Perdana University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vicekancléř poselství

Pozdrav z Perdana University, Malajsie.

Perdana univerzita byla založena v roce 2011 pod záštitou jednotky předsedy vlády oddělení Public-Private Partnership.

Začalo to s dvěma lékařskými programy: Doktor medicíny, nabízených prostřednictvím Graduate School of Medicine, a Bachelor of Medicine provedeného Perdana University-Royal College of Surgeons v Irsku School of Medicine. První z nich je první položka absolvent lékařské programu v Malajsii. V krátkém čase Perdana rozšířila s jinými programy, včetně ergoterapie, mezinárodní obchod, bioinformatiky a Nadace ve vědě.

Perdana univerzita má na místě, prozatímní kampus, který je dobře zařízené, vybavené a kabelové poskytnout okamžitý přístup k on-line platforem vzdělávání, i když je člověk na cestách. Bereme na vědomí, že vážné nejlepší z fyzického zařízení zůstane jako idylické struktury bez podpory kompetentního, angažovaného a vášnivého fakulty vést a rádce naše studenty v akademických a vědeckých činností, jak oni sami ponořit i do výzkumu s množstvím spolupráce akademické partnery. Jsme velmi šťastní, že skutečně během této krátké doby jsme schopni přilákat angažované a dynamické akademici, jakož i administrativních pracovníků vysokých škol, místní a mezinárodní úrovni, aby připojit k našemu týmu Perdana. Naše mezinárodní členy fakulty pocházejí z celého světa, včetně malajských talenty ze zahraničí, kteří jsou ochotni se vrátit domů v rámci programu Talent Corp Malajsie.

Vice kancléř zprávy

Naši studenti tvoří pozoruhodnou galére z vášnivých jednotlivců, kteří mají vlastnosti a připravenost nezbytné postavit se ke složitosti a potížím spojeným jejich příslušných studií. Společně s nimi, jak jsme zmapovat naši budoucnost jako vědecké komunitě, bereme narážku ze slov Sydney J Harris, že "celý účel výuky je, aby se do zrcadla oken", která se bude rozšiřovat naše obzory a otevřené nekonečné možnosti.

Vítejte v Perdana (Premier) rodina. Jak jste si pohled z našich oken, uvidíte neomezené možnosti ve vaší přípravě, aby se stala členem nové, vzrušující budoucností řízeného znalostmi.

Děkuji. Udržujte dobře a v kontaktu.

Profesora Dato 'Dr. Syed Ahmad Bin Hussein Chief Executive / vicekancléř

Místa

Serdang

Perdana University

Adresa, 1. řádek
Serdang, Selangor, Malajsie
Telefonní číslo
+60 3-8941 8646