Infrastructure University Kuala Lumpur

Úvod

Read the Official Description

První infrastruktura Univerzitní kampus v Malajsii

Síla infrastruktury univerzity Kuala Lumpur dnes pramení z jeho bohaté historie. Již více než 15 let, IUKL bylo poskytování kvalitního vzdělání a vynikající profesionální služby v různých oblastech infrastruktury.

IUKL bytí především infrastruktura univerzita v Malajsii, který klade důraz na integraci obou tvrdé a měkké aspekty infrastruktury, aspirovat na výrobu technopreneurs a kvalifikované pracovní síly s vynikající komunikace, technologických a manažerských dovedností.

Vylepšená s up-to-date akademických zařízení a učil vysoce kvalifikovanými lektory, mezi nimiž jsou praktiky, IUKL snaží zajistit vysoce kvalitní vzdělání v oblastech strojírenství, obchodu, komunikace, lingvistika, Architecture, biotechnologie, informační technologie a mnoho dalších ,

Jako dceřiná společnost Protasco Berhad, společnost kótovaná na základní desce Bursa Malajsie, IUKL se zavazuje v oblasti strojírenství budoucnost budoucí lídry. IUKL věnování při poskytování kvalitního vzdělání pomohlo mnoho studentů při získávání potřebných znalostí, dovedností a hands-on zkušenosti v stávat respektované odborníky z praxe v různých oblastech. Vedeni univerzity heslem "po poznání, pro lidstvo", IUKL se snaží zajistit, aby každý student náležitě připraven a umožní jim reagovat na budoucí výzvy tím, že je celostně dnes připravuje.

Vzdělávání, že IUKL poskytuje vyvážený - studenti zjišťují, že jejich mysl napadal, jejich praktické dovednosti zdokonaloval a zvýšila jejich sociální interakce dovednosti. Oni stejně bude prodchnut vysokých morálních hodnot, které pomáhají realizovat vizi 2020 a K-ekonomiku.

Naše vize

Chcete-li být světově proslulý infrastruktury univerzity.

Naše poslání

IUKL usiluje o vynikající výsledky v různých oblastech infrastruktury tím, že poskytuje kvalitní vzdělání, pokročilou znalostí, state-of-the-art technologii a vynikající profesionální služby.

Naše Motto

Znalostí, pro lidstvo.

Proč studovat na IUKL?

Kvalitní vzdělávání

Být ve vzdělávacím průmyslu za více než 15 let, IUKL bylo poskytování kvalitního vzdělání a vynikající profesionální služby v různých oblastech. IUKL byla hodnocena jako "vynikající" (Tier 5) plnohodnotného univerzitě v MQA ratingového systému na rok 2011 a 2013 pro malajské vysokých škol (SETARA). S tím, IUKL patří mezi jednu z top žebříčku univerzit a jedinou univerzitou infrastruktury v Malajsii a my bychom chtěli bojovat sami sebe v oblasti infrastruktury. Jsme přesvědčeni, že "infrastruktura" se neomezuje se pouze na budovy, stavby a technologií, ale zahrnuje také měkké "infrastruktury" jako je komunikace, jazykové znalosti, obchodu a informačních technologií.

profesionální Uznání

Všechny programy, které nabízí IUKL jsou schváleny jak ministerstvo školství a Malajsie kvalifikací agentury (MQA).

IUKL obdrží profesionální uznání od různých místních i mezinárodních odborných orgánech - Board inženýrů Malajsie (BEM), architektů Malajsie (LAM), geodeti prkno (LJT), Royal Institution of zeměměřičů Malajsie (RISM), Washington Accord, Cisco, International organizace pro normalizaci (ISO), Asociace certifikovaných účetních (ACCA), mezi ostatními.

Board of Engineers, Malajsie (BEM) Washington Accord Board of Architects Malajsie (LAM) Geodeti Board Sabah Surveyors Board Royal Institute of zeměměřičů Malajsie (RISM) Asociace certifikovaných účetních (ACCA) Chartered Institute of Management účetních (CIMA) Malaysian institutu certifikovaných veřejných účetních (MICPA) Malajský Institut autorizovaných tajemníků a správců (MAICSA) Cisco Malaysian Testování softwaru Board Board of odhadců, odhadců a realitních kanceláří Malajsie Představenstvo Množství zeměměřičů Malajsie

Na koleji

IUKL je zasazen do 100-akr De Centrum City, který má předpoklady stát se moderní Township, dobře vybavené mnoha zařízeními pro potřeby svých žáků, od útulné byty a ubytovny pro komerční prostory, v rámci bezpečného a zeleném prostředí.

Celosvětové Mezinárodní spolupráce se špičkovými univerzitami

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

University of Birmingham Univerzita v Portsmouthu University of East London Sheffield Hallam University GLASGOW Caledonian University Univerzita v Northamptonu University College BIRMINGHAM UNIVERZITA Jižní Wales

AUSTRÁLIE

Technologická univerzita Curtin University of Newcastle University of New South Wales Tasmánské univerzity

ČÍNA

Tongji University Xinjiang Vysoká škola finanční a ekonomika Šang-Luo uNIVERZITA HEBEI uNIVERZITA

NOVÝ ZÉLAND

univerzita Lincoln University Massey University Univerzita Waikato

NIZOZEMÍ

Hanze University of Applied Sciences

IRSKO

Athlone Institute of TECHNOLOGIE

Stipendia a půjčky

IUKL je přesvědčen, že vzdělávání by mělo být k dispozici pro každého. Proto při IUKL, existují různé granty a stipendia k dispozici. Kromě IUKL stipendium školné Waiver schématu, studenti mohou také žádat o půjčky a stipendia od Mara PTPTN a EPF, mezi ostatními.

Kluby a spolky

Divize studijní záležitosti poskytuje cesty pro studenty, aby prozkoumala své zájmy s praktickými zkušenostmi prostřednictvím aktivit organizovaných v průběhu celého roku. Existuje více než 40 klubů a spolky v IUKL. Účast v klubech a společnostech poskytuje praktické zkušenosti pro vedení a vývoj charakteru.

Kariérní růst

Hlavním cílem jednotky IUKL o vývoji je pomáhat svým studentům identifikovat a vybrat ty nejlepší kariérní možnosti jsou jim k dispozici. Proces plánování a rozvoj kariéry začíná již v roce, kdy student začínají svůj program s IUKL.

Vybavení

Široká škála IUKL v akademických a odborných kurzů jsou prováděny v současných studiích, laboratořích a dílnách, které jsou vybaveny nejmodernější technologií a zařízení, aby posílily své praktické zkušenosti, ať už jste studoval inženýrství, výpočetní technika, architektura, obchod, jazyk nebo vědy.

Student Community

IUKL Student komunita je kombinací lokálních a zahraničních studentů z 50 zemí. Tento faktor bude vystavovat studenty k etnické rozmanitosti, která nepřímo zvýšit sebevědomí a komunikační dovednosti.

Zkušení a kvalifikovaní Fakulta Členové

Studenti na IUKL jsou školen vysoce kvalifikovanými lektory, z nichž některé jsou praktiky. IUKL je hrdá na poskytování studentům praktický zážitek, který káže sebevědomí a umožňuje, abyste byli připraveni na pracovišti po ukončení studia.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět Diplomy » Vidět PhD » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Managementu Stavebního

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíců January 2018 Malajsie Kajang + 1 více

Jako jedna z nejvíce uznávané univerzity v oblasti inženýrského stavitelství v Malajsii, IUKL nabízí Master of Science v míře Stavební management (podle Mix-mode). Master of Science v řízení staveb (MScCM) je určen pro studenty s bakalářský titul v relativním strojírenském oboru, kteří chtějí vykonávat absolvent titul. Master of Science ve stavebnictví Management je určen pro studenty s formální kvalifikaci na magisterské úrovni. [+]

Jako jedna z nejvíce uznávané univerzity v oblasti inženýrského stavitelství v Malajsii, IUKL nabízí Master of Science v míře Stavební management (podle Mix-mode). Master of Science v řízení staveb (MScCM) je určen pro studenty s bakalářský titul v relativním strojírenském oboru, kteří chtějí vykonávat absolvent titul. Master of Science ve stavebnictví Management je určen pro studenty s formální kvalifikaci na magisterské úrovni. Master of Science v programu Výstavba Management poskytuje multidisciplinární a vysoce kvalitní vysokoškolské vzdělání v oboru management ve stavebnictví. Kandidáti budou vyškoleni s technických a manažerských znalostí a dovedností: (i) úspěšně plánovat, provozovat a spravovat stavebních projektů; a (Ii) radí a pomáhá orgánům v rozhodování a tvorby politiky. Obecný program Cílem je výchova odborníků a vědců, kteří účinně přispívají k rozvoji a řízení Stavebnictví jak na lokálním i globálním měřítku. Kombinace přednášek, ročníkové práce a výzkumu umožňuje kandidát mohli být vystaveni pokročilá znalost stavebních technologií a metod, vedení stavby, kalkulace projektu a zároveň, aby prozkoumala, výzkum a analýzu s cílem přijít s nejúčinnějším rámcem pro úspěch realizace stavebních projektů a zároveň si plně vědomi otázkách udržitelnosti a závazek k nim. Pracovní příležitosti existují pro širokou škálu organizací, včetně výroby stavebních firem, výzkumných organizací, akademických institucí, energetických agentur, místních, státních a federálních vlád a místních orgánů. Akademické Cesty V prvním roce, budou studenti získat pokročilé znalosti o různých Stavební management specializací, stejně jako výzkumné metody. Ve druhém roce budou studenti schopni obhájit svůj návrh práce z prvního pololetí a dokončit svou práci ve druhém pololetí. Co se týče akademických... [-]

Magistr V Zastavěném Prostředí (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíců January 2018 Malajsie Kajang + 1 více

Master of Science (M.Sc.) v zastavěných programu Životní prostředí je určen pro studenty s formální kvalifikaci v zastavěném prostředí na úrovni magisterského. Prostřednictvím programu, odborníky a absolventi by být vybaven technickými znalostmi a dovednosti potřebné ve vestavěné sektoru Životní prostředí. Program slouží také jako příležitost a cestou k výkonu PhD v zastavěných oblastí a jiných relevantních oblastech. [+]

Master of Science v Built Environment (výzkumem) Master of Science (M.Sc.) v zastavěných programu Životní prostředí je určen pro studenty s formální kvalifikaci v zastavěném prostředí na úrovni magisterského. Prostřednictvím programu, odborníky a absolventi by být vybaven technickými znalostmi a dovednosti potřebné ve vestavěné sektoru Životní prostředí. Program slouží také jako příležitost a cestou k výkonu PhD v zastavěných oblastí a jiných relevantních oblastech. Klíčové vlastnosti Příprava studentů za způsobilý pro výzkum a vývoj ve specifických oblastech zastavěného prostředí. Vývoj intelektuálních schopností studentů prostřednictvím výzkumu a úspěšného využití pokročilých nástrojů a technik, které budou podporovat jejich profesní rozvoj. Flexibilita výzkumných projektů: akademiků, profesionální, průmyslové, atd Oblasti výzkumu architektura Geomatic Engineering množství Surveying krajinná architektura Správa zařízení Nemovitosti Nebo jakékoliv jiné relevantní pole v zastavěném prostředí. Struktura poplatků malajská STUDENTI Poplatky za studium RM27,000.00 Záloha (stornovat) RM300.00 Pojištění RM70.00 / rok Celkem Poplatky (Orientační) RM27,400.00 Zahraniční studenti Poplatky za studium RM27,120.00 Pozor poplatek (stornovat) RM1,500.00 International Student správní poplatek RM4,200.00 Zdravotní pojištění RM500.00 / rok Visa Zpracování RM360.00 / rok Lékařské vyšetření RM250.00 / rok Celkem Poplatky (Orientační) RM34,000.00 Požadavky na přijetí Bakalářský titul s minimálním CGPA 2,75 nebo ekvivalentu, jak byl schválen Senátem IUKL; nebo Bakalářským titulem, který nesplňuje CGPA 2,75, ale nad 2,50, se mohou přihlásit do programu probíhající interní hodnocení na fakultě; nebo Bakalářský titul s CGPA pod 2,50 nebo jeho ekvivalent kvalifikace se mohou přihlásit do programu, s výhradou minimálně 5 let pracovních zkušeností v daném oboru U místních žadatelů, což je stupeň znalosti anglického jazyka považováno... [-]

Magistr

Magistr Architektury

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Malajsie Kajang

Master of Architecture programu bude o ekologicky udržitelné architektury, která se snaží minimalizovat negativní dopad na životní prostředí budovy o účinnosti a umírněnost v použití materiálů, energií a vývoj vesmíru. Udržitelná architektura, která je velmi dobře vědoma spotřeby energie a ekologické ochrany v designu zastavěného prostředí budou základní principy našeho záměru návrhu. [+]

mistr architektury Master of Architecture programu bude asi: Vliv architektury na komunitu a společnost. To bude hlavní inspirací a starost o naše designové strategie, zejména pokud jde o bezpečnost, komfort a pohodu. Ekologicky udržitelná architektura, která se snaží minimalizovat negativní dopad na životní prostředí budovy o účinnosti a umírněnost v použití materiálů, energií a vývoj vesmíru. Udržitelná architektura, která je velmi dobře vědoma spotřeby energie a ekologické ochrany v designu zastavěného prostředí budou základní principy našeho záměru návrhu. Závazek prozkoumat udržitelného pojetí základních principů, metodik a přístup stanovený v rámci architektonického procesu řízení plánování, navrhování a realizaci infrastruktury. Zhodnocení a promyšlené zvážení na kontextu rámce a kultuře místa, architektura, že reakce na jeho obvodu tím, že respektuje to, co již existuje, genius loci. Klíčové vlastnosti Studio-based learning kontrol na místě a odhady Neustálá komunikace s lektory a tutory Kritické myšlení a samostatné učení, aby vyhovovaly master programu přísnost a požadavku moduly programu Rok 1 moduly a kreditních hodin (ch): Studio design IVA (5 ch) Studio design IVB (6 ch) Building Technology A (3 ch) Technologie staveb B (3 ch) Odborná praxe A (4 ch) Odborná praxe B (4 ch) Teorie a filozofie (3 ch) Urban Design (3 ch) Celkem: 31 hodin úvěru Rok 2 moduly a kreditních hodin (ch): Provedení práce I (8 ch) Provedení práce II (8 ch) Zpráva Design práce (2 ch) Metody výzkumu (3 CH) Disertační práce (5 ch) Volitelné A: Trvale udržitelný design nebo volitelný B: Stavební Conservation (3 ch) Celkem: 29 hodin úvěru Struktura poplatků... [-]

Magistr V Elektronice Stavitelství (výzkum)

Campus forma Denní studium 18 - 24 měsíců January 2018 Malajsie Kajang

Master of programu Electronics Engineering (MEE) (výzkumem) je zaměřen na přípravu inženýrských absolventy s pokročilou technické znalosti a dovednosti při hledání praktických a vědeckých řešení, která splňují potřeby a změny současných technických problémů. Program bude také poskytovat cestu pro absolvování studenty, aby provedla PhD výzkum v jedné ze specializovaných oblastí elektronického inženýrství. [+]

Master of programu Electronics Engineering (MEE) (výzkumem) je zaměřen na přípravu inženýrských absolventy s pokročilou technické znalosti a dovednosti při hledání praktických a vědeckých řešení, která splňují potřeby a změny současných technických problémů. Program bude také poskytovat cestu pro absolvování studenty, aby provedla PhD výzkum v jedné ze specializovaných oblastí elektronického inženýrství. Klíčové vlastnosti Obohacení inženýrský výzkum a vzdělávání prostřednictvím konstrukce a infrastruktury přístupů. Znázorňující infrastrukturu přibližuje prostřednictvím programu zaměřeného na návrhu, vývoji a komercializaci průmyslových mikroelektroniky a komunikačních systémů. Přechod k kreativní ekonomiky pomocí znalostní ekonomice s cílem udržet vývoj ve všech oblastech mikroelektroniky a komunikačních Engineering. Počítačové Programu rozvoje systémy a simulátory jsou k dispozici na podporu výzkumné práce. Požadavky na přijetí Bakalářský titul v příslušném oboru s CGPA 2,75 a výše od IUKL nebo jakékoliv vysokých škol akreditovaných vládou, nebo jiné rovnocenné kvalifikace schválena Senátem IUKL Bakalářský titul s CGPA 2,50 a výše se mohou přihlásit do programu čeká vnitřního hodnocení na Fakultě Bakalářský titul s CGPA 2,00 a výše, může požádat o toto téma programu na nejméně 5 let pracovních zkušeností v daném oboru U místních žadatelů dostatečné zvládnutí anglického jazyka uspokojivě absolvovat kurz Mezinárodní žadatelé, kteří pocházejí ze země, kde je angličtina rodným jazykem; OR musí mít minimální skóre TOEFL 550 nebo IELTS 6.0 .; OR dosáhnout stupně z univerzity, kde prostředek poučení je v angličtině. Oblasti výzkumu Všechna témata výzkumné inklinovat k, ale nejsou omezeny na aplikace a inovace nových a vznikajících elektronických součástek a technologie v oblasti mikroelektroniky a komunikací. Výzkum v oddělení... [-]

Magistr V Oblasti Informačních Technologií (o Výzkumu)

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíců January 2018 Malajsie Kajang + 1 více

Master in Information Technology (podle výzkumu) je zaměřen na přípravu absolventů IT zázemí a non IT zázemí s pokročilým technických znalostí a dovedností při hledání praktických a vědeckých řešení, aby vyhovovaly potřebám a změny současných problémů v oblasti IT. Program bude také poskytovat cestu pro absolvování studenty, aby provedla PhD výzkum v jedné ze specializovaných oblastí IT. [+]

mistr v oblasti informačních technologií Master in Information Technology (podle výzkumu) je zaměřen na přípravu absolventů IT zázemí a non IT zázemí s pokročilým technických znalostí a dovedností při hledání praktických a vědeckých řešení, aby vyhovovaly potřebám a změny současných problémů v oblasti IT. Program bude také poskytovat cestu pro absolvování studenty, aby provedla PhD výzkum v jedné ze specializovaných oblastí IT. Klíčové vlastnosti Příprava studentů za způsobilý pro výzkum a vývoj ve specifických oblastech informačních technologií Vývoj intelektuálních schopností studentů prostřednictvím výzkumu a úspěšného využití pokročilých nástrojů a technik, které podpoří jejich profesní rozvoj související s výpočetní technikou nástroje a simulátory rozvoje jsou k dispozici na podporu výzkumné práce. Oblasti výzkumu Studenti povoleno pracovat na jakémkoli prostoru pod ním. Některá výzkumná témata jsou následující: softwarové inženýrství Vyšetřování na nejnovější softwarového inženýrství procesů, modelů a metod implementace ve zlepšování vývoj softwaru a vývoj. Vyvinout automatizované nástroje v měření a zlepšování softwaru postupy a metody. Sítě Vyšetřování na síťové bezpečnosti Cloud Computing Ostatní immerging oblasti výzkumu, jako jsou bezdrátové a mobilní sítě, mobilní Ad-Hoc sítí a sítí pro datacentra. Implementovat Cross Field výzkumné práce, jako je energetika a síťových a softwarově definovaných sítí. Multimédia Výzkum v oblasti audio analýzu obsahu obrazu a rozpoznávání, streamování médií, počítačové vidění, zpracování obrazu, grafiky, nové uživatelské rozhraní, všudypřítomná výpočetní techniky a vizuální informatiky. Vzhledem k tomu, nové způsoby využití na rychlý vývoj v médiích, od tradičního tisku, až po špičkové elektroniky, zpracování signálů, integrace multi-modelu, media dopravy a sdílení multimédií do cenných papírů, umístění-založené mobilní... [-]

Magistr V Pozemním Stavitelství (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíců January 2018 Malajsie Kajang + 1 více

Je jedním z nejuznávanějších univerzit v oblasti stavebnictví v Malajsii, IUKL nabízí Master of pozemním stavitelství (výzkum) programu. Mistr v oboru stavebnictví je určen pro studenty s formální kvalifikaci inženýrství na magisterské úrovni. [+]

Mistr v pozemním stavitelství (výzkum) Je jedním z nejuznávanějších univerzit v oblasti stavebnictví v Malajsii, IUKL nabízí Master of pozemním stavitelství (výzkum) programu. Mistr v oboru stavebnictví je určen pro studenty s formální kvalifikaci inženýrství na magisterské úrovni. Uchazeč si může zvolit jakékoliv oblasti pozemního stavitelství nabízeného tj Výstavba, Structural, geotechnické, hydraulické a vodní zdroje a hlavní silnice a chodníku inženýrství. Pracovní příležitosti existují v širokém spektru organizací, včetně výrobních podniků, výzkumných organizací, akademických institucí, energetické agentury, místní, státní a federální vlády a místních orgánů. Klíčové vlastnosti Připravit studenty za způsobilý pro výzkum a vývoj ve specifických oblastech pozemního stavitelství. Rozvíjet intelektuální schopnosti žáků prostřednictvím výzkumu a úspěšného využití pokročilých nástrojů a technik, které budou podporovat jejich profesní rozvoj. Program nabízí flexibilitu výzkumných projektů: akademické, profesionální, průmyslové, atd. Oblasti výzkumu Stavební inženýrství Výstavba fyzického zařízení infrastruktury Venkova a low-cost bydlení Malé a střední průmyslové stavby geotechniky Vhodné základy konstrukce metody zlepšování Ground zpevňování svahů Dálnice a inženýrství chodníku Vývoj nových materiálů Nové techniky v designu pozemní stavitelství Pokročilá technologie betonu Konstrukční problémy struktur Modelování struktur vodní zdroje engineering Analýza a modelování hydraulických a hydrologických systémů Říční a ústí studie a protipovodňová opatření Kvality povrchových a podzemních vod modelování Struktura poplatků malajská STUDENTI Poplatky za studium RM29,390.00 Záloha (stornovat) RM300.00 Pojištění RM70.00 / rok Celkem Poplatky (Orientační) RM29,800.00 Zahraniční studenti Poplatky za studium RM30,700.00 Pozor poplatek (stornovat) RM1,500.00 International Student správní poplatek RM4,200.00 Zdravotní pojištění RM500.00 / rok Visa Zpracování RM360.00 / rok Lékařské vyšetření RM250.00 / rok Celkem Poplatky (Orientační)... [-]

Videos

IUKL