Szent István University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Szent István University (SZIU), Jeden z maďarských nejvýznamnějších vysokých škol, se skládá ze sedmi různých fakult pro studium a výzkum hosting přibližně 14.000 studentů. Univerzitní kampusy, které se nacházejí po celé zemi, jsou domovem pro některé krásných budov v Maďarsku, které nabízejí studentům a zaměstnancům příjemné, relaxační prostředí pro dosažení znalostí. S částmi jeho historie sahá více než dvě století, SZIU mísí maďarských bohaté tradice s nejmodernější technologie, aby vyhovovaly potřebám svých studentů, v dnešním konkurenčním trhu práce.

V sedmi fakult jsou studijní programy nabízeny v široké škále témat od přírodních věd, techniky a veterinární medicíny podnikání, ekonomie, společenských věd, lékařských věd a pedagogiky. Programy jsou k dispozici na všech úrovních od odborného vzdělávání k PhD a záhrobí.

SZIU chápe význam internacionalizace a podporuje celou řadu mezinárodních aktivit. S partnery na téměř každém kontinentu, může SZIU studenti a zaměstnanci působí v globálním měřítku získat a sdílet základní znalosti pro úspěch v globalizovaném světě. Vidíme to jako základ pro bezpečnější budoucnosti a jsme hrdí, že zásadní součástí.

Milníky v historii SZIU:

1787 Fakulta veterinárního lékařství založeno 1880 Ybl Miklós Technical College založený Teacher 1917 odborná škola, Jászberény založený 1920 zemědělská univerzita byla založena v Budapešti 1950 Vysoká škola zemědělská přestěhoval do Gödöllő 2000 Szent István University založený

Szent István University, Jeden z maďarských největších vysokých škol, byla založena v roce 2000 sloučením Vysoké školy veterinární vědy v Budapešti, Ybl Miklós Technical College, odborného učiliště učitelů z Jászberény a zemědělské univerzity v Gödöllő. Později, v roce 2009, Tessedik Sámuel College spojil s SZIE stejně.

Univerzitní ústředí se nachází v Gödöllő, ale celkem 7 různých fakult pro studium a výzkum v Budapešti, Jászberény, Békéscsabě, Szarvas a Gyula hostitelem více než 14.000 studentů. Některé školy v Szent István University mají více než stoletou historií.

Postup aplikace

Děkujeme Vám za Váš zájem o Szent István University. Než začnete vyplňovat ve formuláři žádosti, prosím, chvilku důkladně ohodnotí tento dokument. Chcete-li úspěšně žádat o studium na Szent István University Žadatel vyplní všechny z následujících kroků:

vyplnit všechny části formuláře žádosti přiložit motivační dopis, který nastiňuje své důvody pro výběr kurzu připojit referenční formulářů, doporučení dopisy od rozhodčích (jeden je dobrý, dva je lepší!)

přiložit příslušné akademické dokumenty:

BSC musí žadatel přiložit oficiální kopii svého maturitního závěrečnou zkouškou. Žadatelé MSc musí přiložit oficiální kopii jejich bakalářský diplom a přepisy. přiložit důkaz o jejich znalosti angličtiny, například TOEFL, IELTS atd (pokud angličtina není jejich rodným jazykem) připojit se stručným životopisem.

Důležitá poznámka: Veškerá dokumentace musí být v angličtině. Překlady z jiných jazyků musí být úředně ověřen.

Místa

Gödöllő

Adresa, 1. řádek
Gödöllő, Páter Károly utca 1.
H-2100 Gödöllő, Maďarsko