Lithuanian Sports University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lithuanian Sports University ( LSU ) je hrdá na to, že je jedinou specializovanou univerzitou v Litvě, která již více než osm desetiletí sjednocuje pohybové a sportovní vědy. Studium ve sportu a příbuzných oblastech získává na popularitě a zároveň otevírá nové příležitosti pro úspěšné absolventy. Bude se neustále zvyšovat potřeba profesionálů pomáhajících těm, kteří usilují o zdravý, aktivní a dlouhý život.

Můžete tedy uspět v životě spolu s LSU , kde jsou propojeny studium, sportovní věda a praxe. Výjimečná pozornost věnovaná každému mezinárodnímu studentovi, vědeckému studiu a sportovnímu společenství bude každý den poskytovat znalosti a zajímavé zkušenosti. Udělejte správnou volbu a pomůže vám naplnit vaše cíle a stát se výjimečnými.

Mezi absolventy LSU existuje mnoho významných vědců, světově proslulých trenérů, známých sportovců a významných osobností veřejného života. Velký počet studentů a absolventů LSU se stal mistrem a držitelem ceny olympijských her, mistrovství světa a mistrovství Evropy.

Místa

Kaunas

Lithuanian Sports University

Adresa, 1. řádek
Lietuvos sporto universitetas
Sporto 6

44221 Kaunas, Kaunas County, Litva
Telefonní číslo
+370 37 302 644

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium