Kazimieras Simonavicius University

Úvod

Read the Official Description

Kazimieras Simonavičius University (KSU), která byla založena v roce 2003, je akreditovaným soukromá instituce vyššího vzdělání s kampusy ve Vilniusu a Klaipeda, Litva. KSU vyniká svým inovativním přístupem k učení a jeho podnikatelských hodnot.

Tyto studie pokrývají hlavní oblasti společenských věd - podnikání a managementu, veřejná správa, právo, komunikace, ekonomie, politických věd a sociologie - stejně jako technologické vědy v oblasti informačních technologií. Univerzita nabízí 13 bakalářských, pěti magisterských a jedné integrované programy, stejně jako celoživotního vzdělávání studií a kurzů.

PROČ KSU?

KARIÉRA-orientované výuky. Ve spolupráci s místními a mezinárodními podniky, jsme vyvinuli studijní programy, které připravují studenty na profesní úspěch v jejich vybraných oborech. Univerzita podporuje tři vlastnosti, které jsou životně důležité pro mladého člověka k úspěchu.

Podnikání. Tyto studijní programy na KSU kladou velký důraz na podporu podnikatelské hodnoty a dovednosti. Univerzita podporuje start-up nápady studentů a vybízí je, aby vytvářet nové obchodní příležitosti.

Inovace. Vyučující na KSU použití inovativních vyučovacích metod. Studenti jsou vedeni k používání nejnovějších moderních technologií při studiu a projektové práce.

Tvořivost. Příležitosti přetékají pro kreativitu a sebevyjádření ve všech programech KSU: ve všech studijních programech se studenti učili integrovat vědecké poznatky, technologické inovace a umění. Univerzita také podporuje účast studentů v podnikatelské soutěži a projektů, zapojuje sociální partnery do vzdělávacího procesu, poskytování příležitostí pro studenty řešit problémy reálného života.

Pozornost a podporu. Malé studijní skupiny zajistit, aby každý student dostane individuální pozornosti. Prvního ročníku studenti získají osobní mentorů mravenců lektory. Studenti po celé studie mají pravidelné konzultace na jejich kariérního postupu a mohou zapsat do programu profesní dráhu, což jim pomáhá zvládnout praktické a individuální schopnosti a připravit se na profesní dráhu.

Mezinárodní spolupráce. Univerzita má výměnné studentské dohody s více než 100 univerzitách po celém světě. KSU nabízí několik příležitostí pro studenty a akademické pracovníky k účasti v zahraničních odborných školení a vzdělávacích projektů. V každém semestru jsou povinné a nepovinné předměty, které jsou vyučovány zahraničními akademiky z celého světa.

KSU - univerzita, kde si můžete vymyslet svou budoucnost!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Budoucnu Předvídavosti A Strategického Vládnutí

Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2018 Litva Vilnius

Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. [+]

Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti.

Cílem of the Future předvídavosti a strategického vládnutí programu je připravit nejvyšší úrovně veřejné správy specialisté, kteří jsou schopni pochopit komplexní řízení vztahů se integrálně v vícestupňový a měnící se prostředí v globálním měřítku. Absolventi tohoto programu jsou schopni: 1. uplatnit budoucí metodiky prognózování při formulování politiky, veřejné správy a ekonomické činnosti.... [-]


Videos

Students about Kazimieras Simonavičius University