Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Macao

University of Saint Joseph

Magistr Macao Macau Čína Hefei August 2018

&nbsp USJ University of Saint Joseph   - Evropský styl univerzity v Macau, Čína - Všechny USJ míry jsou uděleny jak USJ a Katolické univerzity v Portugalsku - USJ učí v angličtině a multikulturním prostředí &nbsp University of Saint Joseph (dříve IIUM) byla založena v Macau v Katolické univerzity v Portugalsku a diecéze Macau v roce 1996. USJ je rozdělen do čtyř hlavních škol: umění, dopisy a vědy, řízení, vedení a vláda, inteligentních systémů a technologií, křesťanská… [+] studia. Macau je multikulturní město a USJ odráží tuto vlastnost. Naši studenti, členové a zaměstnanci fakulty reprezentovat mnoho národů a etnických skupin. Toto prostředí dává studentům smysl pro studium v ​​zahraničí v době jejich pobytu doma, stimulující znalosti výměny a životní zkušenosti a připravuje je žít v různorodé, globální a propojeném světě. Naše média výuky je angličtina, nejrozšířenějším jazykem na světě. Nicméně, všichni naši studenti se také zavazují kurzy Putonghua a portugalštině, aby lépe připraveni pracovat a žít v globalizovaném světě. Zákonem, jsou všechny tituly společně uděluje University of Saint Joseph (USJ) a Katolické univerzity v Portugalsku (UCP), přední portugalské univerzity s slušné renomé v zahraničí. &nbsp Univerzita nabízí studium zaměřené na výzkum životního prostředí, s modulární systém, který umožňuje neomezený vstup a nepřetržitý tok fakulty z celého světa. V současné době nabízíme více než 50 programů, u vysokoškoláka, postgraduální diplomy, magisterské a doktorandské úrovni. Licentiate v komunikační architektury, a média, ekonomika, mezinárodní vztahy a filozofii Master v sociální psychologii a sborové dirigování a doktorát ve vědě jsou některé z nejvíce nedávných dodatků k naší univerzitě, který nabízí licenciate programy vlády studií, informačních techniky, filosofie, psychologie, Christian studia a sociální práce a magisterských a doktorských titulů v podnikání, Design, školství, státní správy, historie, Inf ormation technologie, klinické psychoterapie, hudba a náboženství. Výzkum v globální perspektivě a spolupráci je také centrální část našeho úsilí a to je důvod, proč jsme se rozšiřuje spolupráci s vysokými školami a Akademií BRIC bloku a dalších rozvíjejících se zemích. V současné době máme smlouvy s institucemi z Brazílie a Latinské Ameriky, Ruska a Evropy, Číny a jihovýchodní Asie. [-]