Klaipeda University

Úvod

Read the Official Description

Dne 5. října 1990, předseda Nejvyšší rady (Reconstituent Seimas) Vytautas Landsbergis podepsal Vyhláška č 1-640 o zřízení Klaipeda University ode dne 1. ledna 1991.

Klaipėda University zahájila své akademické činnosti se třemi fakultami (ty z lodního stavitelství, pedagogiky a humanitních a přírodních věd) a asi 3000 studentů. Oslavila 25. výročí s 4500 studenty fakult lodního stavitelství a přírodních věd, humanitní a pedagogická věd, sociální a zdravotní vědy, stejně jako v Arts Academy, Ústavem neustálého studií a Institut regionu Baltského historie a Archeologie. V průběhu 25 let, akademičtí pracovníci univerzity se zvýšil z 300 na téměř 700 učitelů a výzkumných pracovníků, včetně 59% doktorátů a / nebo uznávaných umělců.

V současné době, univerzita realizuje více než 100 studijních programů ve všech třech cyklech, které poskytují výzkumu a technologických inovací založených na současné znalosti, které zajišťuje pokročilé vysokoškolské vzdělání a vysoké odborné znalosti a rozvíjí inteligentní, zodpovědný a tvůrčí osobnosti. Naše Alma Mater má více než 30.600 absolventů mezi něž patří i PhDs, členů Sejmu a vlády, vedoucí velkých podniků, inženýři, učitelé, sólisty a divadelních profesionálů.

Více než 60 výzkumné a vzdělávací ústavy, botanická zahrada, výzkumné plavidlo Mintis, výzkum a vzdělávání plachetnice Brabander, jachta Odisėja, Open Access Centrum pro námořní výzkum, školící divadla, koncertní sál s vynikající akustikou a varhan Rieger Kloss , ekumenický evangelický kaple, knihovna dokumentů fondy s téměř 500 000 kopií a nakladatelství poskytují důležitou infrastrukturu, která umožňuje úspěšné vývoj mezinárodních uměleckých aktivit úrovni, základní i aplikovaný vědecký výzkum, činností experimentálního vývoje v oblasti fyzikální, biomedicínské, technologických, společenských věd a humanitních oborů. Univerzita každoročně realizuje více než 60 mezinárodních i národních výzkumných projektů, spolupracuje s výzkumnými a akademickými partnery v Evropě a jiných částech světa, a podílí se na činnosti mezinárodních fondů, programů a sítí.

.Arts Jsou nedílnou součástí akademické činnosti univerzity. Výzkum provedli na univerzitě souvisí s historií, kulturou a uměním východu Prusko, Litva Minor (pruská Litva), a Klaipeda region: to dovolí jednoho poznat historickou a jazykovou, zpovědní, hudební a etnickou dědictví a umožňuje smysluplnou posílení její kontinuitu příležitostí.

Klaipėda univerzita byla založena v určité zeměpisné oblasti jedinečné z ekonomických, kulturních a geopolitických aspektů, tedy na litevské pobřeží, který se může pochlubit jediný port Litva: na národní úrovni, odkud budou prováděny pokusy vyvinout Klaipėda jako metropolitní centrum a zvýšit mezinárodní konkurenceschopnost Litvy jako námořní stavu. Od roku 2008, Klaipėda University realizuje Státní program integrované výzkum, studium a Business centrum mořského údolí pro rozvoj litevské odvětví námořní dopravy a tím i trvale upevňuje své vedoucí postavení v oblasti námořní vědy a technologických inovací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Sociální Práce

Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry September 2018 Litva Klaipeda + 1 více

Držitelem magisterský titul v oboru sociální práce kvalifikaci získala znalosti a dovednosti, které umožňují ji / ho vnímat společenské jevy v rámci svých kulturních hodnot a dynamiku společnosti. Absolvent má posílený (konsolidovaný) metodologie kvantitativního a kvalitativního výzkumu. Může rozšířit tyto dovednosti pro vytváření a správu sociálních programů a projektů, které se zaměřují na ... [+]

Mistr sociální práce

Držitelem magisterský titul v oboru sociální práce kvalifikaci získala znalosti a dovednosti, které umožňují ji / ho vnímat společenské jevy v rámci svých kulturních hodnot a dynamiku společnosti. Absolvent má posílený (konsolidovaný) metodologie kvantitativního a kvalitativního výzkumu. Může rozšířit tyto dovednosti k vytváření a správě sociální programy a projekty určené k optimalizaci sociální integrace skupin sociálních rizik, jako jsou zdravotně postižení lidé. Kromě toho, držitel magisterského titulu posílila sociální a osobní kompetence, významné pro odborné a vědecké činnosti (jako je tvořivost, iniciativa, sociální odpovědnost, a meta-learningu).... [-]


Magistr řízení Podniku

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Litva Klaipeda

Absolvent magisterského studijního programu v řízení podniku, musí získat: vysoce specializované teoretické a praktické znalosti a kritického pochopení problémů v řízení podniku a překrývajících oblastech; dovednost si na jaké problémy na základě výzkumu a využití poznatků o nových nebo interdisciplinárních oborů v případě neúplných nebo omezených informací, když ... [+]

Master of Business Management

Absolvent magisterského studijního programu v řízení podniku, musí získat: vysoce specializované teoretické a praktické znalosti a kritického pochopení problémů v řízení podniku a překrývajících oblastech; dovednost si na jaké problémy na základě výzkumu a využití poznatků o nových nebo interdisciplinárních oborů v případě neúplných nebo omezených informací, pokud se účastní jako výzkumní pracovníci, poradci nebo manažeři členění nebo organizací v každém podnikání organizace; musí mít profesionální, učení, samostatnou práci a zodpovědnost, komunikace a sociálních dovedností. Business Management Magisterský program má za cíl - poskytnout kvalifikované odborníky v oblasti vědeckého pracovníka nebo kariéru učitele, stejně jako možnost zapojit se do praktické činnosti vyšších manažerských pozicích v každém podnikání organizace.... [-]