Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Kyrgyzstán

Central Asian Studies Institute (AUCA)

MA Kyrgyzstán Bishkek September 2018

Central Asian Studies Institute je výzkumná a akademická jednotka americké University of Central Asie, se sídlem s posláním podporovat studium Střední Asii místní i mezinárodní úrovni. Institut sleduje tento cíl prostřednictvím podpory individuálních i skupinových výzkumné projekty, pořádání seminářů a konferencí, vydávat vědecký časopis a vytvořením akademických programů zaměřených na střední Asii. Po staletí centrální Asie byla křižovatka pro pohyb lidí, zboží a nápadů mez… [+] i Evropou, západní Asii, jižní Asii a východní Asii. S koncem sovětské vlády, tento region získal jeho politické, hospodářské a kulturní rozmanitost a stojí opět jako klíčový hráč v sevřené globální komunity. Spojením místní a mezinárodní výzkumné pracovníky, posílení součinnosti mezi studenty, členy fakulty a hostujících vědců a tím zvýhodňuje multidisciplinární a srovnávací výzkumné projekty, centrální Asijská studia Institut se zaměřuje na výrobu inovativní a odpovědné znalosti o probíhajících procesech v pěti středoasijských republik ( Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán). Byla založena v roce 2011, centrální Asijská studia Institute je nezisková akademický výzkum jednotka odpovědná předsedovi americké University of Central Asie. Ředitel ústavu pracuje v úzké spolupráci se členy mezinárodního poradního výboru pro rozvoj akademické partnerství ve všech oborech souvisejících s Střední Asii a se členy řídícího výboru s cílem podpořit a usnadnit akademický výzkum v rámci American University Střední Asie. Klikněte sem a uvidíte Casi své stránce na Facebooku novinky a aktualizace! [-]