AIMST University

Úvod

Read the Official Description

AIMST Univerzita je registrována u ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání, vládou Malajsie, jako je terciární vzdělávací instituce podle § 38 a 39 zákona o soukromých vysokých škol z roku 1996. To formálně zahájil svou činnost dne 30. října 2001, který se shoduje s jeho registrace u odboru soukromého školství v rámci ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání.

Prodchnutý s vizí svých zakladatelů, AIMST si klade za cíl být premier univerzitní soukromý sektor ve stravovacích zemi a regionu k potřebám místních a zahraničních studentů při poskytování kvalitní technické vzdělání za přijatelnou cenu. Učební osnovy pro většinu studijních programů jsou čerpány z University of Bristol ve složek Velké Británii většina z studijních programů patří počítačová školení, psaní a výzkum s cílem připravit studenty na práci a poskytnout jim schopnost uplatnit technologií pro všechny aspekty jejich vzdělávání. Vstup do studijních programů vyžaduje, aby žadatel splnit minimálně předepsané známky v příslušných subjektů na imatrikulaci (místní nebo v zámoří) úrovni nebo mají jiné rovnocenné kvalifikaci přijatelné pro AIMST University.

Prostředek poučení pro všechny obory je angličtina, i když význam národního jazyka Důraz bude kladen na veškeré činnosti univerzity. AIMST Univerzita bude poskytovat podporu jazyků pro studenty před jejich studijních programech a během zajistit přijatelnou úroveň plynulosti.

AIMST

Vize a poslání

Vidění

Být world-class univerzity, dosáhnout vysokou kvalitu výuky a výzkumu, a zabýval ve službě společnosti při podpoře celoživotního vzdělávání.

Mise

Chcete-li být premier univerzitu v zemi a regionu pro studium medicíny a dalších zdravotních vědách, inženýrství, výpočetní techniky, aplikované vědy, obchod a účetnictví.

Nabídnout vysoce kvalitní akreditované bakalářské a postgraduální programy na špičkové technologie za přijatelnou cenu, jejichž cílem je uspokojit individuální a vnitrostátních potřeby na pracovní sílu v souladu s národní vzdělávací filozofie.

Pro udržení vysoké akademické standardy a kvality výuky, které podporují analytické myšlení a nezávislý úsudek nezbytné pro fungování odpovědně v demokratické a stále více globální společnosti.

Chcete-li být centrem pro výzkum a inovace v oblasti hraničního disciplinárních a interdisciplinárních oblastech vědy a techniky s významem pro zemi a regionu.

Virtuální prohlídka

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět BScs » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Diplomy - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět Magistr » Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět Rok založení » Vidět BSc programy » Vidět Diplomy - AcademicCourses » Vidět PhD » Vidět Bakalář - Bakalář » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in Management

Campus forma Denní studium 1 semestr Přihlašování započato Malajsie Kedah

[+]

MSc v oboru řízení

Semestr 1

Možnosti Kariéra Finanční pomoc [-]

MSc V Biotechnologiích

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Kedah + 2 více

Cílem postgraduálního programu je poskytnout absolventům příležitost zlepšit své znalosti prostřednictvím nezávislého výzkumu ve vybraném odvětví biotechnologie. To umožní absolventům být kompetentní při manipulaci základní a aplikovaný výzkum ve svých vybraných specialit. [+]

MSc Biotechnologie

Fakulta aplikovaných věd (FAS) byl druhý Fakulta má být zřízen na AIMST. To stanovila své cíle na podporu špičkových víceoborových programů, ve kterých jsou luhovali prvky inovativnosti a technopreneurship, jejichž cílem je zvýšit konkurenceschopnost na trhu.

V současné době má fakulta pouze jeden útvar, který je Ústav biotechnologie. V rámci tohoto oddělení, FAS nabízí vlastní tříletý studijní program s vyznamenáním tj BSC (Hons) v oboru biotechnologie (BT). Kromě BSC samozřejmě Master of Science (MSc) a doktora filozofie (PhD) v oboru biotechnologie (o výzkumu) jsou také nabízené FAS prostřednictvím odboru biotechnologie. Postgraduální programy jsou stále populární mezi studenty a počty studentů se každým rokem zvyšuje.... [-]


MSc V Lékařské Biochemie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Kedah + 2 více

AIMST univerzita nyní nabízí Master of Science v lékařské biochemie, která je čistě zakládají na výzkumu. [+]

MSc v oboru lékařské biochemie

AIMST univerzita nyní nabízí Master of Science v lékařské biochemie, která je čistě zakládají na výzkumu. Tento program je určen pro absolventy prokázat:

Základní znalosti v oblasti biochemie, biostatistiky, informační technologie, genetický, lékařské biochemie a bioinformatika. Plánovat a provádět dané výzkumné projekty, analyzovat a interpretovat získaná data. Motivace a dovednosti potřebné k výkonu dalšího výzkumu a celoživotní učení. Ústní a písemné komunikační dovednosti. Dovednosti v používání a aplikace informačních technologií nářadí. Vůdčí schopnosti a schopnost pracovat v týmu. Řídicích a podnikatelských dovedností. program Outline ... [-]

Contact
Adresa
International Office,
AIMST University,
Batu 3 1/2, Bukit Air Nasi,
Jalan Bedong,
Semeling,
08100 Bedong, Kedah.
WEST MALAYSIA.

Kedah, 08100 MY
Adresa destinace
Jalan Bedong - Semeling
08100 Bedong
Kedah Darul Aman

Kedah, MY
Social Media
Adresa destinace
1st Floor, Menara Manickavasagam
No.1, Jalan Rahmat

Kuala Lumpur, 50350 MY