Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na University of Středomoří Karpasia!

Společnost byla založena v roce 2012, University of Středomoří Karpasia je stanovena v Nikósii, hlavním městě turecké republiky Northerna Kypr (TRNC). S její druhý školní areál založena v roce 2014 se UMK hodlá zvýšit kvalitu svého vzdělávání a aby tolerantní, sebevědomé a podnikatelské jednotlivce, vybavené světové třídy profesionální znalostí, dovedností a kompetencí. Naším cílem je, aby naši studenti učí vědecké znalosti experimentováním, stejně jako testování a výzkumu kromě použití těchto znalostí v každodenním životě.

Univerzita středomořské Karpasia se snaží těžit z akademického výzkumu a studií provedením vzdělávání v rámci výroby a uvedení do provozu na univerzitu - odvětví spolupráce. V souladu s tím, aby bylo dosaženo úrovně globálních vysokých škol a umožnit se studenty k mezinárodně uznávané diplomy po dokončení studia, byly uzavřeny dohody s některými zahraničními vysokými školami, včetně BHMS Business & Hotel Management School - Švýcarsko, Superior univerzita a Vysoké školy cestovního ruchu & Hotel Management (COTHM).

S akademiky, kteří kladou důraz na vědu a praxi, naše univerzita nabízí celkem 10 přidružených studijních programů v oblasti civilního letectví odborného učiliště, odborné School of Management, Kulinářské umění odborná škola, americký cestovní ruch a pohostinství management, odborná škola účetnictví; 9 bakalářských studijních programech na Fakultě podnikání, Fakulta cestovního ruchu a Hospitality Management a Právnické fakulty; a 12 magisterských studijních programů v Ústavu sociálních věd.

NAŠE MISE V rámci společných etických hodnot a ve světle vědy, naše univerzita je odhodlána vzdělávat tolerantní, otevřený zlobil se a sebevědomý podnikatelské osoby, které jsou vybaveny světové třídy profesionální znalostí, dovedností a kompetencí a reagovat na domácí a mezinárodní otázky. Naším hlavním cílem je vychovávat vysoce kvalitní pracovní síly z hlediska znalostí, dovedností, emocí a zvážení. Implementace modelu vzdělávání zahrnující moderní vyučovací metody a techniky, jakož i postupy, které jsou nezbytné pro profesních znalostí a dovedností, vzděláváme dobře disciplinovaní jednotlivce, kteří mají efektivní externí komunikační dovednosti, vysoký smysl pro odpovědnost a interní zaměření kontroly. S vědeckým výzkumem globálních standardů, University of Středomoří Karpasia se vytváří cenný příspěvek k veřejné blaho jako výzkumného a vývojového centra. V této souvislosti je program "Vzdělávání v rámci výroby" poskytuje studentům možnost mít praktický pracovní zkušenosti s úmyslem vzdělávat vůdce lidských zdrojů, kteří jsou kompetentní v aplikacích, environmentálně a sociálně uvědomělý a kteří jsou v neustálém vlastní inovace proces.

NAŠE VIZE Naší vizí je stát se předním vzdělávací organizace v našem oboru. Jako průkopnické vzdělávací instituce, chceme vychovávat řešení orientované, jednotlivci vlastní iniciativy s dobrými vedení a odborných schopností, kteří se přizpůsobují rychle se měnící vědecké a sociální podmínky z 21. století s vysokou úrovní a aktualizované znalosti, dobré sociální komunikační dovednosti , efektivní využívání technologií, a potřebné dovednosti, aby úspěšně realizovat týmu work.stitution Správa a inspekce (angličtina)

PROČ UMK?

Severní Kypr, protože nabízí - Snadná integrace do kulturních a klimatických podmínek, - ostrov známý pro své výjimečné přírodní krásy a historického bohatství, - Přátelský a srdečné lidi, - životní styl charakterizovaný s klidem a mírem (sazby velmi nízké kriminality) - Multikulturní prostředí se studenty z 80 různých zemí, - ostrov univerzit a znalostí - vzdělání na světových a evropských standardů - EngliAn výhodu vzdělání v angličtině pro mezinárodní kariéru, - objekty a kvality vzdělávání nabízených na univerzitě.

UMK, protože nabízí

  • Mezinárodně uznávané prestižní 4leté bakalářské a magisterské programy, - English vzdělávací normy přijaté po celém světě, - učení tím, že žije, experimentování, pozorování a zkoumání -Evening kurzů pro profesionály - Kvalitní vzdělání za přijatelné poplatky, - zkušený akademických pracovníků a zaměstnanců.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University Of Mediterranean Karpasia

Program vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro návrh a dokončit disertační nebo umístění projektu na odborného tématu, včetně formulování výzkumných otázek, prov ... [+]

Přehled

Program se skládá ze tří cest. Cesta Mezinárodní vztahy poskytuje hluboké pochopení klíčových otázek v současném mezinárodním systému. Druhá cesta, Terorismus a bezpečnost, Zaměřuje se na klíčové domácích a mezinárodních bezpečnostních hrozeb, kterým čelí státy v 21. století. A konečně, inovativní mezinárodní intervence cesta umožňuje pochopit a zhodnotit současné debaty ve studiu mezinárodní intervence. Tato cesta zahrnuje také možnost umístění, což vám umožní trávit čas pracovat na poli mezinárodní politiky.

Program vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro návrh a dokončit disertační nebo umístění projektu na odborného tématu, včetně formulování výzkumných otázek, provádí literární rešerše, výběr vhodné metody sběru dat, zapojit se s analýzou dat poskytnout odpovědi na výzkumné otázky , a prezentace výzkumu podle vědeckých konvencí.... [-]

Kypr Nicosia Turecko Istanbul
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Mediterranean Karpasia

Tento kurz je navržen tak, aby každý student základní znalosti o cestovním ruchu, včetně cestovního ruchu organizací, činnosti související a odvětví služeb, cestovatel ch ... [+]

Přehled

Tento kurz je navržen tak, aby každý student základní znalosti o cestovním ruchu, včetně cestovního ruchu organizací, činnosti související a odvětví služeb, cestovatel chování, plánování cestovního ruchu, cestovního ruchu výzkum a marketingu. Navíc, bude tento kurz také pomoci studentům prozkoumat funkce managementu ve světě cestovního ruchu, které ukazují, jak cestovní ruch jako obchod se vyvinula, jak se cestovního ruchu a cestovního ruchu strukturované, a jak se podniky cestovního ruchu působit v rámci jejich politické, ekonomické a sociálně kultury na základě dokumentu prostředí.

Výsledky učení Chcete-li se dozvědět o vývoji v oblasti cestovního ruchu a dopady na světě. Pochopit, co je cestovní ruch a jeho mnoho definic. Naučte složky cestovního ruchu a řízení cestovního ruchu. Zkontrolujte různé přístupy ke studiu cestovního ruchu. Ocenit, jak důležité toto odvětví je pro ekonomiku na světě a mnoho zemí. Znát přínosy a náklady cestovního ruchu. Dovednosti ... [-]
Kypr Nicosia Turecko Istanbul
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině