Budapest Metropolitan University

Úvod

Read the Official Description

DŮVODY PRO Studium v ​​BUDAPEŠTI

  • Bakalářské a magisterské tituly poskytované maďarských vysokých škol jsou uznávány ve všech zemích EU
  • cenově dostupné životní náklady - dobrá hodnota za dané peníze
  • multi-kulturní město
  • bezpečného prostředí
  • volný pohyb v rámci Evropské unie
  • Evropského dědictví v kombinaci s kosmopolitním životním stylem
  • "World Nejlepší kulturní a zábavní zařízení pro mládež davu" - Lonely Planet

Rektor VÍTÁ VÁS

Jsme inspirováni kreativity. Umění kreativního vzdělání je klíčovou hodnotou naší univerzity. To je zakotven v našich učebních metod, to je centrální pojetí v našem přístupu a postojů našich studentů. Kreativita je síla, organizovat každodenní život na univerzitě dláždí cestu k budoucímu úspěchu našich studentů. Nabízíme stimulující prostředí a jedinečnou atmosféru, která motivovat naši studenti využívat širokou škálu jedinečných příležitostí, a uplatnit své znalosti v praxi hledání nových, inovativních řešení. Tato inspirující svět poskytuje klíč k tvořivému myšlení, což je nejvíce bezprostřední očekávání v dnešním trhu práce a zásadní otázkou budoucnosti.

Druhá zásadní hodnotou na metu spočívá v praktické povahy našich programů vysílajících teoretických znalostí s ohledem na jeho možných způsobů použití a praktické zkušenosti. S tímto cílem na mysli, naším hlavním posláním je zlepšit jazykové znalosti, komunikační schopnosti a zvýšit kreativní myšlení, který je podporován speciálním systémem intenzivních vzdělávacích programů nabízených každý semestr.

Měříme úspěšnost a efektivitu přísné normy na trhu práce. Naše úzká spolupráce se všemi zúčastněnými stranami v našem prostředí, ve firmách, komunitních institucí a profesních organizací nás vede trénovat trvalý tok sociálně odpovědné, intelektuálních absolventy, kteří jsou připraveni čelit výzvám trhu práce, s viditelnou potenciálem pro vynikající výkon.

Budapešť Metropolitní univerzita se stala nedílnou součástí maďarského vzdělávacího scény vyšší v posledních 11 letech. Se stále rostoucím počtem studentů, vzdělávacích míst a areálech a rozmanitou škálu programů, dnes METU je největší soukromá univerzita v Maďarsku přítomen ve dvou městech, Budapešti a Hódmezővásárhely s masivní studentské komunity 8000 nadšených mladých lidí. METU nabízí komplexní vzdělávací program na dvou odborných škol gymnázií, různých odborných školení na vyšší úrovni, magisterském studiu a postgraduálním odborné programy postavené na bakalářské programy v oblasti komunikace, obchodu, cestovního ruchu a umění. MET se vyznačuje otevřeným a příjemné atmosféře, silnému zaměření na výkonnost a hospodářskou soutěž za podpory špičkové infrastruktury na pevných základech.

Konstantní rozvoj a úspěch jsou hodnoty, které vyžadují odhodlání a tvrdé práce. Jsme připraveni čelit konkurenci a my očekáváme, že naši studenti následovat. Pokud si přejete, aby se stal členem týmu, jste vítáni na palubě. Potřebujete pouze rozlišení a odhodlání.

Těšíme se na vás přivítat mezi námi.

Dr. Habil. László Vass CSc

Rektor Budapešti metropolitní univerzity

PROČ METROPOLITAN?

TVOŘÍME nové způsoby myšlení a dosáhnout, což nás podstavec podle PACE výrobce a inspirující místo ke studiu.

Odborné znalosti za reálné ceny!

Unikátní kariérní možnosti: 87% našich maďarských absolventů najít zaměstnání do 3 měsíců od ukončení studia, 51% již během vysokoškolských let. Více než 400 možnosti praxe u zjištěných společností, a možnost připojit odbornou veřejnost již zatímco na vysoké škole. Během workshopů a studijních skupin na metu máte možnost získat praktické zkušenosti, zdokonalit své dovednosti a užít si týmové práce.

Zaměstnanci renomovaných odborníků: Vedle renomovaných akademiků, top obchodní profesionálové jsou rovněž přijímáni na náš přednášková týmu.

Zahraniční expozice prostřednictvím rozsáhlých mezinárodních výměnných programů v Rakousku, Belgii, Kanadě, České republice, Anglii, Francii, Německu, Itálii, Litvě, Lucembursku, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Turecku, Spojených státech a zvyšující se počet ostatní zemích.

Pulzující studentský život! Lyžařské tábory, exkurze, výlety, hospoda výlety, večírky pořádané Studentskou unií, fotoklubu a spoustu dalších úžasných programů ...

Moderní budovy, příjemná atmosféra, up-to-the-minute technologie s více než 400 počítačových stanic, jazyková laboratoř, zvukovém studiu, rádio a televizní studio, inteligentní desky, multimediální knihovny a bezplatné Wi-Fi přístup na celé ploše areálu.

Zelený pás v centru města: V parku z hlavní budovy v areálu v Nagy Lajos Király Street a zelené příměstské prostředí naší Egressy Road areálu poskytuje tiché a klidné prostředí jak pro studijní účely a rekreaci.

On-site škola knihkupectví a bez příruční knihovna!

Snadný přístup! Všechna zařízení jsou v dosahu hlavních dopravních uzlů veřejné.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Maďarský

Vidět MA » Vidět MSc » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Komunikačních A Mediálních Studií

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapešť

Pro úspěšné profesionální je základním nástrojem mít silné komunikační dovednosti pro úspěšný profesionální v mediálních vědách To je zásadní. Mistři programu komunikačních technologií nabízí teoretické znalosti s výrazným zaměřením na praktické, profesních dovedností a schopností. [+]

Pro úspěšné profesionální je základním nástrojem mít silné komunikační dovednosti pro úspěšný profesionální v mediálních vědách To je zásadní. Mistři programu komunikačních technologií nabízí teoretické znalosti s výrazným zaměřením na praktické, profesních dovedností a schopností.

Vzdělávací program kurzu je silně orientovaná média, která se opírá o důkladnou průpravu v sociálních a behaviorálních vědách a současné problémy interkulturní komunikace. V souladu se současnými požadavky společnosti a trhu práce, kurz integruje pole komunikační teorie, mediálních studií, společenských věd, politologie, sociologie, psychologie a kulturních studií v oblasti společenských věd, které nabízejí znalosti na vysoké úrovni, které může být uvedeno k ziskovosti a praktické využití v různých oblastech.... [-]


Ma V Grafickém Designu

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapešť

S námi se můžete stát typ grafického designéra, který může reagovat na reálné situace s tvůrčí a umělecké vhledu, který v rámci svého oboru lze představit a vytvořit vysoký standard práce. [+]

S námi se můžete stát typ grafického designéra, který může reagovat na reálné situace s tvůrčí a umělecké vhledu, který v rámci svého oboru lze představit a vytvořit vysoký standard práce.

Jsme flexibilní program s čerstvou perspektivou; Naše síla je v našem otevřenost. S pomocí našich potvrzen, profesionálních akademických učitelů jsme schopni poskytnout vám příležitost najít svůj vlastní osobitý styl. V tomto kurzu budeme rozvíjet své praktické a funkční schopnost řešit problémy se zaměřil na design, a my se snažíme, které vám pomohou rozvinout své inovativní řešení, jak jednotlivě, tak v týmu. Jsme na vás čekají ve skvělé atmosféře, kde může vaše tvůrčí práce odhalili prostřednictvím integrovaných kurzech vyučují moderní design myšlení v týmovém prostředí. ... [-]


Ma V řízení A Vedení

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapešť

Vedení společnosti je složitý problém, nech to být malý nebo velký podnik jeden nebo organizace ve veřejném sektoru. Správa některý z nich vyžaduje expertem na analýzy, plánování, vedení, řešení konfliktů a problémů, udržení workflow. [+]

Vedení společnosti je složitý problém, nech to být malý nebo velký podnik jeden nebo organizace ve veřejném sektoru. Správa některý z nich vyžaduje expertem na analýzy, plánování, vedení, řešení konfliktů a problémů, udržení workflow.

Představujeme tento přístup k našim studentům, aby se mohli vyrovnat s všech oblastech řízení podniků, a zase do skutečných vůdců podniků, to vše na profesionální úrovni.

Program je určen pro jednotlivce, kteří:

... Jsou kreativní, dobré řešit problémy, snaha o inovaci a připraveni čelit výzvám. Těšíme se na uplatňování těch, kteří jsou perzistentní, ke kterým došlo, a družstva při práci ve skupinách. ... [-]


MSc V Oboru řízení Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapešť

Budapešť Metropolitan University (METU) uvádí na trh nový Management cestovního ruchu MSc program, kombinující globální porozumění cestovního ruchu s místními silné stránky. [+]

Budapešť Metropolotan University (METU) uvádí na trh nový Management cestovního ruchu MSc program, kombinující globální porozumění cestovního ruchu s místními silné stránky.

Umění kreativního vzdělání je klíčovou hodnotou naší univerzity.

Nový MSc v programu řízení cestovního ruchu kombinuje univerzální disciplíny, jako je řízení cestovního ruchu a rozvoje podnikání s některými základními silných metu své domovské město.

Budapešť je jediné hlavní město, které se nachází termální lázně určení a město bylo nominováno jako město designu ze strany UNESCO Creative Cities Network.

MSc v oboru Management cestovního ruchu je úspěšným výsledkem spolupráce mezi metu a jeho rozsáhlé partnerství průmyslu ze všech oblastí cestovního ruchu, pohostinství, event managementu, tvůrčích odvětví a termálních lázní. ... [-]


MSc

MSc V Rozvoji Podnikání

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapešť

Jako student z hlavních budete schopni zvládnout nejen teorii a metodologické znalosti inovace, ale také budete moci zvýšit své obchodní znalosti ve vedení projektu, analytických a hodnotících metod, jakož i komunikační a vyjednávací schopnosti techniku. [+]

Komplexní dovednosti jsou potřebné pro rozvoj podniků a jejich měnících se postupů. Jako student z hlavních budete schopni zvládnout nejen teorii a metodologické znalosti inovace, ale také budete moci zvýšit své obchodní znalosti ve vedení projektu, analytických a hodnotících metod, jakož i komunikační a vyjednávací schopnosti techniku. Pomůžeme vám pochopit tyto vazby a interakce řízení podniku, aby bylo možné podnikat ve středním managementu a vedoucích pozicích v oblasti domácího i mezinárodního obchodu.

Program je určen pro jednotlivce, kteří chtěli být aktivní, inovativní obchodní manažeři, jsou schopni rychle vidět a pochopit logické spojení, a učinit spolehlivé rozhodnutí rychle na základě málo informací.... [-]


Videos

Welcome to Budapest Metropolitan University

Contact
Adresa destinace
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

Budapest, H-1148 HU