Neapolis University Pafos

Úvod

Read the Official Description

Neapolis univerzita na Kypru je ještě mladý dynamický, rychle se rozvíjející univerzitní působí od roku 2010 v srdci půvabné město Paphos, na západním pobřeží ostrova Kypru, který nabízí bakalářské, magisterské a doktorské programy v obou řečtině a angličtině. Zapsat na univerzitě v Neapolis Kypru vstoupí do počtu studentů na vysoké úrovni, stimulující a příjemné prostředí. Největší výhodou Neapolis je kvalita a věnování jeho schopnosti, z nichž většina značné zkušenosti s výukou a dělá výzkum v evropských a amerických univerzit. na takové schopnosti a ambiciózní strategie založená, že se rychle stává jedním z nejlepších soukromých vysokých škol na Kypru.

Co jste se očekává, že

Během svého času v Neapolis univerzity na Kypru, ať už na bakalářského, magisterského nebo doktorského (Ph.D.), budete očekávat, že navštěvovat přednášky a další aktivity spojené programů a pracovat samostatně, a to buď jednotlivě nebo ve skupinách na úkolech. Neapolis univerzita na Kypru klade velký důraz na rozvoj intelektuální autonomii studentů a má na svém místě výukový systém pomoci studentům dosáhnout.

Akademický kalendář

Akademický rok Neapolis univerzity v Kypr je rozdělen na dva semestry 13 vyučovacích týdnů každý. Na konci každého semestru tam je lhůta pro posouzení, ve kterém studenti sedět písemných zkoušek. Některé kurzy mají další požadavky v létě.

Vyhodnocení a rozpoznávání

Neapolis univerzita na Kypru působí podle příslušných právních předpisů o soukromých vysokých škol na Kypru. The Final licence byl přijat z hodnotícího výboru soukromých univerzit na Kypru (EAIP) a University Neapolis na Kypru působí jako full-rozvinutý vysoké školy, které mají nezávislost akce.

V říjnu 2007 byla univerzita zapsána do obchodního rejstříku vysokých škol ministerstva školství na základě rozhodnutí kabinetu. V červnu 2010 University přijal původní licenci provozu. Rozhodnutí bylo učiněno na základě kladného doporučení EAIP Od roku 2015 Neapolis univerzita na Kypru se dostalo konečnou licenci a může pracovat jako autonomní univerzity.

Všechny programy univerzity plně uznává Kyperskou republiku a všech zemí EU.

Neapolis Univerzita na Kypru, po předložení žádosti a po důkladném vyhodnocení byl uznán Národního střediska pro akademické uznávání a informací (NARIC) Řecka jako odpovídající instituci řeckým univerzit v červenci 2012.

Upozorňujeme, že programy architektury a nemovitostí jsou uznávány odborné a technické komory Kypru (ETEK). Postgraduální program Real Estate má zajištěné, kromě toho certifikace Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Odpovídající recognitions existují pro dalších předmětů souvisejících s profesními organizacemi.

Vision

Vize Neapolis univerzity na Kypru je vývoj vzdělávací organizace lidé-orientované s evropskými normami, jejichž členové spolupracovat na rozvoji společnosti prostřednictvím výuky, výzkumu a společenské akce.

mise

Neapolis univerzita na Kypru posláním je poskytovat svým studentům vysoce kvalitní vzdělání, vytváření a šíření znalostí pomocí výzkumu, přispět k rozvoji ekonomického a kulturního života naší společnosti

Hodnoty

Integrity Excellence Spolupráce Inovace Respect Sounáležitost

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • řecký

Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Stavební řízení

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Kypr Paphos Cyprus Online + 1 více

Master of Construction Management je jedinečná na Kypru a Řecka. Stavební sektor byl po mnoho let lokomotiva ekonomiky, a potřeba kvalifikovaných vědců je vysoká. Master of Construction Management nabízí významné výhody vedoucích manažerů, projektanty, příslušné pracovníky dohledu a dalších odborníků zabývajících se výstavbou a územního rozvoje, kteří mají zájem o rozšíření své znalosti v oblasti řízení stavebních projektů [+]

Master of Construction Management je jedinečná na Kypru a Řecka. Stavební sektor byl po mnoho let lokomotiva ekonomiky, a potřeba kvalifikovaných vědců je vysoká. Master of Construction Management nabízí významné výhody vedoucích manažerů, projektanty, příslušné pracovníky dohledu a dalších odborníků zabývajících se výstavbou a územního rozvoje, kteří mají zájem o rozšíření své znalosti v oblasti řízení stavebních projektů, zlepšit své manažerské dovednosti a připravit se na povýšení a příležitosti pro vedoucí pozice v oblasti stavebnictví. Stavba Vedení stupeň má za cíl poskytnout kvalitní vzdělání ve všech aspektech týkajících se úspěšné řízení stavebních projektů.... [-]


Velitel Bankovnictví, Investic A Financí

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Kypr Cyprus Online Paphos + 1 více

Master of bankovnictví, investiční a finanční poskytuje specializované a vysokou úroveň znalostí ve vědách bankovnictví, poskytování investičních a financí u lidí pracujících nebo, kteří chtějí následovat kariéru ve službách bank, investičních a makléřských společností či společností finanční ve veřejných a soukromých sektor. [+]

Master of bankovnictví, investiční a finanční poskytuje specializované a vysokou úroveň znalostí ve vědách bankovnictví, poskytování investičních a financí u lidí pracujících nebo, kteří chtějí následovat kariéru ve službách bank, investičních a makléřských společností či společností finanční ve veřejných a soukromých sektor.

Master of Banking, investic a financí kombinuje teoretické poskytování školení, aby studenti byli schopni prohloubit své vědecký pokrok v této oblasti, s praktického výcviku přístupem k analýze reálných situacích. Praktická cvičení zahrnují analýzu finanční výkonnost podniků, formulování a realizaci investičních strategií, měření a řízení trhu a úvěrového rizika, měření hodnoty akcií a podniků, strategie vzdělávání a finanční hodnocení alternativních finančních zdrojů a investic. Všichni studenti jsou povinni připravit disertační práce.... [-]


Videos

Neapolis University Pafos