Universidad Cenfotec

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

Universidad Cenfotec je soukromá vysokoškolská instituce s akademickou, administrativní a finanční autonomií, jejímž hlavním účelem je návrh kurikula a realizace programů pro školení a aktualizaci odborníků, jakož i realizace výzkumných programů v oblasti vzdělávání. digitální technologie.

Cenfotec, jako Vzdělávací středisko informačních a komunikačních technologií, bylo v lednu 2000 vytvořeno skupinou společností zabývajících se vývojem softwaru a nezávislými investory, s cílem poskytnout začínajícímu a rostoucímu softwarovému vývojářskému průmyslu personál. vysoce kvalifikované, specializované a rychle fungující, které by jí umožnily konkurovat mezinárodně s vysokými standardy kvality.

V roce 2003 Cenfotec vyvinul a vyučoval Softwarové inženýrství, první v Kostarice a Střední Americe. Následně byly vytvořeny programy v oblasti podpory infrastruktury, správy databází, kybernetické bezpečnosti, telematiky a webového designu a vývoje, s vynikajícím příjmem v technologickém sektoru.

Tento přístup, který je 100% v souladu s podnikatelským sektorem, umožnil společnosti Cenfotec dosáhnout rekordních výsledků a uznání na nejvyšší úrovni ze strany jak tuzemských podnikatelů, tak mezinárodních zaměstnavatelů, kteří časem pronajímají lidské zdroje.

Cenfotec zaujímá jedno ze čtyř nejlepších míst vysokých škol s nejvyšší kvalitou v zemi v oblasti informačních a komunikačních technologií a v nejkratším čase školení (podle průzkumu Komory informačních technologií a informačních technologií). Komunikace Kostariky národním podnikatelům, 2008).113450_12.png

poslání

Trénujte lidi s důsledným a etickým vzděláním v technologii jako nástrojem k objevování vlastního potenciálu, sebeurčení svého osudu a generování užitečných znalostí, které budou mít pozitivní vliv na kvalitu života a konkurenceschopnost ve společnosti.

vyhlídka

Být mezinárodně uznáván mezi nejlepšími institucemi vysokoškolského vzdělávání v oblasti technologií, jako měřítko excelence v akademické sféře a etice.

hodnoty

 • Duch filiace a altruismu
 • Bezúhonnost, respekt a dodržování všech aspektů našich činností
 • Díky úspěchu díky úspěchu

Politika kvality

Jsme odhodláni vytvářet motivované a vysoce kvalifikované jedince s aktuálními technickými znalostmi, hodnotami, postoji a dovednostmi, které jim umožní plně plnit funkci profesionálů a překonat požadavky organizací, kde budou praktikovat.

Za tímto účelem bude Univerzita ve své každodenní práci stimulovat týmovou práci, neustálé učení, ducha služeb, dodržování hodnot a principů, racionalizaci a zlepšování procesů, zpětnou vazbu od našich klientů a spolupracovníků a kvalitu akademických a administrativních služeb.113451_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

cíle

Poznejte a pochopte technologické trendy a podmínky jejich přijetí v našem prostředí Inovace v technologických a pedagogických řešeních pro usnadnění vzdělávacích procesů Rozvíjejte inovativní znalosti v oblasti ICT #

Účely

Průvodce aktualizací a rozvojem akademických programů univerzity směrem k technologickým oblastem zájmu a příležitostí pro studenty.

Neustále zlepšovat kvalitu našeho vzdělávacího procesu.

Přispět k řešení konkrétních problémů v oblasti IKT s cílem zlepšit jejich efektivitu a jejich využití v organizacích s cílem dosáhnout skutečného dopadu v ekonomickém a sociálním prostředí zemí středoamerického regionu.

Typy

Šetření bude tří typů:

 1. Výzkum prováděný studenty bakalářského nebo magisterského studijního programu v rámci diplomové práce řízené vysokoškolskými učiteli. (V některých případech výzkum prováděný studenty v rámci projektových kurzů).
 2. Výzkum na žádost veřejných nebo soukromých institucí prováděných profesory-výzkumnými pracovníky univerzity (podle poptávky). Profesionální výzkum
 3. Z podnětu univerzity. Profesionální výzkum

Poukazujeme na první typ výzkumu jako na akademický výzkum a na další dva na odborný výzkum.

Výzkum na univerzitě bude aplikovanější a praktičtější než základní nebo teoretický.113452_beard-bonding-community-708440.jpg

Oblasti

Za účelem splnění cílů stanovených v bodě 1 bude výzkum univerzity pokrývat tyto tematické oblasti:

 1. Poznejte a pochopte technologické trendy a podmínky jejich přijetí v našem prostředí
  • Technologické trendy a potřeby trhu
 2. Inovovat v technologických a pedagogických řešeních s cílem usnadnit procesy učení
  • Učení podle projektu
  • Virtuální vzdělávání
  • Hodnocení učitelů
  • Hodnocení kvality
 3. Rozvíjet inovativní znalosti v oblasti ICT
  • Informační a komunikační technologie
  • Vývoj softwaru
  • Webové a mobilní technologie
  • Technologie a analýza dat
  • Cybersecurity
  • Řízení technologií a IT služeb

Místa

San Jose

Adresa, 1. řádek
Santa Marta, San Pedro de Montes Oca, del Cruce de la Escuela de Santa Marta 400 metros noreste carretera al Cristo de Sabanilla, San José, Costa Rica
11501 San Jose, Provincie San José, Kostarika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium