GlobalNxt University

Úvod

Read the Official Description

GlobalNxtUniversity je průkopnická akademická instituce, která poskytuje studijní programy prostřednictvím jedinečné online globální učební pedagogiky. Sdružuje více než 75 významných fakult z 17 zemí a pečlivě rozvinutý obsah. GlobalNxt nastavuje nový standard kvality pro online vzdělávání. Prostřednictvím nejmodernější online platformy pro učení nabízí univerzita studentům vysoce interaktivní výuku kdykoli a odkudkoli. GlobalNxt je plně odhodlána poskytovat celoživotní učení zaměřené na studenty, které přináší smysluplné a relevantní vzdělávací výsledky.

Univerzitní studentská populace univerzity je zastoupena více než 72 různými zeměmi. Kromě toho prostřednictvím univerzitních partnerství má univerzita programy pro rozvoj talentů s více než 100 nadnárodními společnostmi.

Kurzy, které v současné době nabízí společnost GlobalNxtUniversity zahrnují magisterské studium MBA, postgraduální diplom z oboru podnikové správy a magisterské studium řízení informačních technologií. Univerzita také vyvíjí vlastní programy pro organizace, které splňují jejich specifické požadavky na talent a rozvoj dovedností. Plány jsou v plánu připravit sadu vysokoškolských programů a postgraduálních výzkumných programů, stejně jako zřídit nové školy ve vzdělávání, médiích a zdravotnických vědách v příštích třech letech.

Unikátní akademické dědictví univerzity a zkušenosti s on-line vzděláváním jsou založeny na online vzdělávací iniciativě U21Global, kterou původně propagovala skupina 21 mezinárodních univerzit.

GlobalNxtUniversity je součástí Manipal Global Education Services (MaGE), mezinárodního poskytovatele vysokoškolských vzdělávacích služeb, který poskytuje vzdělávací a školící služby více než 300 000 studentům z 6 univerzit a 9 kampusů ve 5 zemích.

Vaše možnosti studia

Budete se rozhodovat sledovat balení nebo vystupovat z davu?

Studium na mezinárodně uznávaný titul je významný závazek a podnikání. Pro mnohé to znamená značný čas a finance. Navíc, pro ty, kteří jsou již v zaměstnání, mohou být akademické studie prakticky nemožné, protože je potřeba žonglovat zaměstnání, rodinné a společenské závazky ve stejnou dobu.

Tradiční akademická kvalita v moderním, interaktivním formátu

Tam přijde univerzita a její jedinečný univerzitní model.

  • Chcete být součástí jedné z nejnovějších a nejinovativnějších univerzit na světě?
  • Chcete se dovědět a učit se od renomovaných mezinárodních fakult?
  • Chcete se připojit a komunikovat s globální studentskou základnou?
  • Chcete flexibilitu učit se v čase a místě, které vám vyhovuje?

Pokud je odpověď ano, pak jste na správném místě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět DBA » Vidět MBA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Videos

Riyas Hatia | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mohammed Amanullah | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mazen Rahhat | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Contact

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution

Website http://www.globalnxt.edu.my/