BMI Baltic Management Institute

Úvod

Read the Official Description

Baltic Management Institute (BMI) je nejvyšší školící středisko pro obchodní vedení v Pobaltí, kde se nabízí jediné skutečně západní evropská exekutiva magisterského v oboru Business Administration (EMBA), jakož i semináře, in-firemní školení a dalších řešení vzdělávání vedoucích pracovníků.

Jako konsorcium předních evropských obchodních škol, BMI má obrovské znalosti a fakulty zdroje, nemluvě o globální vazby. Kurzy jsou vyučovány v angličtině hostující lektoři profesi s vynikající akademické znalosti i praktické zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu.

Již více než deset let, BMI byl doprovází vedení v rámci rozvojové vedení cesty, pomáhá jim lépe pochopit jejich roli, vyzkoušet své hranice a položit základy pro dlouhodobou účinností.

BMI Mezinárodní Executive MBA Studijní program je první v regionu získat EPAS akreditaci od Evropské nadace pro rozvoj managementu. To pečeť z nejprestižnějších evropských manažerského vzdělávání těle následuje po přezkumu ze strany mezinárodních vrstevníky, kteří potvrdili kvality a relevance programu. Od roku 1999, více než 650 obchodních lídrů se podíleli na BMI Mezinárodní EMBA. Vynikající výsledky programu jsou doložené četnými osvědčení a rozrůstající se rodina BMI absolventů v podnikových rolích vedení. BMI Executive MBA také vychází vstříc zahraničním studentům, kteří mohou přidat hodnotu k učení. Mezinárodní studentské granty jsou k dispozici pro oprávněné zahraniční zájemce.

BMI Executive Education semináře, In-firemní školení a incentivních akcí, jakož i poradenské a trénovat služby, všichni pomáhají jednotlivé firmy zostřit jejich konkurenční výhodu a reagovat na specifické obchodní problémy, šetří čas a zdroje prostřednictvím místních výuky. Čerpáme ze zdrojů známých mezinárodních obchodních škol, aby společnostem školení světové třídy na míru jejich specifickým potřebám a strategií. BMI odborníci jsou k dispozici pro audit vzdělávacích potřeb společnosti, připraví strategický plán školení, a dodat potřebné školení či konzultace.

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí: