GlobalNxt University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Manipal GlobalNxt University je průkopnickou akademickou institucí, která poskytuje studijní programy prostřednictvím jedinečné online globální výuky ve třídě. Sdružením více než 75 významných fakult z 17 zemí a pečlivě vyvinutým obsahem nastavuje GlobalNxt nový standard kvality online vzdělávání. Prostřednictvím nejmodernější online výukové platformy univerzita nabízí studentům vysoce interaktivní učení kdykoli a odkudkoli. GlobalNxt se plně zavazuje poskytovat celoživotní učení zaměřené na studenty, které přináší smysluplné a relevantní výsledky vzdělávání.

Globálně rozmanitou studentskou populaci univerzity představuje více než 72 různých zemí. Kromě toho má univerzita prostřednictvím úzkého průmyslového partnerství programy rozvoje talentů s více než 100 nadnárodními společnostmi.

Mezi kurzy, které aktuálně nabízí GlobalNxt University Manipal GlobalNxt University patří Masters of Business Administration (MBA), Masters of Business Administration v bankovnictví

Unikátní akademické dědictví univerzity a zkušenosti s on-line vzděláváním jsou založeny na online vzdělávací iniciativě U21Global, kterou původně propagovala skupina 21 mezinárodních univerzit.

Univerzita je součástí Manipal Global Education Services (MaGE), mezinárodního poskytovatele služeb vysokoškolského vzdělávání, poskytujícího vzdělávací a školící služby více než 300 000 studentům, od 6 univerzit a 9 školních areálů v 5 zemích.

Vaše možnosti studia

Budete se rozhodovat sledovat balení nebo vystupovat z davu?

Studium na mezinárodně uznávané úrovni je významným závazkem a závazkem. Pro mnoho lidí to znamená značný čas a finance. Navíc pro ty, kteří již pracují, může být akademické studium prakticky nemožné z důvodu potřeby žonglovat s pracovními, rodinnými a společenskými závazky najednou.

Tradiční akademická kvalita v moderním, interaktivním formátu

Tam přijde univerzita a její jedinečný univerzitní model.

  • Chcete být součástí jedné z nejnovějších a nejinovativnějších univerzit na světě?
  • Chcete se dovědět a učit se od renomovaných mezinárodních fakult?
  • Chcete se připojit a komunikovat s globální studentskou základnou?
  • Chcete flexibilitu učit se v čase a místě, které vám vyhovuje?

Pokud je odpověď ano, pak jste na správném místě.

Místa

Kuala Lumpur

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution