Central Asian Studies Institute (AUCA)

Úvod

Read the Official Description

Central Asian Studies Institute je výzkumná a akademická jednotka americké University of Central Asie, se sídlem s posláním podporovat studium Střední Asii místní i mezinárodní úrovni. Institut sleduje tento cíl prostřednictvím podpory individuálních i skupinových výzkumné projekty, pořádání seminářů a konferencí, vydávat vědecký časopis a vytvořením akademických programů zaměřených na střední Asii.

Po staletí centrální Asie byla křižovatka pro pohyb lidí, zboží a nápadů mezi Evropou, západní Asii, jižní Asii a východní Asii. S koncem sovětské vlády, tento region získal jeho politické, hospodářské a kulturní rozmanitost a stojí opět jako klíčový hráč v sevřené globální komunity. Spojením místní a mezinárodní výzkumné pracovníky, posílení součinnosti mezi studenty, členy fakulty a hostujících vědců a tím zvýhodňuje multidisciplinární a srovnávací výzkumné projekty, centrální Asijská studia Institut se zaměřuje na výrobu inovativní a odpovědné znalosti o probíhajících procesech v pěti středoasijských republik ( Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán).

Byla založena v roce 2011, centrální Asijská studia Institute je nezisková akademický výzkum jednotka odpovědná předsedovi americké University of Central Asie. Ředitel ústavu pracuje v úzké spolupráci se členy mezinárodního poradního výboru pro rozvoj akademické partnerství ve všech oborech souvisejících s Střední Asii a se členy řídícího výboru s cílem podpořit a usnadnit akademický výzkum v rámci American University Střední Asie.

Klikněte sem a uvidíte Casi své stránce na Facebooku novinky a aktualizace!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Centrálních Asijských Studií

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Kyrgyzstán Bishkek

Program je určen pro studenty s kritickým pochopení minulých a současných sociálních, politických, hospodářských a kulturních procesů ve Střední Asii a přehled různých akademických disciplín, které formovaly produkci znalostí o regionu. Absolventi programu budou připraveni zapsat se do společenských věd doktorských programech se zaměřením na Střední Asii a hladce přesunout do kariéry ve vládě, diplomacii, mezinárodních organizací, rozvoje, žurnalistiky, nebo do jakékoli jiné oblasti, která vyžaduje zkušenosti a znalosti pevné plochy místního jazyka. [+]

Studie Střední Asii ve Střední Asii s CASIStředoasijských Studies Institute (CASI) na Americké univerzitě v současné době přijímá žádosti o Master of Arts v středoasijských studií (Macas) v Biškeku, Kyrgyzstán. Master of Arts v středoasijských studií Program je určen pro studenty s kritickým pochopení minulých a současných sociálních, politických, hospodářských a kulturních procesů ve Střední Asii a přehled různých akademických disciplín, které formovaly produkci znalostí o regionu. Absolventi programu budou připraveni zapsat se do společenských věd doktorských programech se zaměřením na Střední Asii a hladce přesunout do kariéry ve vládě, diplomacii, mezinárodních organizací, rozvoje, žurnalistiky, nebo do jakékoli jiné oblasti, která vyžaduje zkušenosti a znalosti pevné plochy místního jazyka. Program Master of Arts v středoasijských studií nabízí studentům jedinečnou příležitost získat titul, který splňuje západní standardy vzdělávání, aniž by museli opustit Střední Asii. Kurzy jsou vedeny výhradně v angličtině a pod dohledem západní fakulty. Ti, kteří úspěšně dokončí program bude mít solidní základy v západní akademické psaní, výzkum a kritického myšlení, dovednosti, které jsou vysoce oceňují v jakémkoliv kontextu. Udělejte další krok v budování své budoucnosti dnes, že se na programu. ... [-]