Middle East University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Střední východ University (MEU), je jedním z nejstarších univerzit v Libanonu, s našimi kořeny sahající až 1930. Nicméně, jsme byli v naší současné poloze na vrcholu kopce v Sabtieh od roku 1946. Naše idylický svěže zelené areál nabízí úchvatný výhled na Bejrút a Středozemní moře bude podpořen dokonalé prostředí pro studium a socializace.

MEU je šťastný a starostlivá komunity, kde snaha o akademické kvality je vnímáno jako důležitý, ale kde sociální a duchovní potřeby jsou pečováno stejně. Jsme mezinárodní komunita, kde jsou všechny osoby vnímány jako stejné hodnoty bez ohledu na kulturní zázemí, rasy, či náboženské příslušnosti.

MěÚ Fakta

Skládá se ze čtyř fakult

Fakulta umění a věd Fakulta podnikohospodářská Fakulta vzdělávání učitelů Fakulta filosofie a teologie

Akademická centra a ústavy

Arabic Language Institute Angličtina Language Institute George Arthur Keough Knihovna Ústav pro islámských a arabských studií

Další programy

MEU rovněž nabízí nováček program, zahraniční externí studijní program, Intenzivní program v angličtině, a arabský jazyk programu.

Diverse Campus

Jsme hrdí na to mít studenty a zaměstnance, což představuje více než 20 zemí z celého světa.

Umístění

MEU se nachází východně od Bejrútu Sabtieh na 30 hektarů klidné, zelené stráni, se může pochlubit úchvatný výhled s výhledem na město a na Středozemní moře.

Místa

Sidone

Middle East University

Adresa, 1. řádek
Middle East University


Sidone, Guvernér jihu, Libanon

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: