European Institute of Public Administration EIPA

Úvod

Read the Official Description

Založena v Maastrichtu v roce 1981 a má centra v Lucemburku a Barceloně, Evropského institutu veřejné správy (EIPA) je předním evropským centrem excelence v oblasti evropské integrace a nových výzev pro veřejnou správu.

Naším posláním je podporovat Evropskou unii, její členské státy a země přidružené EIPA tím, že poskytuje relevantní a vysoce kvalitní služby k rozvoji kapacit veřejných činitelů při řešení záležitostí EU. Nabízíme naše služby úředníků v orgánech EU av souvisejících orgánech, aby státní úředníky v národních a regionálních orgánů členských států, kandidátských zemí a dalších zemí v rámci jejich vztahu s EU.

Jak jsme se pokračovat na cestě k úspěšné budoucnosti, neustále zlepšuje kvalitu našich služeb je i nadále v centru naší práce. Evropská komise podporuje EIPA z prostředků rozpočtu Evropské unie.

Proč EIPA

EIPA je místem, kde lidé, kteří se zabývají evropskými záležitostmi můžete dozvědět v multikulturním prostředí těží z naší jedinečné kombinace praktického know-how a vědecké excelence.

Naším cílem je poskytovat relevantní a vysoce kvalitní služby pro rozvoj kapacit státních úředníků zabývajících se záležitostmi EU. Při plnění své hlavní poslání pracujeme podél tří linií: Vzdělávání a rozvoj, poradenství a výzkum.

Vzdělávací aktivity jsou doplněny a obohaceny o aplikovaného výzkumu a poradenských misí, a jsou přínosem pro národní a regionální veřejné správy, jakož i evropských institucí. Naše práce přispívá k lepší znalosti evropského integračního procesu a evropské politiky, a zároveň posílit schopnost státních zaměstnanců, aby efektivně vykonávat v této oblasti.

Učení metodika

Naše služby se vyznačují multidisciplinární metodikou učení a silně srovnávací přístup. EIPA poskytuje celkový pohled, který, tím, že ukazuje kontrasty, odráží evropskou rozmanitost, pokud jde o řízení a správy. Naše programy jsou navrženy tak, aby pro spolupráci, a stimulující prostředí pro učení a zvýšit hodnotu vaší profesní kariéru a osobní růst.

Témata jsou prezentovány s systematickým využitím případových studií, simulačních cvičení a pracovních skupin. Různorodé vzdělání a odborným zkušenostem naší fakulty a delegáty obohatit zážitek. Navíc, většina semináře a školení sejdou účastníci z mnoha členských států EU a kandidátských zemí.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Evropských Studií - Vpravo Specialita Budování Evropy

Online & Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Lucembursko

Mistr v evropských studií (Mels Online) je 2 roky program pro odborníky. Tento program poskytuje komplexní pochopení evropského práva pomocí inovativní vzdělávací metodiky: o skupinové lekce, uspořádané po dobu 4 víkendů za semestr, jsou kombinovány s on-line výukových programů a na dálku. Program je dvojjazyčný, angličtina a francouzština, ačkoli je vyžadována aktivní znalost pro některý z těchto jazyků. Účastníci, kteří úspěšně dokončí program obdrží magisterský titul z University of Lorraine. [+]

Úvod do programu EIPA Luxembourg nabízí postgraduální studijní program dva roky a vede k udělení Master v evropských právních studií evropské integrace. V roce 2006 byl program upraven pro splnění nových akademické požadavky stanovené „Boloňského procesu“, jehož hlavním cílem je harmonizovat vysokoškolské vzdělání (bakalářské a magisterské) na evropské úrovni. Od roku 2010, MELS nabízí smíšené programu, který kombinuje výuku skupiny s relací on-line a distančního vzdělávání. Tento mistr nabízí skutečně mezinárodní studijní program organizovaný ve spolupráci s University of Lorraine (dříve University of Nancy 2). Kandidáti, kteří absolvují tento cyklus úspěšně získat magisterský titul v oboru evropských studií ve francouzštině - speciální právní předpisy Evropské stavebnictví z univerzity v Lorraine. Program Cíle Program byl navržen s ohledem na dva základní cíle: poskytnout základní školení o otázkách, které na kterých je proces evropské integrace a postupně důkladné vize rozsáhlé oblasti evropského práva, aby umožnila studenti řešit různé právní problémy z praktického úhlu. Právního hlediska programu zapadá do širšího rámce evropské integrace, který také zaměřen na různé ekonomické a politické aspekty integračního procesu a zároveň s ohledem na jejich právní a praktické důsledky. metodologie Program pokrývá dva roky a kombinuje několik způsobů učení. Za prvé, studenti absolvují skupinové výuky a výukových programů založených na interaktivním přístupu (skupinová práce, případové studie, simulační cvičení). Za druhé, vyučování využívá on-line nástroje, jako je audio a video nahrávek, internet přednášky, domácí úkoly a provádět online hodnocení. A konečně, studenti jsou nutné k dokončení toto učení s jejich vlastní práce doma, s pomocí a podporou svých učitelů.... [-]

Videos

MELS Online - a unique programme for professionals

Contact

Institut Européen d'Administration Publique

Adresa, 1. řádek Circuit de la Foire Internationale 2 L-1347 Luxembourg
Lucembursko, Lucembursko
Website http://www.eipa.eu/
Telefonní číslo +352 42 62 30 1