Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Eastern Mediterranean University je největší univerzita na ostrově Kypr. Univerzita má své kořeny ve vyšších technologického institutu, vysoké školy odborného vzdělávání se sídlem v roce 1979. EMU byla založena v roce 1986 a během téhož roku fakulta Provozně ekonomická otevřela své dveře studentům se zapsal do dvou bakalářských programů Business Administration a ekonomiky. Za 25 let, náš student počet zvýšil z 40 na více než 2000 s 16 vysokoškolák, 6 Masters a 4 doktorských programů nabízených přímo naší fakulty, nebo školou aplikovaných disciplín rozdělení naší fakulty. Naši studenti jsou přibližně 10% místních, 45% ze Středního východu, Afriky, Střední Asie, a na Balkáně a dalších 45%, z Turecka. Zaměstnáváme 45 na plný úvazek členů fakulty, 14 na částečný úvazek fakulty a 22 Odborní pracovníci.

Fakulta Provozně ekonomická je vedoucí akademické centrum v sociálních vědách na Severním Kypru. Jsme pyšní na vysoké akademické standardy jsme dodržující při udržení studentů-přátelské prostředí. Naši absolventi většinou věnovat se kariéře v renomovaných firem, zatímco někteří přistoupit na další akademické studie. Pracovníci fakulty jsou dobře kvalifikovaní s doktorských stupňů od renomovaných univerzit. Zůstávají proud v učebních oborech prostřednictvím výzkumu a publikací ve špičkových vědeckých časopisech. Naše členy fakulty jsou pravidelně konzultováni v médiích a veřejnými a soukromými organizacemi jako orgány ve svých oborech. Jsme také spustit několik projekty spolupráce s obchodními komorami a průmyslu a dalšími zúčastněnými stranami.

Kromě našeho členství v AACSB International, naše fakulta je také členem Evropské nadace pro rozvoj managementu (EFMD), a Evropského konsorcia pro politický výzkum (ECPR). Byli jsme jmenován jako jeden z nejlepších 1000 obchodních škol na světě Eduniversal, vzdělávací poradenská společnost založená ve Francii. V Webometrics Ranking vyrábí Cybermetrics Lab, jednotka španělské Národní rady pro výzkum (CSIC), hlavní veřejný výzkumný orgán ve Španělsku oznámila, že naše fakulta patří 3rd mezi tureckými obchodní školy, 14. mezi školami na Blízkém východě, 155. mezi školy v Asii a 329. mezi školami v Evropě.

Nachází se v přístavním městě Gazimagusa, v blízkosti některých dechberoucích přírodních a historických památek, EMU oslovuje celosvětové společenství prostřednictvím mezinárodních konferencí a výzkumných center. Nedávno jsme hostil řadu velmi úspěšných mezinárodních konferencích v podnikání, bankovnictví a finance a ekonomika, která přilákala velký počet účastníků z různých univerzit po celém světě. Také jsme podepsali smlouvu s Warwick Manufacturing Group of Warwick University nabízí Master of řízení inženýrství a Master of Supply Chain Management na naší akademické půdě ve spolupráci s námi.

Naše kurzy jsou podporovány prostřednictvím on-line kurz manažerských systému, který se velmi často používá fakultou a studenty a zpracovává více než 7000 obrázky a soubory ke stažení za den. Spojili jsme se do programu SAP University Alliance a plánujeme integrovat různé moduly softwaru do našeho vzdělávacího programu.

Fakulta Poslání

Fakulta ekonomická je především zavazuje poskytovat vysoce kvalitní vzdělání pro studenty ve východním Středomoří, jakož i v sousedících regionech s důrazem na výzkum týkající se otázek v těchto regionech doplněných službou do komunity.

Místa

Turecká republika na severním Kypru

Eastern Mediterranean University Faculty of Business & Economics

Adresa, 1. řádek
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
Northern Cyprus
via Mersin 10, Turkey

Turecká republika na severním Kypru, Kypr
Telefonní číslo
+90 392 630 1281