University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lucemburská univerzita: Fakulta humanitních, vzdělávacích a sociálních věd

Lucemburská univerzita je vícejazyčnou evropskou výzkumnou univerzitou s téměř 6 200 studenty z celého světa. Naše univerzita je moderní instituce nabízející jedinečnou kombinaci mezinárodní excelence a národního významu, která poskytuje znalosti pro společnost a podniky. Lucemburská univerzita se zařadila mezi přední 201 až 250 univerzit na světě a # 1 na celém světě díky svému mezinárodnímu výhledu v žebříčku Světové vysoké školy Times (THE) World 2020 Rankings 2020.

Fakulta s osobním dotykem

Fakulta humanitních, pedagogických a sociálních věd nabízí jedinečný výběr vícejazyčných bakalářských a magisterských programů inovativní a atraktivní perspektivy pro příští generaci akademiků a profesionálů. Studenti těží z malých tříd a mnoho kurzů se vyučuje jako semináře. které poskytují studentům příležitosti k diskuzi a pomáhají jim co nejlépe využít jejich studijních zkušeností. Neexistují žádné další školné pro zahraniční studenty (zápisné pro studenty magisterského studia je 200 € / semestr).

Campus Belval, University of Luxembourg

Lucemburská univerzita / Sophie Margue

Vícejazyčná výuka

Náš mezinárodní pedagogický personál je jednou z našich klíčových výhod. Většina našich titulů se vyučuje v angličtině a / nebo francouzštině a / nebo němčině. Jsou nabízeny bezplatné jazykové kurzy a kampusový život je stejně mnohojazyčný a multikulturní jako Lucembursko. Studenti získají přehled o různých akademických kulturách a získají titul, který jim poskytne jasné výhody na trhu práce.

Mezinárodní atmosféra

Na Lucemburské univerzitě je podporována a propagována mobilita studentů a kulturní otevřenost. Všichni naši vysokoškoláci musí strávit alespoň jeden semestr v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit v Evropě, Severní Americe nebo Asii.

Studuje v Lucemburku

Lucembursko, druhý nejmenší členský stát Evropské unie, je skutečně multikulturní a mnohojazyčnou zemí se 3 úředními jazyky a domovem více než 170 národností. Město Lucemburk se může pochlubit pulzující kulturní a uměleckou scénou včetně muzeí, divadel a hudebních scén. Lucemburk je jedním z nejbezpečnějších měst na světě. Fakulta humanitních, vzdělávacích a sociálních věd se nachází na místě bývalého ocelářského areálu Belval, jen pár km od Lucemburku. Obrovské místo spojuje akademický výzkum a výuku, práci a volný čas, městské bydlení a kulturu a je vzrušujícím místem pro práci, studium a život.

28919_copyright.jpg

Místa

Esch-sur-Alzette

Adresa, 1. řádek
2, avenue de l'Université

L-4365 Esch-sur-Alzette, Okres Lucemburk, Lucembursko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium