Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Lichtenštejnsko

University of Liechtenstein

Magistr Lichtenštejnsko Vaduz September 2018

Univerzita Lichtenštejnska je mezinárodně uznávané univerzitě, top-hodnocené vzhledem k jeho kultivaci úzké souvislosti mezi studia a praxe. Univerzita je základem veřejného práva, která jí umožňuje plnit svůj výkon mandátu samostatně a pružně (zákon o univerzitě Lichtenštejnska ze dne 25. listopadu 2004). Obsah nabídky vzdělávacích a přenos je zaměřen na potřeby společnosti a obchodní požadavky. Její klíčové aspekty (Architektura a plánování, Podniková ekonomika) jsou v… [+] oblasti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, další vzdělávání, výzkumu a vývoje nebo přenos technologií a znalostí. Přibližně 800 studentů jsou registrovány v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, programů Výkonný magisterský a postgraduální, jakož i univerzitních kurzů Učitelství buď na plný úvazek nebo na pokračující vzdělávací kapacity. Tyto vzdělávací nabídky jsou interdisciplinární a v souladu s mezinárodním rozhodování a odbornosti odpovědnosti. Poslání Naše funkce je vytvářet a rozšíření poznatků. Přitom podporujeme a výzvou našim studentům a instruktory. Univerzita Lichtenštejnska se vyznačuje mimořádně blízký vztah k podnikání, čímž se vytváří vzdělávací prostředí s potenciálem pro rozvoj osobnosti. Univerzita Lichtenštejnska je autonomní a je financován z různých zdrojů. Výuka, vzdělávání a výzkum jsou vysoce kvalitní, stejně jako vnitrostátní, regionální a mezinárodního významu. Principy naší práce Naši pracovníci jsou aktivní a odpovědné spolupracovníci myslitelé a co-návrháři ve vysoce produktivní tým. Tvoříme produktivity orientované, inovace podporující sítě. S naší zákaznicky a vzdělávací nabídky tržně orientovaných, aplikovaný výzkum a vývoj a transfer technologií, nabízíme pokrokové, mezinárodní rozsah služeb. Naše nabídka, produkty a služby splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, jak v obsahu a formy za cenu, v souladu s trhem. Jsme lídrem v oblasti vzhledem k našim specializovaným nabídky Naše požadavky na kvalitu a potenciální vyhlídky na trhu jsou základem pro náš trvalý růst. Jsme iniciovat a realizovat inovace Jsme financováni prostřednictvím na zisk orientovaných služeb v souladu s trhem, jakož i prostřednictvím vzdělávání mandátu a třetích stran, dary státu. Rezervy vyplývající z obchodního úspěchu tvoří základ pro další inovace. Pěstujeme spravedlivý zákaznicky orientované chování vůči všem našim referenčních skupin a zahrnout je pokud možno v našich rozhodovacích procesů. Jsme aktivní kontaktní centrum spojující univerzity, obchodní a společnost. Přinášíme lidi dohromady a vytvářejí impulsy pro budoucnost. [-]