The Cyprus Institute of Marketing (REG BVI)

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1997, Kypr Institute of Marketing (BVI), je průkopníkem v nabídce vzdálenostní učící stupňů.

CIM (BVI) se etablovala jako skutečně globální hráč v International Business školství tím, že nabízí programy s nejvyšší akademické standardy, které jsou uznávány v mezinárodním podnikatelském sektoru a mnoha univerzit EU a USA.

"Úspěšná kariéra je přímo úměrná jednotlivců schopností, jejich vůli při provádění opatření, schopnosti vidění, znalosti získané prostřednictvím minulých zkušeností a především vzdělávání a odborné přípravy na vysoké úrovni, která Věříme, že náš ústav vám může nabídnout. Práce na základě systematického vedení a pracovní morálkou uložených programů institutu, budete násobit svou účinnost jako obchodní manažer mnohokrát. Vaše osobní hodnoty, pokud jde o vaší společnosti a širším trhu výrazně zvýší. Jsme stále náročnější z hlediska pracovních norem a studijní výsledky. Ve skutečnosti jsou všechny obory vyžadují obětavost a důsledné úsilí. Naši lektoři a učitelé mají za cíl stimulovat myšlení studentů a neustále nasměrovat je na praktické řešení tím, že neustále poukazovat na omezení teorie nad praxí.

Zveme vás ke sdílení CIM (BVI) 's nadšení, ctižádost, silný závazek k dokonalosti, které jsou životně důležité prvky ve snaze o globální vedení. "

Distanční vzdělávání na Kypru Institute of Marketing (BVI)

Akreditace

V důsledku CIM (BVI) 's postavením, že byl přijat na členství předními evropskými subjekty, jako jsou Evropská vzdělávací síť vzdálenost (EDEN), Evropská asociace pro mezinárodní vzdělávání (EAIE), Network of International Business školy (vnitrostátními prováděcími) a mnoho dalších. CIM (BVI) se těší také akreditaci od světoznámých akreditačních orgánů, jako je Konfederace Mezinárodní Akreditační komise, CIM (BVI) je vzdálenost-learning Business University uvedeny v UNESCO "World University Handbook" a těší uznání v mnoha zemích Afriky a Evropy. Nicméně, nejvyšší uznání pochází ze samotného průmyslu. CIM (BVI) je považován za přední distanční vzdělávání škola v regionu, takže její absolventi jsou velmi vyhledávané.

Vstupné & Study

Studenti jsou vítány ke vstupu do všech studijních programů je popsáno v prospektu Kypr Institute of Marketing Ltd (BVI) kdykoliv v průběhu celého roku, pokud student splní vstupní požadavky každého programu.

Studenti, kteří jsou přijati bude dodáván se sadou Přednáškové / knih a seznamy úkolů. Všechny programy jsou zaměřeny na úkoly a zkoušky. - ZKOUŠKY CARRY 100% hmotnosti celé třídě.

CIM studenti přidělen osobní tutor, který sleduje své studium. Dvakrát týdně kontakt mezi studentem a školitelem se doporučuje, ale je na uvážení studenta. Kromě toho mají studenti přístup k lektorů na Kypr Institute of zámoří centra marketing je ve své domovské zemi (v případě potřeby).

Zkoušky na CIM Studentů ve všech vzdělávacích programech na Kypr Institute of Marketing Ltd (BVI) jsou hodnoceny uzavřené knihy písemné zkoušky.

Zkoušky se provádí dvakrát ročně, vždy v lednu a červnu. Žádný může student sedět na zkoušky v období dříve než šest měsíců ode dne jejich registrace. Zkoušky jsou prováděny na místní úrovni v zemi studenta pobytu na jedné z partnerských institucí, zámořské centra nebo místní British Council.

Studenti se musí registrovat na zkoušky nejméně 2 měsíce před psaní zkoušek. Výsledky šetření jsou zveřejňovány na začátku září za červen vyšetření, av březnu za leden vyšetření.

Život po CIM - Business Success

CIM (BVI) získal respekt a uznání obchodních manažerů po celém světě, což je důvod, proč jsou naši absolventi hledal po korporací. Je to s velkým uspokojením, že vidíme tolik našich absolventů zastávají klíčové pozice v rámci celého odvětví. Bereme naši pozici na trhu velmi vážně, a my jsme plně odhodlána čelit výzvám, které leží před námi udržet svoji roli globálních lídrů v oblasti vysokého školství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí: