GlobalNxt University

Úvod

Read the Official Description

GlobalNxtUniversity je průkopnický akademická instituce, která poskytuje studijní programy přes unikátní on-line globální třídě pedagogiky. Sdružující více než 75 význačný fakulty z celé 17 zemí a pečlivě vyvinut obsah, GlobalNxt nastavuje nový standard kvality pro on-line vzdělávání. Prostřednictvím on-line učení platformě state-of-the-art, univerzita nabízí studentům vysoce interaktivní učení kdykoliv a odkudkoliv. GlobalNxt je plně odhodlána poskytovat studentů-centric celoživotního učení, která poskytuje smysluplné a relevantní výsledky vzdělávání.

Univerzita je v celosvětovém měřítku různorodé studentské populace je zastoupena více než 72 různých zemí. Navíc, díky blízkosti průmyslových partnerství, univerzita má rozvojových programů talent s více než 100 nadnárodních společností.

Kurzy v současné době nabízí GlobalNxtUniversityinclude Masters of Business Administration (MBA), postgraduální diplom z oboru Business Administration a Master of Science v informačních technologií řízení. Univerzita také vyvíjí vlastní programy pro organizace splňují jejich specifické požadavky, talent a rozvoj dovedností. Plány jsou v potrubí nabídnout sadu programů vysokoškoláka a postgraduální výzkumné programy, stejně jako vytvoření nových škol v oblasti vzdělávání, média a zdravotní vědy v průběhu příštích tří let.

Univerzita je jedinečný akademické dědictví a zkušenosti v oblasti on-line vzdělávání je založen na U21Global, on-line vzdělávací iniciativy původně propagoval skupina 21 zahraničních univerzitách.

GlobalNxtUniversity je součástí Manipal Global Education Services (Mage), poskytovatelem služeb mezinárodní vysoké školy, které poskytují služby v oblasti vzdělávání a odborné přípravy, aby více než 300.000 studentů, z 6 univerzit a 9 areálů přes 5 zemí.

Vaše Studijní možnosti

Bude se rozhodnete následovat balení nebo vyčnívat z davu?

Studium na mezinárodně uznávané stupně je významný závazek a závazek. Pro mnohé to znamená značný čas a finance. Navíc, pro ty, kteří už v zaměstnání, akademické studie může být prakticky nemožné, protože je třeba, aby žonglovat pracovní, rodinné a společenské závazky, všechny ve stejnou dobu.

Tradiční akademická kvalita v moderním, interaktivním formátu

To je místo, kde univerzity a její jedinečný model univerzity vypovídací

  • Chcete být součástí jedné z největších světových nejnovějších, nejmodernějších univerzit?
  • Chcete, aby přístup a učit se od renomované, mezinárodní fakulty?
  • Chcete se připojit a komunikovat s globální studentské základny?
  • Chceš flexibilitu, učit se v čase a místě, které vám vyhovuje?

Pokud odpověď zní ano, pak jste na správném místě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět DBA » Vidět MBA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Videos

Riyas Hatia | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mohammed Amanullah | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mazen Rahhat | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University