Université Catholique de Bukavu

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

L’Katolická univerzita v Bukavu (UCB) Association, je jedním z předních univerzit, které tvoří Demokratická republika Kongo, Nachází se v hlavním městě provincie Jižní KivuVýchodním regionu země Patrice Lumumba Emery, instituce vysokoškolského vzdělání v oboru soukromého práva byl vytvořen 21. listopadu 1989 dekretem Jeho Excelence Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha, arcibiskup Bukavu.

Podle Kodexu kanonického práva, ve svých kanovníků 807-814 a apoštolskou konstitucí Ex Corde Ecclesiae, 15 srpna 1990 týkající se katolických vysokých škol a vyšších institutů seUCB září s tréninkem na ohromující sociálních cílů v režimu A Kivu region, Se sítí středních škol, které poskytují to nejlepší z jeho studentů. Legálně, to funguje na základě objednávky č ESURS / CABMIN / 1231-1291 ministra vysokého školství, univerzity a vědecký výzkum; Objednací číslo ESURS / CABMIN / A5 / 175/95 schválené a uznávané diplomy vydané ní; konečná dohoda vyhlášky č 06/106 byl podepsán prezidentem republiky dne 12. června 2006. Katolická univerzita v Bukavu je v současnosti jedním z mála v zemi oprávněna provádět výcvik v postgraduální po vyhlášce ministerstva vysokého školství, univerzity a vědecký výzkum číslo 020 z 02. dubna 2008.

Zákonem jeKatolická univerzita v Bukavu sleduje tyto hlavní cíle:

  • Organizovat univerzitní výuku vědy ve všech jejích formách, aby podporovaly konžské intelektuální rámec a přispět k socio-ekonomický rozvoj země, a to zejména v provincii Jižní Kivu;
  • Provádět vědecký výzkum a zveřejnění vědecké studie jakéhokoliv materiálu;
  • Zřídit národní a mezinárodní vědecké spolupráce s cílem zajistit vědecký vývoj přizpůsobené potřebám a kultuře konžského lidu;
  • Přinést mladým studentům pochopit problémy společnosti, aby se aktivně přispívat k řešení a přinést svou podporu hladkou integraci konžské kultury v světové civilizace;
  • Organizovat vysokoškolské vzdělání v oblasti vědy a techniky a provádět vědecký výzkum a publikování vědeckých studií ve spolupráci s dalšími vzdělávacími a výzkumnými institucemi na místní i mezinárodní úrovni;
  • Přispět k rozvoji provincie a země poskytováním odborných znalostí.
ETK

L’Katolická univerzita v Bukavu organizuje kvalitní vzdělání prostřednictvím svého Fakulta ekonomiky a managementu (Financial Management, venkovského hospodářství, malé a střední podniky) doprava (Veřejné, soukromé a soudní, Economic) lékařství (General, chirurgie a porod, lékařská specializace, pediatrie, chirurgie a gynekologie) zemědělských věd (obilí a pedologií) věda (Computer Science) společenských věd, Fakulta architektury a urbanismu práce od akademického roku 2017-2018.

Tři tisíce čtyřicet šest (3046) studenti jsou zapsáni ve všech cyklů pro akademický rok 2016-2017, který jeden tisíc osm až sto dvacet sedm (1827) mužů a jeden tisíc dvě stě devatenáct (1219) ženy. Akademický personál, rostoucí vědecký průběhu let poskytuje odbornou přípravu na plný úvazek. Administrativní, technické a kvalifikovaný pracovník přispívá k zásadním cílůmuniverzitní, V současné době má zařízení, které se neustále zlepšují při hledání trvalé kvality svých služeb. Výuka probíhá v areálu Bugabona Kalambona Karhale a ve zdech Bukavu Odkaz na General Hospital Provincial Umístění amfiteátru Lékařská fakulta, Kolejových vozidel přizpůsobena pro přepravu zaměstnanců a studentů, generální elektronizace svého systému, otevření výcviku jako každý státní příslušník bez diskriminace cizinců a řízení zaměřené na výsledky, aby byly instituce odkaz v provincii a zemi.

Rámec trénink reaguje na univerzitní provozních podmínek umožňuje studenti lépe rozvíjet teoretické výuky a praktické. Počítač centrum na bezplatnou službu pro studenty a zaměstnance, knihovnu s více než 38.295 svazků, z Provincial General Hospital v Bukavu reference řízenaKatolická univerzita v BukavuCentre of Excellence pro vzdělávání úředníků společně financovaných Světovou bankou a konžskou vládou, obhospodařuje 100 ha Kavumu a 60 ha Mulume-Munene, oblast 80 ha, která se postupně postaven areál Kalambo údajem UBC.

CEGEC (studijní a výcvikové středisko pro prevenci a managementu konfliktů v oblasti afrických Velkých jezer - Právnická fakulta) je CEGEMI (Centrum pro výzkum a odborné znalosti pro správu v těžebním sektoru) se CERDHO (práva výzkumné centrum člověka a mezinárodního humanitárního práva) se CEFOSAR (centrum pro studium a reprodukční zdraví tréninku) se CREBAC (Bioethics Center), CAPPA (středisko podpora zemědělské produkce), LEAD (laboratoř pro ekonomiku aplikovaných na vývoj), MSP-start Unit (management Unit v malých a středních podniků), se ITADES (institut pro léčbu a statistické analýzy dat ) ... jsou výzkumná centra v regionální a mezinárodní rozměr a prostor výzkumu a vzdělávání členka Mezinárodní federace katolických univerzit (IFCU)TheAgence Universitaire de la Frankofonie (AUF)TheSdružení afrických univerzit (AAU), TheAsociace univerzit a institutů katolických představeným Afriky a Madagaskaru (ACUHIAM)TheKatolická univerzita v Bukavu má několik partnerů na místní, regionální a mezinárodní, jako je IITA a CIALCA RUFORUM. Super Lacus Ac Montes splendens seKatolická univerzita v Bukavu svítí za dvacet sedm let více než majestátní Kivu a kopců nad. Hrdí na své ovoce, které je nyní nutné ve všech oblastech, a to jak doma, tak v zahraničí, to pokračuje v jeho pátrání po kvalitní vysokoškolské vzdělání, aby se v prvních řadách.

V pátrání po dokonalosti, to nejlepší teprve přijde!

náš kampus

Katolická univerzita v Bukavu organizovaný jeho učení do čtyř areálů včetně toho Bugabo to Karhale, na Kalambo a to na Provincial General Hospital referenční Bukavu.

Campus Bugabo

ETK Na kopci Bugabo, je nádherné historické budově, která v současné době sídlí kanceláře Centrální správa včetně rektora, prorektora, generálního ředitele a Ústřední knihovny. Ve svém nově zrekonstruované vedlejší části provozuje Centre of Excellence pro vzdělávání úředníků, stejně jako výuky Vystudoval práva a národního hospodářství. Byl za starých časů kaple - St. Therese - a později sídlo koordinaci dotovaných škol jako katolická arcidiecéze se rozhodla přestěhovat se do jeho vytvoření v roce 1989, univerzita může uspořádat tam jeho učení.

Campus Karhale

1 Trochu dále up je kampus Karhale na kopci stejného jména. Bývalý Province lékařské laboratoře, stavba se skládá ze dvou pater a přízemí domů Agronomické fakulty a domov pro studenty. Zopakoval Laboratoire Dr André Lurhuma Zirhimw'abago, na památku tohoto statečného doktora a výzkumníka se specializací na chirurgii a při porodu zemřela v červnu 1995; tato stavba zahrnuje učebny, ve výzkumných laboratořích v AF a připojil amfiteátr vítá prváků v biologii a medicíně.

Amfiteátr Stanislas Haumont

2 Zabírá právo zemské General Hospital Bukavu Odkaz je další učení místo. Lékařská fakulta pracuje a využívá HGPRB, běh na Katolické univerzitě v Bukavu, že se použije lekce nemocnice. Profesoři poskytující kurzy na fakultě se také podílejí na správě péče v nemocnici provinčního zájmu.

Campus Kalambo

3

Kalambo Na stránkách se skládá z 80 hektarů a představuje budoucnost Katolické univerzitě v Bukavu povolán zcela usadit se v nejbližších dnech. Nachází se asi dvacet kilometrů od města Bukavu, na kopci s výhledem na jezero Kivu, obrovský projekt je v plném proudu. Pokud jde o univerzitní komplex má být postaven již dokončeny dvě hlavní budovy každého bydlení fakultách ekonomie, právo a věd se sídlem tam od akademického roku 2013-2014; domovů pro studenty a agronomie laboratoři ve spolupráci s IITA.

Místa

Bukavu

Adresa, 1. řádek
Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo
Bukavu, Jižní Kivu, Demokratická republika Kongo