University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě

Univerzita v Lucemburku, založená v roce 2003, je jedinou veřejnou univerzitou Lucemburského velkovévodství. Vícejazyčná, mezinárodní a výzkumně orientovaná, je také moderní institucí s osobní atmosférou.

O nás

• Založena v roce 2003

• Vícejazyčné, mezinárodní, zaměřené na výzkum

• 850 odborných odborníků (vědeckých a výzkumných pracovníků) podporuje 250 učitelů, docentů a lektorů

• V blízkosti evropských institucí a lucemburského finančního centra

Vítejte na Přírodovědecké fakultě, technologii a komunikaci (FSTC)

Přírodovědecká fakulta technologie a komunikace (FSTC) přispívá k multidisciplinární odbornosti v oblasti matematiky, fyziky, inženýrství, informatiky a biologických věd. Prostřednictvím svého dvojího poslání výuky a výzkumu se FSTC snaží vytvářet a šířit znalosti a vzdělávat nové generace odpovědných občanů, abychom lépe porozuměli, vysvětlili a rozvíjeli společnost a životní prostředí, v němž žijeme.

Studium na FSTC

Více než 1300 studentů je zapsáno do 5 bakalářských, 11 magisterských, 2 odborných vzdělávacích programů a do doktorského vzdělávání. Studenti jsou mentorováni týmem 80 mezinárodních a renomovaných profesorů a přednášejících. FSTC nabízí vynikající pracovní prostředí a příležitosti s vícejazyčnými a malými skupinovými kurzy, včasné zapojení do výzkumných projektů a úzké spojení s institucemi a průmyslovými odvětvími.

Provádí výzkum ve FSTC

Sestavená z pěti výzkumných jednotek se FSTC ve spolupráci s místními a mezinárodními partnery účastní špičkových věd a inovací. Více než 270 profesorů, postdoků, doktorských studentů, vědeckých a technických pracovníků provádí interdisciplinární výzkum v dynamickém, příznivém a vícejazyčném prostředí.

Místa

Lucemburk

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communicationi

Adresa, 1. řádek
2, avenue de l'Université
L-4365 Esch-sur-Alzette

Lucemburk, Okres Lucemburk, Lucembursko
Telefonní číslo
+352 46 66 44 5000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium