Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures

Úvod

Read the Official Description

Kdo jsme?

Jezdíme předávání znalostí na univerzitě La Sabana, s cílem přispět k růstu a rozvoji produktivních sektorů kolumbijské společnosti, dosažení sociální dopad na něj.

VISION

Otri je agentura, která je zodpovědná za podporu a přenos různých vzdělávacích komunit, institucí a podniků, výsledkům výzkumu vytvořeným na univerzitě La Sabana; funguje jako zprostředkovatel znalostí, který podporuje vztah mezi univerzitou a společností. Tato jednotka má za cíl efektivní a včasné zapojení univerzitní komunity v různých rozvojových projektů.

Jednáme jako strategického partnera, poskytující pevné vodítko k tomu, aby firmy a instituce, aby zůstali v podnikání, provádění strategií, optimalizaci politiky, posílení procesů, inovace a vytvářet produkty a služby, které jsou v popředí ekonomiky.

Universidad de La Sabana

Civilní instituce vyššího vzdělání. S právní povahy založení soukromý Firemní Práce apoštolát Opus Dei. Nezisková nebo za účelem dosažení zisku S akademického charakteru vysoké školy

MISSION:

Hledat, objevovat, komunikovat a chránit pravdu jako příspěvek k pokroku společnosti. Podporovat komplexní rozvoj všech členů univerzitní obce. Christian pojetí člověka a světa. Podporovat respektování transcendentní důstojnosti lidské osoby. Podporovat pracovní výkon, služby a žil jako prostředek k vybudování spravedlivější, klidné a soucitné společnosti.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět Magistr » Vidět Kurzy »

Programs
Videos

Universidad de la Sabana Vívela

Contact
Adresa
Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá
Cundinamarca, 53753 CO
Adresa destinace
Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá
Chia, 53753 CO