Corvinus University of Budapest, Faculty of Horticulture Science

Úvod

Read the Official Description

, Přírodovědecká fakulta zahradnické která byla založena lékařem, Ferenc Entz v roce 1853, se stal jedním z předních míst v Evropské zahradnického učení v průběhu posledních 150 let.

Je to důsledek skutečnosti, že maďarská společnost vždy dával velkou prioritu školení zemědělských odborníků. Celou tu dobu škola je cílem bylo zprostředkovat up-to-date základní znalosti a tvoří ekologické povědomí našich absolventů, kteří mají dobré zkušenosti ve všech oblastech zahradnictví, ochrana rostlin, řízení zemědělského podniku a ekologického zemědělství.

Fakulta hrál důležitou a tradiční roli při formování počtu speciálních zahradnických regionů Maďarska, ocenil po celém světě. Činnost našich profesorů a výzkumných pracovníků-přispěla velkou k rozvoji těchto regionů, jako Tokaj, kteří se specializují na výrobu vína, Szeged a Kalocsa, které jsou známé z jeho výrobě papriky, nebo na východ-oblastech Maďarska, které produkují čísla chutné plody. Naším úkolem bylo také přispět k rozvoji okrasných a léčivých rostlin odvětví. Maďarský zahradnictví, jako celek, za podpory našich znalostí a vzdělávacího systému, produkoval vysoce kvalitní potravinářské produkty jsou známé jako "Hungaricum" po celém světě.

Předpokládáme, že povinnost připravit studenty na start své domácí a mezinárodní kariéru tím, že cvičí komunikativní dovednosti, kariérní poradenství a poskytování příležitostí ke studiu jazyků. Náš multikulturní výuka a výzkum spolupráce pomůže tento nápad, který se rozšířil na země Evropské unie, jakož i do USA, Japonska, Austrálie, atd.

V současné době existuje více než 2000 studentů VŠ v rámci B.Sc. fakultě zahradnické vědy a M.Sc. školení v Maďarsku a v okolí, včetně Srbska, Rumunsku a na Ukrajině. Školení Ph.D. studentů, což znamená, že rostoucí novou generaci vědců, je jedním z velmi důležitých úkolů našeho vzdělávání. Japonska, americký, EU a Středního východu instituce a univerzity uplatnit své dřívější Ph.D. studentů, mimo do Maďarska.

Centrální budova Fakulty zahradnické vědy se nachází v jedné z nejkrásnějších částí města Budapešti, na jižním svahu vrchu Gellért. V opačném případě, Budapešť je nejvýznamnější vzdělávací a kulturní centrum Maďarska a některých jejích památek započítány do světového kulturního dědictví. Pro všechny naše studenty, vedle kvalitního vzdělání, historické, kulturní zařízení tohoto krásného hlavního města jsou k dispozici.

Všichni studenti jsou vítány jak z Maďarska i ze zahraničí, kteří se chtěli zúčastnit vysoce kvalitní vzdělání na zahradnických vědy a přejí být občan naší fakulty, chtějí, aby se seznámil s maďarským kulturním životem a s jedním z nejkrásnějších metropolí World.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru Vybavenosti Zahradnictví

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapest

Cílem této studie je poskytnout vybavení zahradnictví Engineers se schopností pracovat samostatně s cílem vytvořit a udržovat zdravé lidské prostředí. [+]

Cílem této studie je poskytnout Relaxace Zahradnictví Inženýři se schopností pracovat samostatně s cílem vytvořit a udržovat zdravé lidské prostředí. Jsou si vědomi ekologických potřeb rostlin a jejich způsoby šíření. Jsou schopni vyplnit plánování a rozvoje inženýrství, výzkum nebo vedoucích pozic, nebo pokračovat ve studiu na PhD.

Vzdělání běží jako na plný úvazek samozřejmě.

V Relaxace Zahradnictví inženýři jsou schopni

Aplikovat nejnovější výsledky výzkumu a metod, jakož i praktické postupy v zahradnictví a výběr rostlin - vyplnit vedoucí pozice v zahradnictví a zelenou plochu výsadby s ohledem na vědecké, ekologické, technologické a ekonomické požadavky - uplatňovat komplexní, interdisciplinární znalosti v souvislosti s okrasných rostlin týkající se pěstování, prodej, kontrola kvality a udržitelnosti - aplikovat a rozvíjet okrasné pěstování systémy rostlin s ohledem na životní prostředí - identifikovat vědecké problémy a najít jejich řešení využívání a řízení výzkumných a vývojových programů a projektů - kriticky přizpůsobit a tvořivě aplikovat vědeckou literaturu - určit zvláštní problémy, hledat řešení, provádět inovativní plánování, rozvoje a výzkumné úkoly - poskytovat odborné poradenství - řízení projektů a zakázek - organizovat a řídit pěstitelské postupy, platí výsledky výzkumu. ... [-]

MSc V Oboru Zahradnictví

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapest

Zahradnictví je nejvíce dynamické a barevné odvětví zemědělství. Úkoly zahradnických inženýrů bylo rozšíření a skládá se z nejen pěstování a prvotní zpracování rostlin, ale zahrnuje i řízení, poradenství, organizování činností, zajištění kvality, marketing a služby. [+]

Zahradnictví je nejvíce dynamické a barevné odvětví zemědělství. Úkoly zahradnických inženýrů bylo rozšíření a skládá se z nejen pěstování a prvotní zpracování rostlin, ale zahrnuje i řízení, poradenství, organizování činností, zajištění kvality, marketing a služby. Po absolvování budou studenti schopni organizování a vedení výroby a uvádění na trh zahradnických podniků různé velikosti a charakteru, plnit úkoly manažerů, poradců, techniků, účastnit se výzkumu a vzdělávání.

Naplňovat tyto požadavky, magisterský studijní program nabízí znalosti v zahradnictví a přírodních věd, interdisciplinární aspekty, up-to-date základní znalosti a praktické dovednosti. Vedle speciálních zahradnických moduly (okrasné rostliny, ovoce, léčivé rostliny, zelenina, hroznů a vína), studijní program zahrnuje genetické, fyziologické, ekologické, biometrických a příbuzná témata. ... [-]


MSc V Oboru Zemědělských Biotechnologií

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Budapest

Absolventi magisterských budou moci pracovat v zemědělském výzkumu, v zemědělských správních nebo vedoucích pozicích, nebo jako specialisté v různých technologií zemědělské výroby, jako je řízení, např. kvality, osiva průmysl, vývoj a ovládání mikrovegetativním a GMO technologií, ochrany kultivary, diagnostické metody nebo bezpečnost životního prostředí. [+]

Specializace: Rostlina biotechnologie

Rychlý rozvoj biologických věd a široké využití komplexních technologií v rostlinné průmyslu vyžadují vzdělání odborníků, kteří jsou schopni transformovat úspěchy základních věd v prakticky užitečných technologií a produktů v každodenním zemědělství a zahradnictví praxe. Budou přispívat k úsilí poskytnout požadované množství kvalitních potravin pro růst světové populace s použitím ekologicky šetrných technologií. Navíc, absolventi MSc v oblasti zemědělské biotechnologie bude mít vývoj know-how nových rostlinných produktů, jako jsou např. funkční potraviny, farmakologicky účinných látkách a nových průmyslových surovin na trhu. ... [-]