University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lucemburská univerzita: Fakulta jazyka a literatury, humanitních věd, umění a vzdělání

Lucemburská univerzita je mnohojazyčná evropská výzkumná univerzita s téměř 6200 studentů z celého světa. Naše univerzita je moderní institucí, která poskytuje jedinečnou kombinaci mezinárodní excelence a národního významu, dodávající znalosti pro společnost a podniky. Lucemburská univerzita je zařadil číslo 193 v Times Higher Education (THE) World University Ranking 2015-2016.

Fakulty s osobním přístupem

S unikátním výběrem několika jazyků bakalářských a magisterských studijních programů Fakulty jazyka a literatury, humanitních věd, umění a vzdělání nabízí inovativní a atraktivní vyhlídky pro příští generace akademiků a odborníků. Studenti těžit z malých žáků ve třídě a mnoho kurzy jsou vyučovány jako semináře. které poskytují studentům příležitostí k diskuzi a pomoci jim, aby co nejvíce z jejich učení zkušeností. Neexistují žádné další školné pro zahraniční studenty (dále jen Zápisné pro diplomantek je 200 € / semestr).

Podávání výuka

Naše mezinárodní pedagogický sbor je jedním z našich klíčových aktiv. Většina našich stupňů jsou vyučovány v angličtině a / nebo ve francouzštině a / nebo němčině. Volné jazykové kurzy jsou nabízeny a akademický život je vícejazyčné a multikulturní jako je země Lucembursko. Studenti získají vhled do různých akademických kultur a získat vzdělání, které jim poskytuje jasné výhody na trhu práce.

Mezinárodní atmosféra

Mobilita studentů a kulturní otevřenost jsou podporovány a propagovány na univerzitě v Lucemburku. Všichni naši vysokoškoláci muset strávit alespoň jeden semestr v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit v Evropě, Severní Americe nebo v Asii.

Studium v ​​Lucembursku

Luxembourg, druhý nejmenší členskou zemí Evropské unie, je skutečně multikulturní a vícejazyčné země s 3 úředními jazyky a domovem více než 170 národností. Město se může pochlubit Lucembursko zářivý kulturní a uměleckou scénu, včetně muzeí, divadel a hudebních sálů. Město Lucemburk je jedním z nejbezpečnějších metropolí na světě. Fakulta jazyka a literatury, humanitních věd, umění a vzdělání se nachází na Belval, bývalého ocelářského průmyslu místě, jen několik kilometrů za městem Lucemburska. Obrovská místo sdružuje akademického výzkumu a výuky, práci a volný čas, městský život a kulturu a je vzrušující místo pro práci, studovat a žít.

Místa

Esch-sur-Alzette

Adresa, 1. řádek
2, avenue de l'Université

L-4365 Esch-sur-Alzette, Okres Lucemburk, Lucembursko