Szent István University, Faculty of Landscape Architecture and Urbanism

Úvod

Read the Official Description

Bohatá historie Szent István University se datuje do 18. století. S takovou dlouhou historii a dědictví excelence, to kandiduje jako ústřední pilíř vyššího vzdělávání v Maďarsku a v celém regionu. To je pojmenované po uherského krále Štěpána I. (SAINT). SZIU, přičemž jeden z maďarských nejvýznamnějších institucí vyššího vzdělání, chápe význam internacionalizace a podporuje celou řadu mezinárodních aktivit. Univerzita nabízí jedinečný zážitek z akademického obsahu s cílem dosáhnout mezinárodní normy v oblasti vzdělávání a poskytují konkurenční tituly na evropském a světovém trhu. Stupně jsou nabízeny v několika disciplínách, ale vyznačuje se svými programy v oblasti ekonomie a sociálních věd, potravinářství, zahradnictví a krajinářské architektury - poslední nabízené Fakulty krajinářské architektury.

Fakulta krajinářské architektury byla založena v roce 1992 s posláním poskytovat absolventa a postgraduální (PhD) studium v ​​krajinářské architektury. Studenti sledují jeden z tří specialit: zahradní a open space designu, ochrany krajiny a rekultivace a krajiny / regionální plánování. Fakulta je jediným místem pro zahradní a krajinné architektury vzdělávání v Maďarsku. Školení je vždy následovala trendy evropského vývoje profese. Výsledkem je, že učební osnovy byl modernizován několikrát se zavedením nové struktury školení a nových kurzů. V současné době jsou programy běží ve dvou hlavních disciplínách: Landscape Architecture je vyučován v bakalářském (BSC), postgraduální (jak MSc a MA) a doktorské úrovni, zatímco tam je také kurz MSc v oboru urbanismu. MA a PhD kurzy v zahradní a krajinné architektury jsou k dispozici také v angličtině plné studijních programů. Kromě akademické zázemí, většina zaměstnanci fakulty mají také odborné zkušenosti v oblasti plánování a design projektů a podílet se na domácích i mezinárodních výzkumných projektů, zajištění up-to-date, na praxi orientované výuky obsahu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Krajinářské Architektury

Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapest + 1 více

Fakulta krajinářské architektury nabízí 4-semestr Master of Arts v krajinářské architektury (MLA) program, který lze sledovat na plný úvazek a částečný úvazek. [+]

Fakulta krajinářské architektury nabízí 4-semestrální Master of Arts v krajinářské architektury (MLA) program, který lze využít po plný úvazek a částečný úvazek (tematické semestry jsou k dispozici samostatně). MLA program nabízí jedinečnou příležitost pro master nebo bakalářských absolventů investovat do své budoucnosti. To umožní odborníkům, aby se stala inovační zahradní architekt, vedoucí zahradní architekt, který analyzuje a vyvíjí nejrůznější open space a krajinných plánů, založené na důkladném pochopení územního plánování a teorie designu a praxi.

4-semestrální studijní program nebo jednotlivé semestry jsou na částečný úvazek - Propojení teorie k praxi - Propojení designu krajiny na plánování - angličtina vyučuje program - Akademický ocenění: Master of Arts akreditovaných IFLA Evropě a Maďarské akreditační rady Krok ve své kariéře ... [-]

Videos

Master of Arts in Landscape Architecture (MLA)

Corvinus University of Budapest