HELP University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NAŠE MISE

Chcete-li pomoci lidem uspět v životě a žít život významnosti prostřednictvím vzdělávání

Přehled HELP

Od roku 1986 jsme se pěstuje pevně a robustně. Jsme utrpěli naši řadu studentů a zajistil robustní finanční pozici. Máme vyznačují sami sebe vyniknout jako vůdce myšlení, inkubátoru vynikajících absolventů, model selektivní dokonalosti, a jako komunitní péči instituce.

Všechny ty roky naše vzdělávací cíle byly připravit studenty na své první zaměstnání pro postgraduální studium, připravit studenty pro jejich následné kariéry a připravit studenty pro naplňující a produktivního života. Pohony naší vize jsou naše hodnoty, které jsou založeny na "Pride of Achievement, sdílení úspěch, odvahu být, být soucitný, a být významný"

NAŠE VIZE:

Chcete-li být univerzitou se silným kultury kvality a vedení, která se zaměřuje na zdravých akademické standardy, neustálé zlepšování a rozvoj talentů studentů a zaměstnanců. Chcete-li být univerzita, která nabízí vzdělávací zkušenost, která zvyšuje rozvoje kariéry, hodnoty v průběhu životnosti vozidla a osobní naplnění Chcete-li být univerzitou se silným výzkumným zaměřením v našich klíčových oblastech dokonalosti. Chcete-li být univerzitu, který sdílí náš úspěch se zúčastněnými stranami a komunit, kde působíme

Naše hodnoty:

Pride of Achievement Úspěch sdílení Odvahu být Chcete-li být soucitný Chcete-li být Významná

Místa

Kuala Lumpur

HELP University

Adresa, 1. řádek
No. 15, Jalan Sri Semantan 1, Bukit Damansara, 50490 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
50490 Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie