EIT Digital Master School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

To je rozdíl!

EIT Digital Master School je exkluzivní společnou iniciativou předních technických univerzit a obchodních škol v Evropě s dalšími mentorskými a partnerskými partnery z vynikajících evropských výzkumných organizací a předních obchodních partnerů.

Jako student tohoto magisterského vzdělání budete připraveni čelit výzvám vaší budoucí kariéry i globálním výzvám společnosti.

Získáte nejmodernější technické znalosti a dosáhnete schopnosti potřebné k řízení svých inovací na trhu. Vzdělávání se silně zaměřuje na získávání přenosných dovedností, zejména v oblasti inovací a podnikání

17099_banner600x200.jpg

Pedagogická obnova

EIT Digital magisterské vzdělávání EIT Digital kombinuje silný teoretický základ s tvůrčími a analytickými inženýrskými problémy, ve kterých studenti aplikují své teoretické znalosti. Studenti a učitelé pracují jako členové vědecké komunity.

Být studentem EIT Digital znamená, že budete během svého studia ponořeni do výzkumného prostředí vaší univerzity. To vám poskytne vynikající výchozí bod, pokud se zaměřujete na doktorské studium. Integrace inovačních dovedností do vzdělávání a zapojení průmyslových partnerů do vzdělávání vás také připraví na klíčové průmyslové role a odpovědnosti.

Magisterské vzdělání zvyšuje profesní možnosti studentů. Dráhy kurikula jsou vytvořeny tak, aby zajistily více profesních cest a vytvořily povědomí o typech pracovních míst a funkcích v příslušném odvětví, oblasti výzkumu nebo vzdělávání.

Organizace

EIT Digital Master School EIT Digital je součástí EIT Digital .

EIT Digital je přední evropská organizace pro digitální inovace a podnikové vzdělávání, která řídí evropskou digitální transformaci.

EIT Digital přináší na trh průlomové digitální inovace a vytváří podnikatelský talent pro hospodářský růst a zlepšování kvality života v Evropě. Dělá to tak, že mobilizuje celoevropský ekosystém více než 156 evropských korporací, malých a středních podniků, začínajících podniků, univerzit a výzkumných ústavů.

Jako znalostní a inovační společenství Evropského inovačního a technologického EIT Digital zaměřuje na podnikání a je v čele integrace vzdělávání, výzkumu a podnikání tím, že spojuje studenty, výzkumníky, inženýry, podnikatele a podnikatele. To se děje v naší celoevropské síti center pro společné umístění v Berlíně, Eindhovenu, Helsinkách, Londýně, Paříži, Stockholmu, Trentu, stejně jako v Budapešti a Madridu. Máme také rozbočovač v Silicon Valley.

EIT Digital investuje do strategických oblastí s cílem urychlit zavádění digitálních technologií založených na výzkumu zaměřených na strategické, společenské výzvy Evropy: Digitální průmysl, Digitální města, Digitální blahobyt a Digitální infrastruktura.

EIT Digital plemena Podnikatelský digitální talent ve tvaru T zaměřený na inovace prostřednictvím smíšené strategie vzdělávání, která zahrnuje magisterskou školu, doktorskou školu a profesní školu.

16975_ms-graduation.jpg

Proč EIT Digital Master School ?

  • Rychlá cesta k vaší kariéře: spojte se s průmyslem
  • Magisterský studijní program s magisterským studijním programem v oboru ICT a menší v E
  • Mezinárodní zkušenostní studium dva roky ve dvou různých evropských městech

Silná partnerská síť

Magisterské vzdělání vám poskytne základnu pro vaši budoucí prosperující kariéru prostřednictvím kontaktů v naší síti odborníků na výzkum a průmysl. Setkáte se s top specialisty ve svém oboru a budete s nimi schopni propojit a vyměňovat si nápady.

Stáže

V rámci programu je povinná stáž. Očekává se, že studenti budou hledat zajímavé a rozvíjející se pozice, EIT Digital bude poskytovat podporu prostřednictvím svých obchodních partnerů z průmyslu. Akademický orgán dohledu bude přidělena studentům ze strany EIT Digital pro studenty, kteří chtějí spojit své praxi s jejich diplomové práce. Stáže vám umožňují aktivně se podílet na projektech a projektových schůzkách a zajistit, že získáte příležitost vybudovat firemní síť a znalosti.

Mentoring Program

Osobnímu mentorovi budete přiděleni na manažerskou pozici v obchodním partnerovi EIT Digital a budou mu poskytovány pravidelné rozhovory s mentorem a možnosti sledovat každodenní práci mentora. Můžete vidět život podnikatele a naučit se aplikovat své znalosti.

Silné technické podnikatelské vzdělávání

Kombinace špičkového technického vzdělání a inovací a podnikání vám poskytne dovednosti, které potřebujete k vybudování vynikající kariéry. Budete úspěšní hned od začátku. 17108_184.jpg

Hodnota Společenství

Buďte součástí naší komunity a doporučujeme vám, abyste se setkali se sériovými podnikateli, našimi obchodními partnery, špičkovými výzkumníky a dalšími studenty a učiteli z celé Evropy a světa na našich vzdělávacích akcích. Cestujte do jiných fascinujících míst, abyste se dozvěděli více o svém oboru a vybudovali síť, která začne vaši kariéru, naše hodnotná komunita je komunitou pro život, která přesahuje vaše vzdělání prostřednictvím naší Nadace absolventů.

Místa

Budapešť

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Adresa, 1. řádek
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

Budapešť, Maďarsko

Espoo

Adresa, 1. řádek
Espoo, Finsko

Paříž

Adresa, 1. řádek
Paříž, Île-de-France, Francie

Berlín

Adresa, 1. řádek
Berlín, Berlín, Německo

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království

Trento

Adresa, 1. řádek
Trento, Trentino-Jižní Tyrolsko, Itálie

Eindhoven

Adresa, 1. řádek
Eindhoven, Severní Brabantsko, Nizozemsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stockholm

Adresa, 1. řádek
Stockholm, Kraj Stockholm, Švédsko

Turku

Adresa, 1. řádek
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

Turku, Finsko

Tallinn

Adresa, 1. řádek
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

Tallinn, Kraj Harju, Estonsko

Bologna

Adresa, 1. řádek
University of Bologna, Italy
Via Zamboni, 33, 40126 Bologna BO, Italy

40126 Bologna, Emilia-Romagna, Itálie

Pěkný

Adresa, 1. řádek
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 Pěkný, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Milán

Adresa, 1. řádek
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 Milán, Lombardie, Itálie