Budapest Metropolitan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DŮVODY PRO STUDIUM V BUDAPESTU

  • Bakalářské a magisterské tituly udělené maďarskými vysokoškolskými institucemi jsou uznávány ve všech zemích EU
  • dostupné životní náklady - dobrá hodnota za peníze
  • Scéna pro živý kulturní život
  • prostředí
  • volného pohybu v rámci Evropské unie
  • Evropské dědictví v kombinaci s kosmopolitním životním stylem
  • "Nejlepší světová kulturní a zábavní místa pro mladé davy" - Lonely Planet

RECTOR VÍTÁ VÁS

Vážení potenciální studenti, vítám vás jménem komunity Budapest Metropolitan University v Budapest Metropolitan University ( METU ). Opravdu doufám, že najdete cestu k úspěchu

na naší univerzitě. METU byla založena v roce 2001 (tehdy se jmenovala BKF) a od té doby jsme se stali největší soukromou univerzitou v Maďarsku. To znamená, že budete mít dostatek příležitostí k rozšíření

vaše obzory:

Můžete získat praktické znalosti, které vám umožní reagovat na změny na trhu práce.

Naši profesoři a lektoři jsou také profesionály, kteří průběžně aktualizují obsah přednášek. Tak se vždy naučíte nejaktuálnější skutečnosti, postupy a trendy.

Tyto znalosti jsou na pracovním trhu nanejvýš důležité, proto se ujistěte, že můžete své dovednosti procvičovat v reálných projektech. Kromě toho věříme, že rozvíjení kreativity a budování vlastní osobní značky vás v budoucnu opravdově uspěje.

Obchodní a komunikační studenti se mohou účastnit našeho jedinečného školení MyBrand, které je o budování vaší osobní značky a nalezení správné cesty pro vás.

Máme přes 1000 mezinárodních studentů z 90 zemí z celého světa.

Jsme hrdí na 2500 profesionálních obchodních partnerů, kteří našim studentům nabízejí různé školicí materiály a stáže nebo stáže na plný úvazek.

Máme více než 190 mezinárodních partnerských univerzit, kde můžete strávit 1 nebo 2 semestry se stipendiem. To je další skvělý způsob, jak obohatit svou studijní cestu.

Jsem přesvědčen, že každý, kdo si vybere METU má nejlepší šanci stát se úspěšnými profesionály ve svém oboru. Jsem hrdý na naše studenty a absolventy, kteří dokazují, že jsme na správné cestě.

PŘIPOJTE SE K TEAMU METU TENTO ROK!

Dr. Balint Bachmann DLA

Rektor METU

PROČ METROPOLITAN?

VYTVÁŘÍME NOVÉ ZPŮSOBY MYŠLENÍ A DOSAŽENÍ, VYTVÁŘEJTE NÁM VYSTAVUJTE JAKO PACEMAKER A INSPIRUJÍCÍ MÍSTO PRO STUDIUM.

Profesionální znalosti za realistické ceny!

Unikátní možnosti kariéry: Více než 400 možností stáží u známých firem a možnost připojit se k odborné komunitě již na univerzitě. Během workshopů a studijních skupin v METU máte možnost získat praktické zkušenosti, zlepšit své dovednosti a užívat si týmové práce. Zaměstnanci renomovaných odborníků: Kromě renomovaných akademiků jsou do našeho lektorského týmu přijímáni i špičkoví odborníci. Zahraniční expozice prostřednictvím rozsáhlých mezinárodních výměnných programů v Rakousku, Belgii, Kanadě, České republice, Anglii, Francii, Německu, Itálii, Litvě, Lucembursku, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Turecku, Spojených státech. a rostoucí počet dalších zemí. Živý studentský život! Výlety v Maďarsku iv zahraničí, kulturní noci, kluby hobby, akademické kluby a další fantastické programy. Moderní budovy, příjemná atmosféra, nejmodernější technologie s více než 400 počítačovými stanicemi, jazyková laboratoř, zvukové studio, rozhlasové a televizní studio, chytré tabule, multimediální knihovna a WiFi připojení na celém areálu areálu . Greenbelt v centru města: Park hlavní budovy v areálu v Nagy Lajos Király Street a centrální kampusy v ulici Rózsa a Rottenbiler Street vytváří klidné prostředí pro studijní i rekreační účely. On-site školní knihkupectví a bezplatná referenční knihovna! Jednoduchý přístup! Všechna zařízení jsou v dosahu hlavních uzlů veřejné dopravy.

Místa

Budapešť

Adresa, 1. řádek
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

H-1148 Budapešť, Maďarsko