AIMST University

Úvod

Read the Official Description

AIMST Univerzita je registrována u ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání, vládou Malajsie, jako je terciární vzdělávací instituce podle § 38 a 39 zákona o soukromých vysokých škol z roku 1996. To formálně zahájil svou činnost dne 30. října 2001, který se shoduje s jeho registrace u odboru soukromého školství v rámci ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání.

Prodchnutý s vizí svých zakladatelů, AIMST si klade za cíl být premier univerzitní soukromý sektor ve stravovacích zemi a regionu k potřebám místních a zahraničních studentů při poskytování kvalitní technické vzdělání za přijatelnou cenu. Učební osnovy pro většinu studijních programů jsou čerpány z University of Bristol ve složek Velké Británii většina z studijních programů patří počítačová školení, psaní a výzkum s cílem připravit studenty na práci a poskytnout jim schopnost uplatnit technologií pro všechny aspekty jejich vzdělávání. Vstup do studijních programů vyžaduje, aby žadatel splnit minimálně předepsané známky v příslušných subjektů na imatrikulaci (místní nebo v zámoří) úrovni nebo mají jiné rovnocenné kvalifikaci přijatelné pro AIMST University.

Prostředek poučení pro všechny obory je angličtina, i když význam národního jazyka Důraz bude kladen na veškeré činnosti univerzity. AIMST Univerzita bude poskytovat podporu jazyků pro studenty před jejich studijních programech a během zajistit přijatelnou úroveň plynulosti.

Vize a poslání

Vidění

Být world-class univerzity, dosáhnout vysokou kvalitu výuky a výzkumu, a zabýval ve službě společnosti při podpoře celoživotního vzdělávání.

Mise

Chcete-li být premier univerzitu v zemi a regionu pro studium medicíny a dalších zdravotních vědách, inženýrství, výpočetní techniky, aplikované vědy, obchod a účetnictví.

Nabídnout vysoce kvalitní akreditované bakalářské a postgraduální programy na špičkové technologie za přijatelnou cenu, jejichž cílem je uspokojit individuální a vnitrostátních potřeby na pracovní sílu v souladu s národní vzdělávací filozofie.

Pro udržení vysoké akademické standardy a kvality výuky, které podporují analytické myšlení a nezávislý úsudek nezbytné pro fungování odpovědně v demokratické a stále více globální společnosti.

Chcete-li být centrem pro výzkum a inovace v oblasti hraničního disciplinárních a interdisciplinárních oblastech vědy a techniky s významem pro zemi a regionu.

Virtuální prohlídka

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in Management

Campus forma Denní studium 1 semestr Přihlašování započato Malajsie Kedah

[+]

MSc v oboru řízení Semestr 1 Možnosti Kariéra Finanční pomoc [-]

MSc V Biotechnologiích

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Kedah + 2 více

Cílem postgraduálního programu je poskytnout absolventům příležitost zlepšit své znalosti prostřednictvím nezávislého výzkumu ve vybraném odvětví biotechnologie. To umožní absolventům být kompetentní při manipulaci základní a aplikovaný výzkum ve svých vybraných specialit. [+]

MSc Biotechnologie Fakulta aplikovaných věd (FAS) byl druhý Fakulta má být zřízen na AIMST. To stanovila své cíle na podporu špičkových víceoborových programů, ve kterých jsou luhovali prvky inovativnosti a technopreneurship, jejichž cílem je zvýšit konkurenceschopnost na trhu. V současné době má fakulta pouze jeden útvar, který je Ústav biotechnologie. V rámci tohoto oddělení, FAS nabízí vlastní tříletý studijní program s vyznamenáním tj BSC (Hons) v oboru biotechnologie (BT). Kromě BSC samozřejmě Master of Science (MSc) a doktora filozofie (PhD) v oboru biotechnologie (o výzkumu) jsou také nabízené FAS prostřednictvím odboru biotechnologie. Postgraduální programy jsou stále populární mezi studenty a počty studentů se každým rokem zvyšuje. Cílem postgraduálního programu je poskytnout absolventům příležitost zlepšit své znalosti prostřednictvím nezávislého výzkumu ve vybraném odvětví biotechnologie. To umožní absolventům být kompetentní při manipulaci základní a aplikovaný výzkum ve svých vybraných specialit. program Outline Rok 1 Základní chemie GENETIKA molekulární biologie Mikrobiologie BIOCHEMISTRY biocomputing Co-osnov sociálních služeb biofyzika Biologická rozmanitost 2. ročník Genetické inženýrství Bioinstrumentation Buněčná kultura Imunologie Potravinářské technologie Biostatistics Průmyslová trénink science Plant Fyziologie člověka následné zpracování Virologie Biotech trendy Řas a houbových vědy 3. ročník Molekulární modelování environmentální biotechnologie metodologie výzkumu biomolekul diagnostické obchodní management Bioetika, bioregulation a biologické bezpečnosti Výzkumný projekt Biomaterials Metabolomika farmakogenomika molekulární patogeneze Akvakultura Nanobiotechnologie Lékařské biotechnologie forenzní vědy Možnosti Kariéra Se zahájením Národního Biotech politiky a Bionexus v dubnu 2005, pracovní příležitosti v oblasti biotechnologie jsou nastaveny na eskalovat plynule. Absolventi budou mít vynikající pracovní příležitosti v oblastech jak různorodý jako zemědělské, lékařské, farmaceutické, životního prostředí... [-]

MSc V Lékařské Biochemie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Kedah + 2 více

AIMST univerzita nyní nabízí Master of Science v lékařské biochemie, která je čistě zakládají na výzkumu. [+]

MSc v oboru lékařské biochemie AIMST univerzita nyní nabízí Master of Science v lékařské biochemie, která je čistě zakládají na výzkumu. Tento program je určen pro absolventy prokázat: Základní znalosti v oblasti biochemie, biostatistiky, informační technologie, genetický, lékařské biochemie a bioinformatika. Plánovat a provádět dané výzkumné projekty, analyzovat a interpretovat získaná data. Motivace a dovednosti potřebné k výkonu dalšího výzkumu a celoživotní učení. Ústní a písemné komunikační dovednosti. Dovednosti v používání a aplikace informačních technologií nářadí. Vůdčí schopnosti a schopnost pracovat v týmu. Řídicích a podnikatelských dovedností. program Outline Součásti programu Kandidát budou realizovány v laboratoři - výzkum založený formulovány na základě konzultací s výzkumnými dohledu a spolupracovníků dohledu a provedeny pod jejich dohledem. Posouzení Průběžné hodnocení bude provedeno prostřednictvím posouzení průběžných prezentací projektových prací. Konečné posouzení a doporučení pro dokončení studia je založena především na vyhodnocení zprávy kandidátů výzkumného projektu a jeho / její obranu tohoto projektu. Možnosti Kariéra Průběžné hodnocení bude provedeno prostřednictvím posouzení průběžné prezentace projektů práce. Konečné posouzení a doporučení pro dokončení studia je založena především na vyhodnocení zprávy kandidáta výzkumných projektů a jeho / její obranu tohoto projektu. Kariérní otvory zahrnují: Obecné ochrany zdraví při práci, specialista praxe, univerzitní výuce a výzkum Proč AIMST AIMST Univerzita se zavazuje poskytnout nejlepší řadu služeb a zařízení uspokojit náročné potřeby našich studentů. Máme celou řadu specializovaných služeb připraveni pomoci a podpořit je v jejich době s námi. Naše studijní záležitosti Policisté budou pomáhat studentům při provádění opatření na ubytování, dopravu a dokonce pomáhají organizovat mimoškolních aktivit pro ně.... [-]

Contact
Adresa
International Office,
AIMST University,
Batu 3 1/2, Bukit Air Nasi,
Jalan Bedong,
Semeling,
08100 Bedong, Kedah.
WEST MALAYSIA.

Kedah, 08100 MY
Adresa destinace
Jalan Bedong - Semeling
08100 Bedong
Kedah Darul Aman

Kedah, MY
Adresa destinace
1st Floor, Menara Manickavasagam
No.1, Jalan Rahmat

Kuala Lumpur, 50350 MY