Riga Business School

Úvod

Read the Official Description

Založena v roce 1991 ve spolupráci se státní univerzity New Yorku v Buffalu, USA, a University of Ottawa, Kanada, Riga Business School (RBS) je mezinárodně uznávaný vedení-vzdělávací instituce ve Technické univerzity v Rize (RTU) a má více než 20 let zkušeností v oblasti podnikového vzdělávání.

Riga Business School je jedinou školou v Pobaltí nabízí North-amerických studií stylu, a to jak v pojetí standardů výuky a ve struktuře, která obsahuje intenzivní případové studie, skupinové práce a aktivní zapojení ve třídě.

Fakulta Profesoři na Riga Business School jsou výzkumní pracovníci, poradci, a myšlení vůdců v každém aspektu podnikání. Fakulta z pěti kontinentů výzev a podporuje studenty s vzdělávací program, který nabízí znalosti, kompetence, svobodu a vášeň pro výuku. Fakulta zahrnuje jak mezinárodní a místní profesoři, z různých prostředí a s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti obchodu.

Studenti Studenti na Riga Business School jsou dosadil programovými řediteli, a proto studenti RBS není jedním z davu. Každý, kdo zde má silnou osobnost a schopnost a osazenstvo školy dělají co mohou rozvíjet tyto studenty do vůdců. RBS má silnou, individuální přístup ke svým studentům, a proto není nikdy více než 50 studentů v jedné třídě. A přibližně 10% všech studentů jsou nejchytřejší mozky z celého světa: Ázerbájdžán, Brazílie, Německo, Indie, Kazachstán, Lotyšsko, Norsko, Rusko, Bělorusko, a USA.

Campus

Riga Business School se nachází v centru Rigy - městě, které byl vždy centrem obchodu. Přesvědčte se sami!

Škola se nachází v blízkosti všeho, s rušného centra vždy plné života, stará část města s krásnými secesních budov, více obchodů, barů, restaurací, divadel, koncertních sálů a vše, co student potřebuje, aby si jeho nebo její studie.

Akreditace a ocenění

PRME iniciativu. RBS je členem PRME (Zásady pro odpovědné řízení vzdělávání). Iniciativa PRME podporuje a usnadňuje pohyb obchodních škol směrem k přístupům, které splňují nové potřeby a očekávání podnikatelského světa a požadavky nové generace studentů s ohledem na udržitelnost a dobrého firemního občanství.

CEEMAN ocenění. RBS je první státní instituce vyššího vzdělávání v Lotyšsku mohly získat CEEMAN (střední a východní Evropě Management Development Association) IQA Akreditační ocenění. Honil jsme a získal tuto akreditaci, protože odráží naše závazky k růstu, rozvoji a přísné kvality.

Institucionální akreditace. Lotyšské republiky Ministerstvo školství a vědy udělil Rižské technické univerzity úplný a neomezený akreditaci. Akreditace nemá datum vypršení platnosti, což odráží důvěru ministerstva. Tato akreditace potvrzuje Technické univerzity v Rize jako instituce, která může poskytnout vzdělání a udělení státního vyšší uznávané tituly v Lotyšsku.

Program akreditace. Programy RBS mají nejvyšší možnou akreditaci, kterou uděluje v Lotyšsku. Naše šest rok akreditace období začalo v roce 2013. Tato akreditace potvrzuje, že naše programy pro správu v souladu s nejvyššími standardy akademiků.

Eduniversal pořadí. RBS byl vyhlášen jako nejlepší podnikatelský vzdělávání v Lotyšsku Eduniversal žebříčku. Tyto 3 Palms of Excellence ocenění se uděluje školám, které jsou vynikající obchodní školy s mezinárodním zpevňující vliv.

Tato škola nabízí programy:

Angličtina

Tato škola také nabízí:

Executive MBA (1) Profesionální MBA (1) BBA (1)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět EMBA » Vidět MBA »