Neapolis University Pafos

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Univerzita Neapolis na Kypru je mladá, ale dynamická, rychle rostoucí univerzita, která působí od roku 2010 v srdci půvabného města Pafos na západním pobřeží ostrova Kypr a nabízí vysokoškoláky, absolventy a Ph.D. programy v řečtině a angličtině. Zapsáním se na Neapolis University na Kypru se studenti dostávají do vysokého standardu, stimulujícího a příjemného prostředí. Největší výhodou Neapolis je kvalita a obětavost fakulty, z nichž většina má značné zkušenosti s výukou a výzkumem na evropských a amerických univerzitách. Na základě této fakulty a ambiciózní strategie se rychle stává jednou z nejlepších soukromých univerzit na Kypru.

Co se od vás očekává

Během svého studia na Neapolis University na Kypru, ať už na bakalářské, magisterské nebo doktorské (Ph.D.) úrovni, se očekává, že budete navštěvovat přednášky a další aktivity spojené s programem a pracovat samostatně, buď jednotlivě nebo ve skupinách , o úkolech. Univerzita Neapolis na Kypru klade velký důraz na rozvoj intelektuální autonomie studentů a má zaveden systém výuky, který studentům pomůže dosáhnout tohoto cíle.128651_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Hodnocení a uznání

Univerzita Neapolis na Kypru funguje podle příslušných právních předpisů soukromých univerzit na Kypru. Konečná licence byla získána od kyperské agentury pro zajišťování kvality a akreditace ve vysokém školství (DI.PAE) a univerzita Neapolis na Kypru funguje jako plnohodnotná univerzita, která má nezávislost.

V říjnu 2007 byla univerzita na základě rozhodnutí vlády zapsána do registru vysokých škol ministerstva školství. V červnu 2010 univerzita získala počáteční licenci k provozu. Rozhodnutí bylo přijato na základě kladného doporučení DI.PAE. Od roku 2015 získala Neapolis University na Kypru konečnou licenci a může fungovat jako autonomní univerzita.

Všechny programy univerzity jsou plně uznány Kyperskou republikou a všemi zeměmi EU.

Univerzita Neapolis na Kypru byla po předložení žádosti po důkladném vyhodnocení uznána v červenci 2012 Národním akademickým uznaným a informačním střediskem (NARIC) v Řecku jako rovnocenná instituce pro řecké univerzity.

Vidění

Vize Neapolis University na Kypru je rozvoj lidově orientované vzdělávací organizace s evropskými standardy, jejíž členové spolupracují na rozvoji společnosti prostřednictvím výuky, výzkumu a společenských akcí.

Mise

Posláním Neapolis University na Kypru je poskytovat svým studentům kvalitní vzdělání, vytvářet a šířit znalosti prostřednictvím výzkumu, přispívat k rozvoji hospodářského a kulturního života naší společnosti

Hodnoty

  • Integrita
  • Dokonalost
  • Spolupráce
  • Inovace
  • Respekt
  • Solidarita128652_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Život na univerzitním kampusu

Život v univerzitním kampusu Neapolis University Campus je jedinečný zážitek, který si studenti během studia velmi užívají. Vede to k budování vzácných okamžiků a vzpomínek, které trvají celý život, protože se studentští obyvatelé rozvíjejí akademicky a společensky. Univerzita Neapolis se zavázala vytvářet vhodné a bezpečné prostředí a vytvořila rozmanitou, mnohojazyčnou, multikulturní univerzitní komunitu, která respektuje a posiluje bezplatnou výměnu myšlenek a životních stylů.

Umístění univerzitního kampusu, různá zařízení a služby vytvářejí ideální prostředí pro povzbuzení znalostí, práce a studentského života, což každému studentovi umožňuje obohatit své zkušenosti během studia.

Areál má výhodnou polohu v centru města s mnoha vymoženostmi v docházkové vzdálenosti, jako jsou autobusové zastávky, banky, pláže, bary a restaurace, nákupní centrum a kavárny.
Existují denní autobusové trasy, které propojují město a nabízejí spojení do všech ostatních měst a letišť.

Proč Paphos

Kombinace historické minulosti s moderním světem, mírným středomořským podnebím, plážemi, přírodními krásami, vynikající dopravou do exteriéru a množstvím služeb, které nabízí, činí z Paphosu ideální místo ke studiu .

Jednou z největších výhod studia na Neapolis University Paphos je, že vzdělávací institut se nachází v srdci jednoho z nejzajímavějších přímořských měst v Evropě. Pafos má stálou populaci asi 77 800 obyvatel.

  • Paphos je město plné mládí, které má jednu z nejvyšších měřítek mládeže ve věku 18–35 let, ve srovnání s ostatními kyperskými městy.
  • Paphos je moderní evropské multikulturní město, které vítá lidi z celého světa, bez ohledu na etnický, sociální nebo náboženský původ.
  • Paphos je světovým kulturním dědictvím UNESCO, jako křižovatka lidí a myšlenek s archeologickými nalezišti, která svědčí o vytrvalém pochodu trvajícím 9000 let v historii a kultuře.
  • Paphos je mezinárodní turistická destinace díky jedinečné kombinaci přírody, historie a mírného středomořského klimatu. Přímé lety mezi Paphosem a velkými řeckými městy, jako jsou Athény, Patra, Soluň a Chania.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

Místa

Paphos

Adresa, 1. řádek
2 Danais Avenue
8042 Paphos
Cyprus

Paphos, Paphos, Kypr