jako videa, kvízy, skupinové projekty a další), které pomáhají učení tím, že je zábavnější a zajímavější.

Měsíční příjem umožňuje studentům registrovat se v Unicaf po celý rok. Během studia v modulech umožňuje studentům hlouběji prozkoumat jedno téma před přechodem na další.

Čtyři hlavní výhody studia prostřednictvím Unicaf jsou: dostupnost, flexibilita, dostupnost a důvěryhodnost.

Unicaf je fyzicky přítomen prostřednictvím univerzitních kampusů nebo vzdělávacích center ve 12 afrických zemích (Egypt, Ghana, Keňa, Malawi, Maroko, Nigérie, Somálsko, Uganda, Zimbabwe, Jižní Afrika, Zambie a Rwanda) a má také kanceláře v Evropě.

Místa

Lilongwe

Adresa, 1. řádek
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
Lilongwe, Centrální region, Malawi

New York

Adresa, 1. řádek
1745 Broadway
10019 New York, New York, Spojené státy americké

Athény

Adresa, 1. řádek
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athény, Centrální Atény, Řecko

Bukurešť

Adresa, 1. řádek
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko

Londýn

Adresa, 1. řádek
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Londýn, Anglie, Spojené království

Káhira

Adresa, 1. řádek
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Káhira, Káhira guvernér, Egypt

Accra

Adresa, 1. řádek
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Accra, Větší region Accra, Ghana

Port Louis

Adresa, 1. řádek
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Okres Port Louis, Mauricius

Nairobi

Adresa, 1. řádek
Nairobi, Nairobi County, Keňa

Lagos

Adresa, 1. řádek
10, Peace Avenue
Lagos, Lagos, Nigérie

Mogadišo

Adresa, 1. řádek
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadišo, Banaadir, Somálsko

Lusaka

Adresa, 1. řádek
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Lusaka, Provincie Lusaka, Zambie

Irbid

Adresa, 1. řádek
Jordan-Irbid
Irbid, Irbidní guvernér, Jordánsko

Kypr online

Adresa, 1. řádek
Kypr online, Kypr

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium