INCEIF The Global University of Islamic Finance

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


Kdo je INCEIF ?

INCEIF byla založena v roce 2005 naší Bankou Malajsie (Bank Negara Malaysia) a byla pověřena rozvojem a podporou talentů a odborníků v oblasti islámských finančních služeb. Jako univerzita nabízí INCEIF postgraduální studium islámských financí.


Při dosahování této vize je důležité, aby INCEIF překlenula akademickou i průmyslovou sféru. To je překládáno do jeho akademické osnovy, která je strukturována na základě vstupů průmyslových hráčů, stejně jako členové fakulty, kteří jsou globálně respektováni jak v islámské finanční akademii, tak v islámském finančním průmyslu. Fakulta spojená s neustálou podporou regulátorů a klíčových hráčů v průmyslu poskytuje studentům INCEIF silné mentoringové vztahy a příležitosti pro profesní rozvoj.


V současné době existuje 1 561 absolventů INCEIF z více než 80 zemí světa. Některé z nich již významně přispívají k rozvoji islámských financí na všech úrovních, ať už jde o vývoj produktů, politický rámec a provádění; regulace a prosazování; a inovace.


Campus se nachází 15 minut od centra města Kuala Lumpur, Malajsie; jeden z nejživějších islámských finančních trhů na světě a jeden z nejživějších měst Asie. V areálu areálu se nachází trio třípodlažních hlavních budov a jsou vybaveny působivými zařízeními, včetně velkokapacitního hlediště, učeben, bazén o třech metrech a samostatných posiloven pro muže a ženy.


Takže proč zvolit INCEIF ?

Nejdřív podnik

Podněcuje zvyšující se chuť k produktům vyhovujícím šaríji od stále více sofistikovaných spotřebitelů a investorů, je islámský sektor finančních služeb zažívá růst, který lze udržet pouze prostřednictvím inovací poskytovaných novou generací inovativních podnikatelských myslitelů. Studenti INCEIF absolvují globální vyhlídky, dobře orientované v moderních zásadách firemních financí a Shariah, a jsou připraveni soutěžit v technologicky řízeném věku globálních financí.


Dobře vytvořené programy

 • Masters in Islamic Finance Practice (MIFP) je postgraduální kurz zaměřený na přípravu odborníků z oboru s globálním vhledem, holistickými znalostmi a špičkovými znalostmi v oblasti islámských financí. MIFP lze provést osobně nebo online.
 • MSc in Islamic Finance (MSc) je určen pro akademické pracovníky a odborníky z praxe, aby mohli rychle sledovat svou kariéru v islámských financích. Nabízí důkladné vzdělání v klíčových oblastech islámské ekonomiky, financí a šaríje z teoretického i aplikovaného hlediska.
 • PhD in Islamic Finance (PhD) umožní kandidátům rozvíjet technickou a intelektuální schopnost potřebnou pro výzkum v široké škále oblastí v islámském financování. Doktorský program INCEIF je založen na průmyslových INCEIF ale přesto je založen na silných akademických základních principech.
 • Professional Certificate in Islamic Finance (PCIF) je vyvinut tak, aby vyhovoval odborníkům v oboru, kteří chtějí získat znalosti v určitých oblastech praxe. Budete mít možnost vybrat si jednu ze čtyř specializací, které nabízí náš program PCIF:
  • Islámský kapitálový trh
  • Shariah pro islámské finance
  • Islámské bankovnictví; a
  • Islámské řízení bohatství


Zkušený

Naši členové fakulty jsou globální lídři v příslušných oborech. Jejich hlavním cílem je poskytnout vynikající vzdělávací zkušenost všem našim studentům. Kromě toho dohlíží na kvalitu a integritu našich akademických programů tak, aby byli studentům poskytnuty vědomosti a vědecké postupy nejvyšší úrovně v rámci akademické sféry i finančního průmyslu. Rovněž hrají důležitou roli při náboru a uchovávání vynikajících studentů z celého světa a poskytují vynikající příležitosti pro profesní rozvoj, které mohou zvýšit možnosti kariéry, které přispějí k udržitelné komunitě. Co nejvíce, naši členové fakulty jsou aktuální, poutní a vedoucí.


Globální spolupracovní partneři

Ve společnosti INCEIF jsme si uvědomili, že naše vítězná strategie směřující k podpoře rozvoje prostřednictvím našich postgraduálních studií islámských financí je vytvořením partnerských partnerství na celém světě. Tyto strategické vztahy jsou budovány "holisticky" kolem akademických institucí i obchodních organizací prostřednictvím nepřetržitého společného výzkumu, sdílení znalostí a odborných znalostí v oblasti islámských financí, realizace vzdělávacích projektů, které mohou zvýšit povědomí a stát se zdrojem poskytování hodnotných vstupů s našimi odborníky v oblasti předmětů. Abychom v našich iniciativách získali holistický přístup, spolupracujeme s:

 • Akademické instituce, jako jsou univerzity, vysoké školy a vzdělávací střediska.
 • Obchodní organizace, jako jsou centrální banky, finanční instituce, poradenská a vzdělávací instituce; a další organizace, které se jako alternativa dívají na islámské financování. bankovních, pojišťovacích a finančních subjektů a společností.


Rozmanité společenství

Mezinárodní přitažlivost programů INCEIF přilákala studenty všech věkových kategorií, náboženství a sociálně-ekonomické zázemí z více než 80 zemí, čímž vznikla různorodá kampusová komunita.

Centrum pro správu znalostí (KMC)

KMC poskytuje zdroje a služby na podporu výuky, učení a výzkumu INCEIF . Knihovní sbírka zahrnuje zdroje z islámského i konvenčního financování. INCEIF správy znalostí INCEIF vám poskytuje přístup k rozsáhlým informacím a umožňuje sdílení výsledků výzkumu islámského financování, průzkumu a zkušenosti z oboru

 • Vybavení - Samoobslužný kiosk, Knihovna, Studijní prostor, Diskusní salónek, Místnost pro databázi, Pracovní stanice, Fotokopie / Tisk / Skenovací stroj a Wi-Fi.
 • Služby - 24hod. Přístup, pomoc při vyhledávání informací, KMC centrum zákaznického servisu, půjčování / obnovení / obnova knih, workshop / školení, řešení dokumentů (vázání, skenování, laminování)


Další informace o společnosti INCEIF

www. INCEIF .org

Místa

Kuala Lumpur

INCEIF - The Global University Of Islamic Finance

Adresa, 1. řádek
Lorong Universiti A ,
59100 Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie
Telefonní číslo
+60 3-7651 4000