University of Pannonia

Úvod

Read the Official Description

The University of Pannonia, Se sídlem v Veszprém, působí v malebných městech na pozemcích bývalé římské provincie Pannonia. Na pěti fakultách univerzity poskytují vysoce kvalitní vzdělávání podporovaného řezání výzkumnou činnost hran a studentů přátelské prostředí. Za účelem uspokojení potřeb trhu práce, naše aktivity jsou prováděny v úzké spolupráci s regionálními průmyslovými partnery a místní samosprávy. na profesionální úspěchy našich zaměstnanců fakulty a mezinárodně uznávané výsledků výzkumu a vývoje, jejichž založený University of Pannonia je řazena mezi nejlepší maďarských univerzit.

Stupeň získané na naší univerzitě je uznávaným, cenný certifikát poskytuje pevný základ pro úspěšné kariéry perspektiv. Pro zlepšení kulturní zážitky, naše areály udržovat desetiletí nebo století dlouhou tradici studentského života. Doporučujeme každý návštěvník procházet naše webové stránky a shromažďovat informace o možnostech, které nabízí University of Pannonia.

Poslání a strategie

The University of Pannonia provádí výzkum a výzkumných a vývojových činností a nabídne programy v hlavních oblastech strojírenství, ekonomie, informační technologie, humanitních a zemědělských věd. Prestižní mezinárodní projekty poskytují mobilitu výzkumných pracovníků a studentů, a také přispět ke kvalitě programů v těchto oblastech. Při všech činnostech, včetně mezinárodních projektů, univerzita vážně bere na udržitelnost.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Contact
Adresa destinace
University of Pannonia
Egyetem u. 10

Veszprém, 8200 HU
Adresa destinace
University of Pannonia, Georgikon Faculty
Deák Ferenc u. 16., Keszthely

Keszthely, 8360 HU
Adresa destinace
University of Pannonia, Kőszeg Campus
Chernel u. 14., Kőszeg

Kőszeg, 9730 HU