Kazimieras Simonavicius University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kazimieras Simonavičius University (KSU), která byla založena v roce 2003, je akreditovaným soukromá instituce vyššího vzdělání s kampusy ve Vilniusu a Klaipeda, Litva. KSU vyniká svým inovativním přístupem k učení a jeho podnikatelských hodnot.

Tyto studie pokrývají hlavní oblasti společenských věd - podnikání a managementu, veřejná správa, právo, komunikace, ekonomie, politických věd a sociologie - stejně jako technologické vědy v oblasti informačních technologií. Univerzita nabízí 13 bakalářských, pěti magisterských a jedné integrované programy, stejně jako celoživotního vzdělávání studií a kurzů.

PROČ KSU?

KARIÉRA-orientované výuky. Ve spolupráci s místními a mezinárodními podniky, jsme vyvinuli studijní programy, které připravují studenty na profesní úspěch v jejich vybraných oborech. Univerzita podporuje tři vlastnosti, které jsou životně důležité pro mladého člověka k úspěchu.

Podnikání. Tyto studijní programy na KSU kladou velký důraz na podporu podnikatelské hodnoty a dovednosti. Univerzita podporuje start-up nápady studentů a vybízí je, aby vytvářet nové obchodní příležitosti.

Inovace. Vyučující na KSU použití inovativních vyučovacích metod. Studenti jsou vedeni k používání nejnovějších moderních technologií při studiu a projektové práce.

Tvořivost. Příležitosti přetékají pro kreativitu a sebevyjádření ve všech programech KSU: ve všech studijních programech se studenti učili integrovat vědecké poznatky, technologické inovace a umění. Univerzita také podporuje účast studentů v podnikatelské soutěži a projektů, zapojuje sociální partnery do vzdělávacího procesu, poskytování příležitostí pro studenty řešit problémy reálného života.

Pozornost a podporu. Malé studijní skupiny zajistit, aby každý student dostane individuální pozornosti. Prvního ročníku studenti získají osobní mentorů mravenců lektory. Studenti po celé studie mají pravidelné konzultace na jejich kariérního postupu a mohou zapsat do programu profesní dráhu, což jim pomáhá zvládnout praktické a individuální schopnosti a připravit se na profesní dráhu.

Mezinárodní spolupráce. Univerzita má výměnné studentské dohody s více než 100 univerzitách po celém světě. KSU nabízí několik příležitostí pro studenty a akademické pracovníky k účasti v zahraničních odborných školení a vzdělávacích projektů. V každém semestru jsou povinné a nepovinné předměty, které jsou vyučovány zahraničními akademiky z celého světa.

KSU - univerzita, kde si můžete vymyslet svou budoucnost!

Místa

Vilnius

Kazimieras Simonavicius University

Adresa, 1. řádek
J. Basanavičiaus g. 29A
LT – 03109 Vilnius, Vilniuský kraj, Litva
Telefonní číslo
+370 5 213 5172