Latvia University of Agriculture

Úvod

Read the Official Description

Výchovu, vědu a kulturu centrum

Lotyšsko zemědělská univerzita je vzdělávací instituci jen vyšší zemědělské v Lotyšsku a jejím cílem je: podporovat intelektuální potenciál pro rozvoj venkova v zemědělství; povzbudit mladé lidi k získání vyšší akademické a odborné vzdělání; rozvíjet výzkum; přispět ke kulturnímu rozvoji; studovat, udržovat a zdokonalovat získané zkušenosti z lotyšských lidí a předat ji dalším generacím.

Univerzita je multi-profilované. Kromě tradičních oborů, LLU také poskytuje mnohotvárného jedinečný studijní programy spojené s pokročilou zemědělství, veterinární medicíně, potravinářství, lesnictví a krajinné architektury.

Univerzita se nachází v Jelgava - starou kulturní město, které je jen 40 km od hlavního města Lotyšska - Rigy. Jelgava je uznáván jako skutečný studentské město.

Poslání a vize

O lotyšsko zemědělská univerzita v Praze (LLU) Strategický plán rozvoje 2015-2020, byl vyvinut během roku 2015 a schválené LLU Senátem dne 9. prosince 2015.

Aby bylo možné plnit své funkce a realizovat své cíle a cíle, Lotyšsko zemědělská univerzita vyvinula tři programy činnosti: 1. Studie 2. Věda 3. Administrativní a finanční podpora pro studium a výzkum práce Cílem Lotyšska zemědělské univerzity je poskytnout možnost získat vyšší akademická a vyšší odborné vzdělání v zemědělství, veterinární medicíny, potravinářské technologie, strojírenství, lesnictví, společenské vědy, informační technologie a prostředí sektory řízení, jakož i na rozvoj vědy a udržovat a rozvíjet lotyšský intelektuální potenciál a kultury.

Cíle LLU:

1.To zajištění kvality studijní odpovídající normám vnitrostátní univerzitou, co by umožnil vzdělávat konkurenční specialistů pro lotyšské a mezinárodní trhy práce.

2.To rozvíjet vědecký potenciál podílet se na mezinárodním výzkumu, integrovat akademické vzdělání a výzkum toho, co by se zajistilo zavádění inovativních, znalost - založené na technologiích do lotyšského národního hospodářství, zvláště v Zemgale regionu.

3.To zajištění udržitelného rozvoje pro vysoké školy za národní vzdělání, vědy a kultury instituce:

 • k posílení právní základ;
 • s cílem zlepšit organizační struktury v souladu
 • k cílům LLU, rozvíjet spolupráci s institucemi, akademické vzdělání a vědeckých institucí v Lotyšsku i v zahraničí, podniků a profesních organizací a regionálních institucích Zemgale;
 • efektivně řídit LLU materiálně technické základny.

LLU Mise

Rozvíjet konkurenční intelektuálního kapitálu na základě excelence ve výzkumu, využití výsledků výzkumu v ekonomice, vysoká kvalita vzdělávání a efektivní řízení univerzity.

LLU vize

Lotyšsko zemědělská univerzita je jednou z předních univerzit vědy a technologií v oblasti Baltského moře, specializující se na udržitelné využívání přírodních zdrojů zaměřených na zlepšování kvality života pro společnost.

Fakta a čísla

 • Lotyšsko zemědělská univerzita v Praze (LLU) byl založen v roce 1939 a její nejstarší fakultou je Zemědělská fakulta, která byla založena v roce 1863, který má úzkou spolupráci s mnoha univerzitách v zahraničí. LLU byl rychle roste institucí v období od roku Lotyšsko získalo nezávislost.
 • Existuje 8 fakulty na univerzitě: Zemědělství, veterinární lékařství, inženýrství, technologie potravin, životního prostředí a inženýrské stavby, les, informačních technologií, ekonomie a sociální rozvoj.
 • 64 bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy jsou poskytovány 313 pedagogů a výzkumných pracovníků na 4350 studentů v 2014/2015.
 • Mezinárodní spolupráce je založena na více než 130 uzavřených dohod o spolupráci s partnerskými institucemi z 27 evropských zemí a 42 aktivních dvoustranných dohod s VŠ a výzkumných center z 19 zemí po celém světě.
 • Muzeum univerzity přivítá viz historie Jelgava paláce a dějiny Lotyšska zemědělské univerzity expozic.
 • Kulturní prostředí univerzity je aktivně tvořena a prozkoumal v tradičních a jedinečné události.
 • K dispozici je také široká škála možností sportovního vyžití jsou k dispozici pro studenty vysokých škol a zaměstnanců.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Bakalář » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Oblasti Kariérového Poradenství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Lotyšsko Jelgava

Tento pracovní poradenství program poskytuje studentům znalosti v oblasti kariérového poradenství a řízení profesního rozvoje v multikulturním prostředí vzdělávání a zaměstnanosti. [+]

akademický profil Tento pracovní poradenství program poskytuje studentům znalosti v oblasti kariérového poradenství a řízení profesního rozvoje v multikulturním prostředí vzdělávání a zaměstnanosti. Učební cíle: Znalost profesního rozvoje, poradenství a komunikačních teorií, řízení kariéry služeb a různých typů profesního rozvoje v organizacích; Pochopení profesní etiky v poradenství komunikaci, nejnovější trendy v oblasti práce a hledání zaměstnání, sociální integraci a mezikulturní aspekty; Příležitost k rozvoji a posílení schopnosti komunikace poradenského procesu, jakož i dovedností IT v oblasti kariérového poradenství a výzkumných dovedností, kde jsou aplikovány metody výzkumu; Příležitost vzbudit zájem o výzkumných aktivitách a mít praktický výcvik v prezentaci výsledků výzkumu. Full-time studijní program zahrnuje 2 akademické roky. V 1. ročníku, obecné schopnosti a dovednosti pro kariérní poradce v různých typech vzdělávacích institucí a zaměstnanost jsou získávány, postupy při vyšetřování poradenských polí a pozorování poradenského procesu jsou prováděny. 2. ročník se zaměřuje na specifické a společných odborných dovedností v oblasti kariérového poradenství, použití těchto dovedností ve dvou praktik poradenství a poradenského výzkumu. Studium je ukončeno s obhajobou magisterské práce. Tyto studie jsou založeny na dynamickém a inovativním poznatků poskytnutých zkušený informovaný a citlivé akademických pracovníků, jakož i otevřený a přátelský studijním prostředí. Tento program vám nabízí praktické řešení, jak organizovat a řídit proces kariérového poradenství v oblasti vzdělávání a zaměstnanosti odvětví. Požadavky na přijetí Žadatelé s bakalářského stupně vzdělání věd v pedagogice, nebo bakalářského stupně společenských věd v psychologii nebo kvalifikace psychologa či uchazeče s dokončil druhé úrovně odborného vyššího vzdělání a kvalifikaci učitele jsou schváleny pro přijetí do programu. Žadatelé... [-]

Magistr V Sociologii Organizací A Veřejné Správy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Lotyšsko Jelgava

Současné ekonomické trendy v Lotyšsku a Evropy zdůrazňují potřebu vysoce kvalifikovaných odborníků a výzkumných pracovníků v oblasti ekonomie, managementu a sociologického výzkumu. [+]

Současné ekonomické trendy v Lotyšsku a Evropy zdůrazňují potřebu vysoce kvalifikovaných odborníků a výzkumných pracovníků v ekonomii, management a sociologických výzkumů, kteří mohou pracovat v inovačních podniků a institucí. Program mistři "Sociologie organizace a veřejné správy" je nabízen Fakulty ekonomiky a sociálního rozvoje. akademický profil Program si klade za cíl vychovávat vysoce kvalifikovaných odborníků na manažerských pozicích v organizacích veřejného a soukromého sektoru, jakož i pro výzkumné instituce. Studijní program zajišťuje přístup studenta-střed do vzdělávacího procesu, který umožňuje studentům rozvíjet své teoretické a empirické znalosti, dovednosti a kompetence pro hloubkovou analýzu ze současných společenských procesů, organizačního výkonu a problematice veřejné správy. Program zahrnuje dva akademické roky. V 1. semestru studenti rozšířit své znalosti a dovednosti v sociologické teorie, metodologii a technik výzkumu, organizační chování a veřejné správy. Studijní obory z 2. pololetí specificky zaměřují na organizační studie, veřejným a nevládním sektorem, správě sociálního zabezpečení, výzkumu kvality života, venkovských studií a rozvojové programy. Během výzkumné praxi ve 3. semestru studenti jsou nabízeny k návštěvě organizacím veřejného sektoru a jsou povinni prokázat své praktické dovednosti v jedné z organizací; několik povinných a volitelných předmětů jsou také dodávány jako například Project Management, analýzy politik, rozvoj lidských, řízení času a inovace a tvořivosti. Ve 4. semestru je program ukončen vypracováním a obhajobou diplomové práce. Požadavky na přijetí Bakalářský diplom nebo rovnocenná kvalifikace ve společenských vědách a humanitních věd. Žadatelé s bakalářským titulem nebo Professional bakalářský titul v jiných specialit budou mít základní znalosti v oblasti sociální teorie a metodologie výzkumu. English požadavky: CEFR B2,... [-]

Magistr V Zemědělské Techniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Lotyšsko Jelgava

Mistr studijní program zemědělské techniky nabízí dvě specializace možnosti: automobilovém průmyslu a energetiky. Tento program zahrnuje studijní obory: Výzkum a inženýrské vědy, počítačové měřících systémů, logistika, řízení dopravy a logistiky, automobilové technologie výstavby, řízení dopravy a modelování, na alternativní paliva a oleje, intelektuální technologie a systémy, atd [+]

Mistr studijní program zemědělské techniky nabízí dvě specializace možnosti: automobilovém průmyslu a energetiky. Tento program zahrnuje studijní obory: Výzkum a inženýrské vědy, počítačové měřících systémů, logistika, řízení dopravy a logistiky, automobilové technologie výstavby, řízení dopravy a modelování, na alternativní paliva a oleje, intelektuální technologie a systémy, atd Studijní program je doplněn o vypracování diplomové práce, která hodlá analytickou a experimentální výzkum. Experimenty jsou prováděny v aktualizovány laboratoře na Fakultě strojní s využitím moderních výzkumných metod a zařízení. Požadavky na přijetí Bakalářský titul v oboru strojírenství, Computer Sciences, matematiky nebo fyziky; kvalifikace inženýr (vyšší odborné vzdělání) způsobilé ke studiu na magisterském studijním programu v inženýrství nebo počítačových věd. English požadavky: IELTS skóre 6,0, TOEFL skóre 547, TOEFL iBT skóre-76. Kariérní vyhlídky a další studie Absolventi pracují ve státních či soukromých společností zemědělských strojů, autodoprava, zásobování energií a strojírenství. Magisterské opravňuje absolventům pokračovat ve studiu v příslušném doktorském studijním programu na vysokých školách v Lotyšsku nebo v zahraničí. Proč Lotyšsko zemědělská univerzita v Praze? DO CELÉHO SVĚTA UZNÁN Diplom - dodatek k diplomu uznaného Evropskou komisí. Absolventi mohou pokračovat ve studiu či práci po celém světě. Pokročilým zařízením - moderní laboratorní vybavení, pohodlné ubytovny, studie na vynikající architektonické památky - v Jelgava paláce. Přiměřených nákladů - být chytrý a méně utrácet studiem na LLU! Výhodná geografická poloha - velkých evropských městech lze pohodlně dostanete autobusem, letadlem nebo trajektem. GREEN a bezpečného životního prostředí - skvělý způsob, jak zažít lotyšskou kulturu. Navzdory řadou různých národních a mezinárodních akcích, Jelgava je velmi bezpečné město... [-]

Master Of Engineering V Oblasti Informačních Technologií

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Lotyšsko Jelgava

Magisterského programu "Informační technologie" je nabízen na Fakultě informačních technologií, které připravuje odborníky i pro praktické jako vědeckou práci v oblasti IT. Up-to-date počítačové místnosti s nejmodernějším vybavením se používají pro studie, které jsou prakticky orientované a v úzké vazbě na potřeby průmyslu a trhu práce. [+]

V současné době je vývoj všech odvětvích hospodářské a vědecké činnosti úzce souvisejí s používáním informačních technologií (IT). Program se orientuje na tyto aplikace IT v interdisciplinárních trendy: počítačové systémy řízení výroby s cílem vzdělávat vás pro analýzu výrobních systémů a rozvoj a udržování systémů řízení pomocí specifičnost hardwaru; systémová analýza - budete mít dobré teoretické znalosti softwarového inženýrství a praktické dovednosti řešit problémy spojené s projektováním, udržování a používání softwarových systémů; Informační technologie v biologických systémů s cílem připravit, abyste byli kreativní a aby bylo možné aplikovat nové řešení informačních technologií pro ukládání a analýzu biologických dat. Studium je ukončeno vypracováním a obhajobou diplomové práce. Požadavky na přijetí Bakalářský titul v oboru strojírenství, Computer Sciences, matematiky nebo fyziky; Diplom v oboru strojírenství (vyšší odborné vzdělání) způsobilé ke studiu na magisterském studijním programu v inženýrství nebo počítačových věd. English požadavky: IELTS skóre 6,0, TOEFL skóre 547, TOEFL iBT skóre-76. Kariérní vyhlídky a další studie IT pole a informační systémy vývoj, funkční výzkum, analýza systémů a posouzení rizik. Magisterské opravňuje absolventům pokračovat ve studiu v příslušném doktorském studijním programu na vysokých školách v Lotyšsku nebo v zahraničí. Proč Lotyšsko zemědělská univerzita v Praze? DO CELÉHO SVĚTA UZNÁN Diplom - dodatek k diplomu uznaného Evropskou komisí. Absolventi mohou pokračovat ve studiu či práci po celém světě. Pokročilým zařízením - moderní laboratorní vybavení, pohodlné ubytovny, studie na vynikající architektonické památky - v Jelgava paláce. Přiměřených nákladů - být chytrý a méně utrácet studiem na LLU! Výhodná geografická poloha - velkých evropských městech lze... [-]

Master Of Engineering V Potravinářské Vědy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Lotyšsko Jelgava

Program je zaměřen na vzdělávání vysokoškolsky vzdělané odborníky a nové vědce s kreativní myšlení a kompetenci rozhodovat na podporu budoucí rozvoj potravinářské vědy a produkce potravin v Evropě, konkurenceschopnost na zahraničních trzích. [+]

Program je zaměřen na vzdělávání vysokoškolsky vzdělané odborníky a nové vědce s kreativní myšlení a kompetenci rozhodovat na podporu budoucí rozvoj potravinářské vědy a produkce potravin v Evropě, konkurenceschopnost na zahraničních trzích. Mistr studijní program zahrnuje potravinářský výrobek struktury a mechanických vlastností, jídlo senzorické hodnocení, smyslové a spotřebitelské vědy, regulace biochemických procesů v lidském těle, funkční vlastnosti potravin a přírodních látek v potravinách systému, potraviny skladovatelnost analýzu, vývojové tendence ve výživě věda, geneticky modifikovaných potravin fyzikálně-a-chemické vlastnosti a metrologie, potravinářské aditivum aplikační, v oblasti bezpečnosti potravin a identifikaci mikroorganismů, systémů jakosti v oběhu potraviny, potraviny systému inovačního vývoje, podnikání a marketing, perspektivní řešení v oblasti balení potravin. Studium je ukončeno vypracováním a obhajobou diplomové práce. Požadavky na přijetí Bakalářský studijní inženýrských věd v potravinářské vědy, bakalářský stupeň přírodních věd, kvalifikaci inženýr v Potraviny a nápoje technologie, profesionální bakalářským titulem ve stravovacích zařízeních i hotelový management. English požadavky: IELTS skóre 6,0, TOEFL skóre 547, TOEFL iBT skóre-76. Kariérní vyhlídky a další studie Absolventi pracují ve všech druzích potravinářských firem. Magisterské opravňuje absolventům pokračovat ve studiu v příslušném doktorském studijním programu na vysokých školách v Lotyšsku nebo v zahraničí. Proč Lotyšsko zemědělská univerzita v Praze? DO CELÉHO SVĚTA UZNÁN Diplom - dodatek k diplomu uznaného Evropskou komisí. Absolventi mohou pokračovat ve studiu či práci po celém světě. Pokročilým zařízením - moderní laboratorní vybavení, pohodlné ubytovny, studie na vynikající architektonické památky - v Jelgava paláce. Přiměřených nákladů - být chytrý a méně utrácet studiem na LLU! Výhodná geografická poloha - velkých evropských městech... [-]

Profesionální Magistr V Hygieně Potravin

Campus forma Denní studium 14 měsíců September 2018 Lotyšsko Jelgava

Potravinářský průmysl je v neustálém vývoji: nové výrobky a výrobní procesy jdou ruku v ruce se stále se zvyšující rizika a nebezpečí moderního světa. Tím, specializující se na bezpečnost potravin, můžete hrát roli v přispívání ke zlepšování veřejného zdraví. [+]

Potravinářský průmysl je v neustálém vývoji: nové výrobky a výrobní procesy jdou ruku v ruce se stále se zvyšující rizika a nebezpečí moderního světa. Tím, specializující se na bezpečnost potravin, můžete hrát roli v přispívání ke zlepšování veřejného zdraví. akademický profil Studijní program je zaměřen na vzdělávání vysoce kvalifikované a tvůrčí specialisty - profesionální Masters se specializací na hygienu potravin s působností pro práci v zařízeních potravinového řetězce, jakož i ve státních službách. Mistr studijní program poskytuje znalosti o bezpečnosti a neškodnosti potravinového řetězce, kritéria kvality potravin, znalostí o zpracování a údržbu bezpečnostních systémů potravinářských provozoven, stejně jako schopnost pro vědecký výzkum v oblasti bezpečnosti potravin. Program je doplněn o vypracování a obhajobě diplomové práce. Požadavky na přijetí Bakalářský titul nebo druhý stupeň odborné vysokoškolské vzdělání v následujících skupinách studijních programů: veterinárního lékařství, lékařství, potravinářské technologie, zemědělství, biologie nebo chemie. English požadavky: IELTS skóre 6,0, TOEFL skóre 547, TOEFL iBT skóre-76. Kariérní vyhlídky a další studie Absolventi pracují ve všech druzích zařízeních potravinového řetězce. Master`s stupeň opravňuje absolventům pokračovat ve studiu v příslušném doktorském studijním programu na vysokých školách v Lotyšsku nebo v zahraničí. Proč studovat hygieně potravin v Lotyšsku zemědělské univerzitě? Budete rozvíjet multidisciplinární znalosti o správu a údržbu bezpečnosti potravin systémů. Bude vám nabídnuta účast na výzkumných projektech a dobrovolnických aktivit. Budete získat znalosti a dovednosti v technologii výroby potravin, kritéria bezpečnosti potravin, kvality a hygieny potravin, infekce, stejně jako o právních aspektech mezinárodního obchodu s potravinami, které vám umožní rozvíjet svou budoucí kariéru v mnoha odborných oblastech.... [-]

Contact

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Adresa, 1. řádek Latvia University of Agriculture, 2 Liela Street
LV-3001 Jelgava, Lotyšsko
Website http://www.llu.lv/en/
Telefonní číslo +371 63 022 584