INTI International University & Colleges, Malaysia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Klenout přes střední, severní a východní Malajsii, INTI Mezinárodní univerzity a vysoké školy byla založena před více než 30 lety a je předním dodavatelem kvalitního vzdělávání, které nabízejí nejširší škálu cest, aby absolvent úspěch. V průběhu let jsme vytvořili pevné vazby s nejvyšší úroveň univerzit a klíčových hráčů na trhu s cílem zajistit, aby dovednosti práv a vítězný duch jsou vštípil v našich absolventů.

Klíčovým derivační na INTI je to, že naši studenti jsou součástí největšího světového provozovatele soukromých vysokých škol, laureát mezinárodních univerzit. Poskytování novou dimenzi INTI's programy, prestižní síť laureát mezinárodních univerzit otevírá nové obzory pro studenty díky svým důrazem na kariérní zaměřených programů a internacionalismu, která je společným jmenovatelem v různých zemích kde působí.

Každý rok, INTI studenti pracují na poskytování řešení pro více než 50 průmyslových projektů předložených velkých korporací a účastní více než 20 přednášky významných řečníků, kterým se stanoví nová měřítka pro odvětví malajské vzdělávání. Nejnovější výukové metody a technologie, spolu s zkušenostní učení je aplikována vůbec INTI areály, zatímco kurzy a předměty jsou neustále aktualizovány tak, aby splňovaly měnící se potřeby globálních trhů.

Proč INTI?

Místa

Batu Pahat

Adresa, 1. řádek
INTI International University
Persiaran Perdana BBN,
Putra Nilai

71800 Batu Pahat, Johor, Malajsie

Batu Pahat

Adresa, 1. řádek
INTI International College Subang
3, Jalan SS15/8
Subang Jaya

47500 Batu Pahat, Johor, Malajsie

Batu Pahat

Adresa, 1. řádek
INTI International College KL
Menara KH
Jalan Sultan Ismail

50250 Batu Pahat, Johor, Malajsie

Batu Pahat

Adresa, 1. řádek
INTI International College Penang
1-Z,Lebuh Bukit Jambul

11900 Batu Pahat, Johor, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium