CEU Business School

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na jiný druh obchodní škole!

Sofistikované Hybrid pro 21. století

Podíváme-východ, stejně jako západ. CEU Business School představuje sofistikovaný hybridní objednaný ve státě New York, když pracuje v centru Nového Evropy po více než čtvrt století studenty, kteří se připravují na nejatraktivnějších příležitostí 21. století.

USA a rozvíjející se ekonomika Perspectives

Škola je jedinečná v nabídce studenty jak moderní a avantgardní USA postupy řízení a založených na naší hluboké znalosti a dlouholeté zkušenosti-důvtipný a znalosti nezbytné k dosažení úspěchu v dynamicky se rozvíjejících ekonomik.

Profesionalita, Podnikatelská Kreativita a prototypování

Naše instituce odráží profesionalitu a tvůrčí podnikatelského ducha a také bude vystupovat jako testovací pro rapid prototyping nových a důležitých myšlenek a praktické způsoby, jak mít velký dopad.

Naše Priority a vaši budoucnost

Naše explicitní priority-, včetně podnikání, vedení a strategie, globální finance a IT správu a obchodní analýzy, jsou v souladu s nejvíce atraktivních pracovních příležitostí dnes i v nadcházejících desetiletích.

Integrita

Ve všech interakcí, naše škola má všeobjímající závazek k integritě.

Naše společenství

Naše komunita je tak různorodá, jak to dostane, ale my jsme stále poměrně blízko s nízkým poměrem Student / fakulty, malé a skromné ​​velikosti tříd a působivou a aktivní celosvětové sítě absolventů.

přístupný

CEU Business School je štěstí, že jsou přístupné všem zaslouží studenty z celého světa. Vzhledem k štědrosti našeho zakladatele, Georgem Sorosem, můžeme udržet výuku neuvěřitelně nízká našich uznávaných vysoce kvalitních programů.

Více informací Teď

Takže, pokud usilují o vedení, když se mají dobrodružného ducha, a pokud chcete zážitek pro management vzdělávání v synchronizaci s dobou, zveme vás, abyste se dozvědět více o tom, co naše programy vám můžeme nabídnout.

CEU Business School a George Soros

CEU Business School byla založena v Budapešti v roce 1988 skupinou vizionářských vůdců v čele s legendární investor a filantrop George Soros.

Jsme rychle se rozvíjející pod naším novým vedením. S pomocí nadačního 3x hodnotě per-student, který vlastnil od Oxfordu a Cambridge, nabízíme vzdělávací program příležitosti, které jsou jednoznačně relevantní pro dnešní výzvy, a které jsou nabízeny za velmi sníženou sazbou školné.

CEU Business School, USA-objednaný instituce založená George Soros v roce 1988, trénoval kádr manažerů CEE a podnikatelů, který vedl úspěšný přechod od socialista k tržnímu hospodářství. Nabízí americkou MBA a dodržování světových standardů excelence ve výuce a intelektuální vedení, škola se nyní vydává na její stejně vzrušující druhé čtvrt století. Jeho přesahování závazek Nyní je poskytovat vznikajících a znovu se objevujících ekonomik s nejefektivnějším a příslušné teorie a praxe v state-of-the-art managementu. Škola klade důraz zejména inovací a podnikání, řízení integrity, vedení a manažerské profesionalitu. Školy je význačný fakulty jsou respektovány pacesetters ve svých oborech a svým studentům Očekává se, že dopad a jsou připraveny k mít více na vysoké úrovni a tvůrčí kariéru v celém svém profesním životě. Věříme, spolu s Georgem Sorosem, že svět potřebuje manažery schopné vypořádat se s rychle se měnící prostředí a oceňuje dopad svých akcí na podnikání, sociální a přírodní prostředí. To znamená, že mise se vyvinul k více globálnímu zaměřené na rozvíjející se ekonomiky jako zvláštní příležitost ovlivnit nové manažery a jak ovlivňují naši budoucnost.

Globální finančník a filantrop George Soros je zakladatelem a předsedou sítě nadací, které podporují vytváření otevřených, demokratických společností, založený na právním státě, tržních ekonomik, transparentní a odpovědné správě věcí veřejných, svobody tisku a respektování lidská práva. rozmanité aktivity CEU to včetně top-vzdělávání, world-class výzkum a vlivných mezinárodních konferencích jsou klíčovým pilířem v této misi k vybudování otevřené společnosti po celém světě.

Každý rok, pan Soros se účastní obřadu CEU Promoce osobně předat diplomy všech absolventů, a působí jako poradce, obhájce a hodnocení lektor. Stupně jsou relevantní pro dnešní svět

CEU Business School nabízí různé programy, včetně Zrychlené jeden rok MBA (plný úvazek), což Executive MBA (part-time), programy Masters v technologii řízení a inovace, Business Analytics a financí, některé na míru Executive Education programy, a spolu s dalšími šesti top-letu globální obchodní školy, nabízí International Masters v oboru management (IMM) Executive MBA.

Náš Zrychlené Jeden rok a Executive MBA Programy pomoci studentům rozvíjet podnikatelské dovednosti a perspektivy pro správu nové a zavedené podniky kdekoli na světě. Pomáhají také studenti naučí vytvářet hodnoty v rozvíjejících se ekonomikách a experimentování postroj a kreativitu, aby se stal více inovativní. Naše MBA programy klást zvláštní důraz na kultivaci profesních hodnot ukotvena integrity, etiky a transparentnosti.

Náš MSc v technologii řízení a inovací programu je určen pro manažery nebo potenciálními manažery s technickým zázemím, kteří potřebují rozvíjet podnikání, finance a vůdčí schopnosti pro povýšení či podnikání. Naše Masters v programu Finance byla vytvořena od základu tak, aby sloužil finanční profesionály dvacátém prvním století po celém světě. Je také dobře hodí pro ty, kteří chtějí vstoupit do finanční profese nebo které jsou v jiných rolích, jako je marketing nebo obecného managementu, kteří chtějí rozvíjet své finanční dovednosti.

Akreditace

Středoevropská univerzita (CEU) je organizována jako americký postgraduální institucí, který se bude řídit správní rady. To bylo včleněno ve státě New York. Univerzita má absolutní chartu z tabulí vladařů univerzity státu New York, a za jménem státu New York vzdělávacího oddělení.

Ve Spojených státech, CEU je akreditována Státní komise pro Blízký o vysokých školách, Programy CEU Business School je MBA jsou akreditovány theAssociation MBA (AMBA), jeden ze tří mezinárodně uznávaných MBA / Business School akreditační agentury.

Historie v kostce

Od svého založení jako "International Management Center" (IMC) v roce 1988, CEU Business School se vyvinula přes tři období.

Od roku 1988 do roku 1995 IMC studenti brali své první dvouleté studijní programy v Budapešti a přestěhoval se do jednoho z našich partnerských školách v západní Evropě a Severní Americe dokončit svá studia a získání jejich MBA diplomy.

Od roku 1996 do roku 2001 IMC byl osvobozená Weatherhead School Case Western Reserve University of Management v Clevelandu, Ohio.

Od roku 2002 jsme oficiálně uznána jako Business School při Středoevropské univerzitě.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Maďarský

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Business Analytics

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 18  March 2018 Maďarsko Budapešť + 1 více

Tento nový interdisciplinární program je bezprecedentní v Evropě. Na rozdíl od podobných programů, CEU je MSc-Business Analytics nabízí kompletní spektrum dovedností a znalostí potřebných pro obchodní analytici vytvořit hodnotu z zpracování velkých objemů dat a dalších zdrojů kvantitativních informací, s důrazem na řízení a ekonomické aspekty, jak jsou data vytváří hodnotu. [+]

Na první pohled Jaro Datum zahájení: 31 březen 2017 Fall datum zahájení: září 2017 Délka programu: 11/18 měsíců Flexibilní formát: plný úvazek nebo na částečný úvazek 36 kreditů (28 Celoroční + 8 závěrečný projekt) Školné: 12.000 EUR Uzávěrka přihlášek pro spuštění programu březen 2017 kandidátů z členských států, které nejsou členy EU / EHP: 15. ledna 2017 kandidátů z členských států EU / EHP: 28.února 2017 Uzávěrka přihlášek pro spuštění programu září 2017 kandidátů z členských států, které nejsou členy EU / EHP: 1. února 2017 kandidátů z členských států EU / EHP: 30.června 2017 Staňte se podnikání s rozhodovací pravomocí, kteří vyhodnotí data a provádí datové & analytika strategie řídit obchodní hodnotu. V současnosti již existuje nedostatek údajů vědců a obchodní analytiky kvůli rozmachu velkých objemů dat. Podniky a jiné organizace stále více uznávají potenciální hodnotu obrovské množství dat produkovaných a archivovat každý den, opravdu každou minutu a za druhé, pokud jsou tyto údaje správně a kreativně analyzovat. Nezbytné analyzovat a jednat podle poznatků z dat dovednosti jsou rozptýleny mezi manažery, ekonomických analytiků, počítačových vědců, inženýrů a statistiků. Business Analytics, Zejména v případě Big Data mohou pomoci organizacím dělat lepší a efektivnější rozhodnutí, jako je hledání způsobů, jak zvýšit prodeje nebo ke snižování nákladů. Vskutku, zpracování velkých objemů dat zejména bude zdrojem budoucí růst podniku a má významný trend v oblasti obchodu, která bude hrát přes mnoho let. Tak, zpracování velkých objemů dat zvyšuje potřebu dobře připravených odborníků v Business Analytics. Tento nový interdisciplinární program je bezprecedentní v Evropě.... [-]

MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců January 2018 Maďarsko Budapešť + 1 více

MSc z financí je malý a hustě mezinárodní program v nejlepší tradici CEU, zařazený mezi nejlepší a nejvíce mezinárodní školy na světě. Třída 2017 zahrnuje 35 studentů z 20 zemí. Program je vyučován profesory výzkumu a průmyslovými profesionály, kteří předtím učil a získal titul v Wharton, Chicago, NYU, Yale, Princeton, Boston, Toronto, Cambridge a INSEAD. [+]

Na první pohled US Master of Science Září nebo leden začátek 12 měsíců na plný úvazek nebo 12/18 měsíců na částečný úvazek (večer) 30 kreditů (27 na kurzy + 3 na louce) NASDAQ, Empiricus a budoucnost zpracování velkých objemů dat stipendií Školné: 10.000 EUR díky daru od CEU zakladatele George Soros Skokového nebo urychlit svou kariéru s několika špičkových mezinárodních finančních mistrů pod vedením průmyslu US Master of Science od world-class univerzity a vedoucí obchodní škola ve střední Evropě Na plný úvazek pro absolventy a kariéry měniče, na částečný úvazek pro profesionály se stávajícími kariéry Silné praktické zaměření s vrcholem louce, Finance @ CEU, případové studie, simulace a návštěv na místě Vedeni MSc v oboru Finance poradního výboru, pracovní skupiny vedoucích pracovníků z globálních institucí služby Kariéra u firemních vitríny a integrovanou platformu pracovních míst Globální studentský sbor, jeden z nejrozmanitějších a dalekosáhlé absolventů sítí na světě Stipendia z NASDAQ, Hong Kong a Londýn s cennými papíry "MSc v oboru Finance je vedena silným průmyslem koalice a neustále se vyvíjí. Vybudoval jsem o deset let zkušeností v Cambridge a Oxfordu navrhnout program, který globální zaměstnavatelé skutečně potřebují nejen jako zdroj talentu a prostředky k podpoře talentů. CEU je world-class inovátor v oblasti vzdělávání v Budapešti, jeden z nejrychleji rostoucích finančních služeb v Evropě a technologických uzlů. Dozvíte se od špičkových výzkumných akademiků, komunikovat s odborníky pracující na špici financí a budovat svou profesní síť na nepřeberné množství událostí. " Peter Szilagyi, MSc v oboru Finance Fakultní ředitel MSc v oboru... [-]

MSc V Oboru řízení Technologií A Inovací

Campus forma Denní studium Kombinované 10 - 16 měsíců March 2018 Maďarsko Budapešť + 1 více

MSc v oboru Management Technology a inovačního programu poskytuje most mezi IT a obchodu. Tento program je jedinečný ve střední a východní Evropě a zvláštní v tom, že pomáhá těm, s technickým zázemím, stejně jako ty s širší zkušenosti připravit na technologie související s vedoucích pozicích. [+]

Na první pohled Jaro Datum zahájení: 31.března 2017 (Upozorňujeme, že při příjmu března, nemůžeme přijímat žádosti od vízové-zapotřebí zemích.) Fall datum zahájení: září 2017 Délka programu: 10/16 měsíců Flexibilní formát: plný úvazek nebo na částečný úvazek 30 kreditů Turn technologie do obchodní výhody. The MSc v technologii řízení a inovace Program poskytuje most mezi IT a obchodu. Tento program je jedinečný ve střední a východní Evropě a zvláštní v tom, že pomáhá těm, s technickým zázemím, stejně jako ty s širší zkušenosti připravit na technologie související s vedoucích pozicích. Program je určen především pro manažery nebo potenciálními manažery, kteří potřebují rozvíjet obchod, finance a vůdčí schopnosti pro rozvoj podnikání nebo v polohách a v oblastech technologické účely. Program je interaktivní a hands-on a dodávány odborníky v oboru, jakož i akademických pracovníků fakulty. Jako student v tomto programu, můžete očekávat, že vytvořit ucelený pohled na technologie a obchodu a naučit se: Identifikovat obchodních potřeb v organizaci a jak sladit technologickou strategii k uspokojení těchto potřeb Zkontrolujte, obchodní případy, které by vyhodnocovaly a zdůvodnit investice do technologií Rozvíjet své vůdčí schopnosti Motivovat a řídit týmy Rozpoznat trendy, technologie, které mohou mít prospěch konkurenční postavení vaší organizace efektivně komunikovat s obchodními lídry o technologii MSc v oboru Management Technology a programu Inovace je akreditován v USA. To je klíč k širší škály dovedností a možnosti zaměstnání pro profesionály technologie. Kdo by mělo platit? CEU Business School je MSc v technologii řízení a programu Inovace je profesionální titul zaměřený na rozvoj manažerských dovedností prostřednictvím... [-]

Videos

An introduction to CEU Business School with Dean Mel Horwitch

Visionary Beginnings