Central European University, School of Public Policy

Úvod

Read the Official Description

Central European University Je absolventem-level "křižovatka" University, kde fakulty a studentů z více než 100 zemí přicházejí, aby se zapojily do interdisciplinární vzdělání, sledovat pokročilé stipendium, a řešit některé z nejvíce znepokojivých problémů společnosti.

To je akreditován jak ve Spojených státech a v Maďarsku, a nabízí anglický-jazyk, magisterských a doktorských programů v oblasti společenských věd, společenské vědy, právo, správu a veřejného pořádku. Nachází se v samém srdci střední Evropy - Budapešť, Maďarsko - CEU vyvinula zřetelný akademické a intelektuální zaměření, který kombinuje srovnávací studii historické, kulturní a společenské rozmanitosti regionu s celkovým pohledem na řádnou správu věcí veřejných, udržitelný rozvoj a sociální transformace.

Společnost byla založena v roce 1991 v době, kdy byly revoluční změny odhodit přísné ortodoxie uložené na střední a východní Evropy, CEU je založen na předpokladu, že lidský omyl může být vyvážen kritické diskusi nápadů a že tento kritický duch může být udržována nejlépe společnostech, kde občané mají možnost zkoumat konkurenční teorie a otevřeně hodnotit a změnit vládní politiku.

S přibližně 1400 studentů a 370 členů fakulty z více než 130 zemí, CEU je jednou z nejhustěji mezinárodních univerzit na světě. Její vzácný mix národností, etnik a kultur vytváří ideální prostředí pro posuzování takových "Open Society" předměty jako nově vznikajících demokraciích, tranzitivních ekonomik, svobody sdělovacích prostředků, nacionalismu, lidských práv a právního státu. Přináší také mnohostranný pohled na všechny aspekty života komunity.

CEU je známý pro vynikající výsledky v oblasti výuky a výzkumu-s účelem. Jádrem jeho poslání spočívá sada zásad: snaha o pravdu tam, kde to vede, respektování rozmanitosti kultur a národů, a závazek k vyřešení rozdílů prostřednictvím diskusí ne odmítnutí.

The Škola veřejné politiky na Středoevropské univerzitě je, podle slov jejího zakladatele, George Soros, "nový druh globálního instituce zabývající se globálními problémy" skrze multidisciplinární studium veřejného pořádku, inovativní výuku a výzkum, stejně jako smysluplné záběru s politikou praxí. Jsme globální instituce zavazuje k vytváření společenství účelu mimo síly.

dnes Veřejná politika je v globálním, multi-level krize. Výklopné váhy směrem k bezpečnější míru, sociální spravedlnosti a udržitelnosti životního prostředí - abychom jmenovali jen několik - vyžaduje inovativní a podnikatelské angažmá pro společné dobro.

Budování multidisciplinární a globální instituce zavazuje k hodnotám otevřené společnosti a vytvoření silné a pružné vazby mezi výzkumem a praxí je jeden způsob, jak reagovat na to, co je celkově selhání politických elit k řešení nejnaléhavějších problémů naší doby ,

Úspěšné zapojení pro veřejné blaho v dnešním světě také vyžaduje lepší a spravedlivější zastoupení odlišných perspektiv. Za tímto účelem SPP je energicky inclusive, přitahuje jak studentů a pedagogů z různých prostředí a stáčení do nejrůznějších zdrojů znalostí. SPP je studenti jsou budoucí sociální a politické podnikatelé, vybavené, aby inovační příspěvky k vyřešení prvořadé veřejné politiky výzvám 21. století.

SPP nabízí tři magisterské tituly v oblasti veřejného pořádku a veřejné dráhu politika doktora filozofie v programu Politologie. Programy jsou přizpůsobeny pro studenty z celého světa hledají kariéru ve veřejných, soukromých a ne-pro-ziskové odvětví na místní, národní i mezinárodní úrovni. Škola se může pochlubit tým vynikající fakulty rezidentní, world-class hostující fakulty složený ze špičkových vědců a odborníků v oblasti veřejného pořádku, kteří přinášejí širokou škálu akademických a praktických předmětů spp rozmanitém třídě.

Škola zahájila globální iniciativy a hostil řadu akcí pro veřejnost, které se zaměřují na rozvoj inovativní výzkumný program zároveň prohloubit spolupráci s Open Society Foundations a svých sítí. SPP má také vestavěné strategická partnerství s aktéry politik v celém světě a je domovem dvou politických center: Centra pro média, data a společnost a Shattuck Center o střetu, vyjednávání a zotavení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Ma Ve Veřejné Politice

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Maďarsko Budapest

Škola veřejné politiky (SPP) na Středoevropské univerzitě (CEU) nabízí jednoroční Master of Arts ve veřejné politice (jednoleté MAPP) studijní program, který se snaží poskytnout studentům pevné základy teorií, které přispívají k našemu chápání designu, vývoje a reformy veřejných politik v různých institucionálních kontextů, a na různých úrovních veřejné správy. [+]

Škola veřejné politiky (SPP) na Středoevropské univerzitě (CEU) nabízí jednoroční Master of Arts ve veřejné politice (jednoleté MAPP) studijní program, který se snaží poskytnout studentům pevné základy teorií, které přispívají k našemu chápání designu, vývoje a reformy veřejných politik v různých institucionálních kontextů, a na různých úrovních veřejné správy.

Jednoroční programu MAPP poskytuje studentům solidní základy v klíčových témat týkajících se veřejného pořádku a politických analýz, stejně jako praktický a issue-orientované znalosti, které budou připravovat studenty na jejich budoucí role jako tvůrci politik, poradci a analytici ve vládních a nevládními organizacemi. Prostřednictvím kurzů zahrnutých do povinné základní osnovu, studenti získají podrobný a systematické pochopení toho, jak jsou politické procesy utvářet a ovlivňovat oběma herci a politických institucí, a jak by veřejné politiky fungují a komunikovat z globální politické ekonomie až po celostátní a místní úrovni.... [-]


Master Of Veřejné Správy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Maďarsko Budapest

Škola veřejné politiky (SPP) na Středoevropské univerzitě (CEU) nabízí dvouleté Master of veřejné správy (MPA) studijní program, který se vyvíjí absolventům znalostní báze a aplikovaného schopnosti kriticky jednat s procesy a politických diskusí, metod a školení pro podporu a obhájce svědčí založené na politice, a perspektiva praktikujícího, které jim umožní přejít od "kontemplace do aplikace." [+]

Škola veřejné politiky (SPP) na Středoevropské univerzitě (CEU) nabízí dvouleté Master of veřejné správy (MPA) studijní program, který se vyvíjí absolventům znalostní báze a aplikovaného schopnosti kriticky jednat s procesy a politických diskusí, metod a školení pro podporu a obhájce svědčí založené na politice, a perspektiva praktikujícího, které jim umožní přejít od "kontemplace do aplikace." Tato integrovaná a zkušenostní přístup k vyučování a učení pozice SPP MPA absolventy, aby se rozdíl ve světě veřejné politiky v období rychlých změn, zvýšené složitosti a zvýšené napadení.

Mezi hlavní vzdělávací cíle programu MPA jsou pro studenty dosáhnout a prokázat pokročilou schopnost:... [-]


Mundus Magisterský Program Ve Veřejné Politice

Campus forma Denní studium 2 - 2 let September 2018 Maďarsko Budapest

Mundus magisterský program ve veřejné politice (Mundus MAPP) poskytuje podrobný a systematický pochopení toho, jak politické instituce, procesy a veřejné politiky fungují a komunikovat z globální politické ekonomie na národní a místní úrovni s přímým zaměřením na evropské angažmá na těchto úrovních vládnutí. [+]

The Mundus magisterský program ve veřejné politice (Mundus MAPP) Poskytuje podrobný a systematický pochopení toho, jak politické instituce, procesy a veřejné politiky fungují a komunikovat z globální politické ekonomie na národní a místní úrovni s přímým zaměřením na evropské angažmá na těchto úrovních veřejné správy.

Program je dodáván čtyřmi špičkovými-zařadil evropských univerzit: Central European University (CEU), Institut Barcelona d'Estudis Internacionals (IBEI - Španělsko), Mezinárodního institutu sociálních studií Erasmus University Rotterdam v Haagu (ISS - Nizozemí) a University of York (Velká Británie). Až do absolvování 2016-18 studentské kohorty, program běží v rámci prestižního programu Erasmus + programu Erasmus Mundus Evropské unie.... [-]


Videos

Purpose Beyond Power: The School of Public Policy at Central European University

Meet the SPP students

Being a School of Public Policy Student

Contact

School of Public Policy at CEU

Adresa, 1. řádek Central European University Nador u. 9 1051
1051 Budapest, Maďarsko
Website http://spp.ceu.edu/
Telefonní číslo +36 1 327 3000