Pontificia Universidad Javeriana

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost založená společností Ježíše v roce 1623 je katolickou univerzitou, která je uznávána kolumbijskou vládou a která slouží k tomu, aby sloužila lidské komunitě, zejména Kolumbii, a snaží se vytvořit civilizovanější, vzdělanější a spravedlivější společnost inspirovanou hodnotami evangelia.

Podporuje komplexní vzdělávání lidí, lidských hodnot, rozvoj a přenos vědy a kultury a přispívá k rozvoji, vedení, konstruktivní kritice a transformaci společnosti.

První univerzita v Kolumbii s institucionální akreditací

Ministerstvo školství prostřednictvím usnesení č. 1320 připsalo 12. června 2003 na Pontificia Universidad Javeriana na dobu osmi let.

Usnesení zdůrazňuje, že univerzita "dosáhla dostatečné úrovně kvality, aby byla v souladu s pravidly upravujícími tuto záležitost veřejně uznána tato skutečnost prostřednictvím formálního aktu institucionální akreditace".

Mise

Univerzita Javeriana je katolická instituce vysokoškolského vzdělávání, založená a vedená Společností Ježíše, která se zavázala k vzdělávacím zásadám a směrnicím zakládající jednotky.

Experti vyučují, výzkumu a špičkové služby jako integrované regiony, globální a interdisciplinární perspektivní univerzity a navrhuje:

  • integrální formace lidí, kteří se vyznačují vysokou kvalitou lidské, etické, akademické, profesní a společenské odpovědnosti;
  • vytváření a rozvoj znalostí a kultury v kritické a inovativní perspektivě pro dosažení spravedlivé, udržitelné, inkluzivní, demokratické, soucitné a respektující společnosti lidské důstojnosti.

    Č. 576 Univerzitní rada, dohoda z 26. dubna 2013 ( dohoda o stažení )

Místa

Bogota

Adresa, 1. řádek
Carrera 7 No. 40 - 62
111321 Bogota, Bogota, Kolumbie