Macau University of Science and Technology (MUST)

Úvod

Read the Official Description

Úvod Společnost byla založena v roce 2000, Macau University of Science and Technology (MUST) rozrostla v ustáleném rychle s elánem. Jako největší multi-disciplinární univerzity v Macau, musí je hodnocena jako nejmladší mezi 100 nejlepších univerzit v cross-úžinu region1. Přijetím politiku podle stejný význam výuku a výzkum, který sleduje dokonalosti tak, aby rozvíjet talent v různých oblastech, je třeba povzbuzuje své zaměstnance k provádění špičkového výzkumu na novou úroveň a mezinárodní excelence. MUSÍ se nachází na pozemku o rozloze 210.000 metrů čtverečních se nachází ve městě Taipa, Macao, krásné okolí a pohodlnou přepravu činí z něj činí ideální místo pro studenty sledovat akademické vzdělání a zapojit se do výzkumu.

Poslání a vize

Potvrdil motto "věnování na praktické studium a prohloubení znalostí, schopností a kvality", musí se ztotožňuje s jejím posláním, "s cílem podpořit kulturní výměnu, pěstovat intelektuální růst, podpořila hospodářský rozvoj, a další společenské pokrok". Pro splnění potřeb Macau společnosti a rychlého rozvoje Číny, je nutné nabízí mnoho a rozmanité kvalitní vzdělávací programy čerpáním a začlenění do své práce, zkušenosti světových vysokých škol, jehož cílem je rozvíjet talenty, které nejen master základní teorie a jsou vysoce konkurenceschopné v praxi, ale také jsou inovativní, dvojjazyčné, vzdělaný a etické, a přizpůsobují potřebám globalizace vědy a techniky a ekonomiky. Současně je nutné podporuje její akademiky při provádění multidisciplinární a špičkový výzkum, snaží přeskočit MUSÍ připojit se k rodině renomovaných vysokých škol v asijsko-tichomořském regionu.

Fakulty a programy

MUSÍ je schválen vládou Macau SAR udělovat akademické tituly v doktorských, magisterských a bakalářských úrovních; obstarávat různé zájmy různých lidí, je nutné nabízí přibližně deset programů, které jsou prováděny především v angličtině, s některými v čínštině, portugalštině a španělštině. Kromě místních studentů, je třeba přitahuje studenty z pevninské Číny, Hongkongu, Tchaj-wanu a dalších částech světa. V současné době existuje více než deset tisíc studentů studujících na univerzitě, včetně asi 2000 doktorandů a 7500 pregraduální students2. Fakulty / katedry u musí obsahovat School of Business, Fakulta pohostinství a cestovním ruchu řízení, Fakulta humanitních studií a umění, Právnická fakulta, Fakulta informačních technologií, Fakulta čínské medicíny, Fakulta zdravotnických věd Univerzity International College a odbor všeobecného vzdělávání, které pokrývají širokou škálu oblastí, jako jsou společenské vědy, přírodní vědy, právo, management, obchod, medicínu, farmacii, umění, komunikace a jazyka. Musí také vlastní školu pokračujících studií, poskytující možnosti vzdělávání pro pracující studenty.

V současné době naši absolventi provádět mimořádně pokud jde o přijímání do zaměstnání a hledají další studie; mnoho absolventů získali stipendium od světské renomovaných univerzit, které jim pomohou věnovat se dalšímu studiu; mnoho dalších absolventů získat zaměstnání ve státních či známých podniků v Číně, Hongkongu a Macau.

Pedagogických pracovníků a akademických a výzkumu, vývoje

Klíč k rozvoji vynikající vzdělání a kvalitní talent je mít dobře informované, profesionální a zkušený mezinárodní štáby. Mošt několik set židle profesoři, profesoři, hostující profesoři, docenti a odborní asistenti; Většina pracovníků získali PhD míry a kdysi pracovali nebo studovali v pozemský renomovaných institucí a vysokých škol. Kromě vlastních členů fakulty, je třeba pozval skupinu renomovaných specialistů a odborníků učit své studenty a postgraduates; Tyto profesoři zahrnují akademiky z Čínské akademie věd, akademiků čínské akademie inženýrství, akademiky z Academia Sinica na Tchaj-wanu, akademiky z Americké lékařské akademie, často citovaných vědců a dalších špičkových vědců. Tyto vynikající učenci učí vysokoškoláky a dohlížet na doktorandy, předávat nejnovější poznatky a šíření nejnovějších poznatků Reserch, vystavuje studenty na mezinárodní vizí a více kultur.

Akademická svoboda byla vždy snaha o této univerzity. MUSÍ podporuje akademické a výzkumné pracovníky rozvíjet různé výzkumné projekty, které vyzývá ke spolupráci a produkovat nové poznatky, nové technologie a nové produkty tak, aby se předem diverzifikované akademický rozvoj a poskytování služeb pro rozvoj Macau a národního rozvoje. MUST především klade důraz na rozvoj charakteristik a výhodných oblastí výzkumu, například kvalitní výzkum v čínské medicíně, analýza dat z družice Chang'e a vesmírné vědy, řízení lidských zdrojů a řízení cestovního ruchu, herní Macau kulturní a sociální výzkum, arbitráž a spor rozlišení výzkum, srovnávací studie meziregionálních právních předpisů v cross-úžinu regionu Macau mediálních studií, a tak dále. MUSÍ podporuje schopnost vydávat vysoce kvalitní výzkumné výsledky. V posledních letech se naše výzkumné publikace v Q1 zónou mezinárodních SCI / SSCI akademických časopisech zdvojnásobily a počet žádostí o národních a mezinárodních patentů je serveral časy zvyšuje.

Po více než vývoj deset let, tím Univerzita nyní vlastní řadu významných ústavů a ​​výzkumných center, včetně Institutu pro udržitelný rozvoj, Space Science Institute, Institut pro sociální a Cultutral výzkum, Státní Key Laboratoř pro výzkum kvality v čínské medicíny, Macau ústav systémové inženýrství, Macau Institute of translační medicíny, Macau Výzkumné centrum pro mezinárodní normou čínských léčiv, Výzkumné centrum o rozhodčím řízení a alternativní řešení sporů, a Macau Media Research Center. V roce 2014/2015, univerzita nově instalované Macau akademie pro environmentální studia, Macau Výzkumné centrum pro financování inovací výzkum a Macau Akademie filmového umění. Tyto ústavy a laboratoře poskytují nejen praktické vzdělávací příležitosti pro vynikající výzkumné talenty, ale také velmi přispěl ke studiu na udržitelný rozvoj Macau společnosti.

V akademickém roce 2013/2014, je třeba se sídlem v Macau Ústav systémové inženýrství, Macau Institute of translační medicíny, výzkumného centra pro mezinárodní normou čínských léčiv, Výzkumného centra o rozhodčím řízení a řešení sporů a Macau Mediální studia Centre. Tyto instituty a centra mají obě výuky a výzkumu funkce a poskytnout výzkumnou platformu pro pokračující vývoj Macau v budoucnu.

Studentský život a zařízení

S ohledem na výukových zařízení, vlastní musí nejen krásný areál, ale má také několik moderních výukových objektů, dobře zavedené laboratoře, a bohatých sbírek v knihovně. MUST obhajuje tolerantní, harmonický, profesionální a pečující školního areálu étos kultivovat studenty s všestranný rozvoj svého charakteru. MUST nastaví režim Mentor na pomoc prváky při vyrovnávání se s problémy ve svých nových studií a životnosti. Držením mnoho forem činnosti studenta společnosti, musí povzbudí studenty, aby se aktivně podílet na mimoškolních činností tak, aby rozvíjet své organizační schopnosti, zlepšit jejich sociální a kognitivní schopnosti a rozšířit své znalosti rozpětí. MUSÍ poskytuje rozmanitost zařízení pro studenty zapojit se do různých druhů barevných mimoškolních aktivit, například zřízení studentské centrum s několika klavírních pokojů, zkušebny a multifunkčních místnostech, které jsou otevřené pro studenty používat zdarma po celý rok. The Art Troupe nabízí studentům fázi ukázat své umělecké nadání; to také stalo nezbytností brandname v umění a kultuře. Centrum pro podnikání a kariéra plánování pomáhá studentům identifikovat své osobní silné stránky a odborné znalosti, aby vykopat svůj vlastní potenciál, vytvořit zdravou, ve vzpřímené poloze jádro hodnotový systém z hlediska profesního rozvoje a zvýšení jejich konkurenceschopnosti, jakož i plánování a příprava na vstup na trh práce , Student si Office záležitostí organizuje návštěvy, výlety a společenské aktivity pro studenty, a také podporuje studenty, aby se aktivně podílet na různých odborných soutěžích doma i v zahraničí. o zájmu studentů založeným na Studijní oddělení koordinuje mnoha druhů školení a poskytuje jim poradenské a konzultační služby podle potřeby.

Tam jsou výhodné obchody, bankovní ústavy, studentské restaurace, učební restaurace, kavárna roh, počítačové obchody, fyzické vývojové centrum, což je olympijský-standardní dráhu a postavit stadion a tělocvična, krytý stadion a tenisové kurty zařízení, poskytující vymoženosti pro studenty, cvičení a uspokojit všechny jejich životní potřeby. Fakultní nemocnice, která je umístěna v areálu poskytuje podpůrné služby 24 hodin denně a zpracovává mimořádných okolností pro studenty a zaměstnance. Nemocnice má moderní vybavení, a navíc k místním profesionálním lékařským týmem, ale také má specialista tým složený s odborníky ze státní správy, zahraniční, Hongkongu a na dalších místech. Navíc je nutné je vybaven 24-hodinovou bezpečnostní hlídky v areálu a kolejí k ochraně řádného školního areálu životní prostředí.

  1. Student kampus kolej budova byla uvedena do provozu, které poskytují lepší podmínky pro učitele a studenty v práci, studium a bydlení; Nový učení blok je nyní ve výstavbě. Nový učení blok má několik výukových kuchyně, mnoho učeben a kanceláří; takový hardware zařízení pomůže musí dále zlepšit svůj kampus prostředí.

Academic Exchange a mezinárodní spolupráce

Internacionalizace byl důležitý impuls pro rozvoj musí své; to je také důležitý směr budoucího vývoje, musí to. Pokud jde o akademické správy musí integruje zkušenosti světoznámých univerzitách se specifickými Macau souvisejících s místní, sociálních a kulturních charakteristik a zřídilo vlastní administrativní principy a kultura, řídící struktura a systém, administrativní mechanismy a postupy, které dobře zapadá MUST je cílem internacionalizace. V současné době musí zavedla mnoho typů partnerství spolupráce s přibližně sto institucí v Evropě, Americe a Austrálii, Číně, Tchaj-wanu a Hongkongu, pokud jde o vzdělávací programy, akademický výzkum, školení personálu, studentských výměn a dalších oblastech. Je také členem Asociace univerzit Asie a Tichomoří (AUAP) a Mezinárodní asociace univerzit (IAU). MUST podporuje studenty, aby se zapojily do zámoří výměnných programů a poskytuje dlouhodobou, mid-term, krátkodobé financování pro vynikající studenty ke studiu v zahraničí. To také poskytuje podporu pro studenty, aby pokračovala dále zámořské studium nebo zámořské zaměstnání v mnoha formách, včetně doporučil studenty do zámoří absolvovat programy.

Při pohledu do budoucna, musí i nadále přiložit rovné zásadní význam pro výuku a výzkum, přilákat talenty ze všech oborů, drž pevně na klíč "kvalita" a "inovace", plně vykonávat svoji úlohu v tom, že neziskovou soukromou univerzitu, zlepšit jeho vývoj vynikající vzdělání a vynikající výzkum, sloužit společenství, a plnit své poslání a vzdělávací účely.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět PhDs » Vidět PhD » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Master Of Science (informační Technologie)

Campus forma Denní studium 4 let November 2018 Macao

Tento program je určen pro studenty pokračovat ve studiu v oblasti informačních technologií a výpočetní techniky po obdržení jejich první stupeň. Program klade důraz na teoretické i technické aspekty. Studenti budou připraveni na pozicích IT související výzkum a vývoj v podnicích, státních organizací či akademických ústavů a ​​škol. [+]

Master of Science (Information Technology) Počítačové a informační systémy

Tento významný poskytuje studentům odborné přípravy v oblasti počítačových a informačních systémů. Studenti by měli získat pochopení in-hluboké počítačové architektury, principy softwarového inženýrství, databázové systémy a bezpečnost sítí a informací. Tento významný bude solidate svůj základ pro provádění výzkumu v oblasti počítačových a informačních systémů.

sdělovací technika

Tento významný poskytuje studentům odborné přípravy v oblasti komunikační techniky. Studenti by měli získat pochopení hloubkovou moderních komunikačních systémů, zejména mobilních komunikačních systémů, a návrh a analýzu komunikačních systémů. Tento významný bude solidate svůj základ pro provádění výzkumu v komunikaci inženýrství.... [-]


Magistr

Bakalář Mezinárodní Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 4 let November 2018 Macao

Herní a cestovního ruchu je hlavní páteř, která zajišťuje ekonomickou podporu Macau. Vláda uznávaný Bachelor of International Management cestovního ruchu (BITM) byl vytvořen s cílem vyškolit odborníky pro herní a cestovního ruchu. Lepší vyškolení a vysoce kvalifikovaný odborník může dovedně poskytovat služby, které jsou v souladu s mezinárodními normami a zvýšení konkurenceschopnosti celého odvětví. BITM klade důraz na teorii i praxi a Fakulta poskytuje místních i zahraničních stáží příležitostí pro studenty (např Walt Disney World, USA) .Pro tyto důvody a víc, bakalářský studijní program vyneslo (Tourism Education kvalita) certifikace TedQual vydanou UNWTO. [+]

Herní a cestovního ruchu je hlavní páteř, která zajišťuje ekonomickou podporu Macau. Vláda uznávané Bachelor mezinárodního cestovního ruchu Management (BITM) byla vytvořena s cílem vyškolit odborníky pro herní a cestovního ruchu. Lepší vyškolení a vysoce kvalifikovaný odborník může dovedně poskytovat služby, které jsou v souladu s mezinárodními normami a zvýšení konkurenceschopnosti celého odvětví. BITM klade důraz na teorii i praxi a Fakulta poskytuje místních i zahraničních stáží příležitostí pro studenty (např Walt Disney World, USA) .Pro tyto důvody a víc, bakalářský studijní program vyneslo (Tourism Education kvalita) certifikace TedQual vydanou UNWTO.... [-]