Multimedia University

Úvod

Read the Official Description

MMU vítá začínající studenty z celého světa, protože jsme přesvědčeni, že multikulturní a nadnárodní areál obohatí studentům zkušenosti v oblasti sociální a kulturní rozmanitosti. Studenti mají možnost setkat se s lidmi z různých kultur a etnických skupin a rozvíjet na vzájemné kulturní porozumění mezi sebou.

PROČ MMU? Multimedia University (MMU), Malajsie neustále hledá do budoucnosti výuky a výzkumu. Zde jsou některé dobré důvody, proč dělat MMU svůj univerzitu by mohla být tou nejlepší volbou ve své kariéře.

Global pověst První soukromá univerzita v Malajsii by měly být uvedeny v top 200 asijské University Rankings a šestý z top 500 v International Student Review u QS (Quacquarelli Symonds Ltd), kompilátory Times vysokého školství.

Vítěz Brands Excellence Award, kategorie 2, Servisní profesionálů Ministerstva mezinárodního obchodu a průmyslu, Malaysia.An vynikající univerzity (Tier-5), hodnotí malajské univerzit a vysokých škol (SETARA) a malajské kvalifikace agentury (MQA ).

Nejlepší soukromá univerzita v Malajsii pro nejvyšší Journal Citation hrabě, přezkoumává ministerstvo vědy, technologie a inovace, Malajsie.

Strategické partnerství

MMU spolupracoval s významnými subjekty v oblasti IKT, jako jsou Nokia, Intel, Microsoft, Cisco, Motorola, Ericson a atd. Naše strategické partnerství zajišťuje, že jste vystaveni nejlepších a nejmodernějších technologií na podporu svých vzdělávacích aktivit.

Kvalitní Programy

Naše přednášky poskytují celou řadu zajímavých možností studia pro studenty, kteří vedou programy kariéra zaměřené, které jsou významné pro průmysl a aby absolventi konkurenční výhodu na pracovišti.

Výuka Excellence

Flexibilní učení je součástí strategie univerzity poskytovat rozšířené, studenta - střed přístup k učení za použití nejúčinnější, flexibilní a vhodné pro výuku a učení režimů a technologií.

Vzrušující Campus životní styl MMU podporuje kulturní rozmanitost a poskytuje neomezené možnosti pro studenty rozvíjet své zájmy a poznat nové lidi. Zkušenosti na MMU může být společensky i akademicky obohacující, přístup k nejnovějším sport a fitness zařízení, jakož i možnosti, jak si užít stimulaci kulturních aktivit.

Kariérní vyhlídky

MMU produkuje úspěšné absolventy, kteří jsou lídry ve svém vlastním oboru. Na základě průzkumu, více než 90 procent studentů si své první zaměstnání do 6 měsíců od ukončení studia

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět DBA » Vidět Bakalář » Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Engineering / Postgrad Studie

Campus forma Denní studium January 2019 Malajsie Cyberjaya

Postgraduální programy multimédií univerzity nabízí různé fakult univerzity, ale spravuje Institut postgraduálního studia (IPS). Pro více informací o postgraduálních programů v MMU Přečtěte si prosím informace v této části. [+]

Postgraduální programy multimédií univerzity nabízí různé fakult univerzity, ale spravuje Institut postgraduálního studia (IPS). Pro více informací o postgraduálních programů v MMU Přečtěte si prosím informace v této části.

Institut postgraduálního STUDIE Institut postgraduálního studia (IPS) byla založena s hlavním zaměřením na podporu postgraduální výzkum a vzdělání v MMU. Funkce IPS patří:

Chcete-li fungovat jako sekretariát rady postgraduální studium. Chcete-li formulovat zásady, pravidla přezkumu a předpisy vztahující se k řízení postgraduálních programů. Chcete-li spravovat sledování postgraduálních studentů pokroku. Chcete-li sledovat kvalitu a výkon postgraduálních programů. Pro koordinaci celouniverzitních postgraduální kurzy. Pro usnadnění akademické schopnosti v otázkách týkajících se postgraduálních programů. Chcete-li spolupracovat s akademickými fakultami k udržení a zvýšení kvality postgraduálního vzdělávání. Na podporu akademické schopnosti při zachování integrity v postgraduálního vzdělávání praxí. Chcete-li podpořit MMU postgraduální programy v Malajsii a v zahraničí. [-]