Přečtěte si oficiální popis

Společnost založená společností Ježíše v roce 1623 je katolickou univerzitou, která je uznávána kolumbijskou vládou a která slouží k tomu, aby sloužila lidské komunitě, zejména Kolumbii, a snaží se vytvořit civilizovanější, vzdělanější a spravedlivější společnost inspirovanou hodnotami evangelia.

Podporuje komplexní vzdělávání lidí, lidských hodnot, rozvoj a přenos vědy a kultury a přispívá k rozvoji, vedení, konstruktivní kritice a transformaci společnosti.

První univerzita v Kolumbii s institucionální akreditací

Ministerstvo školství prostřednictvím usnesení č. 1320 připsalo 12. června 2003 na Pontificia Universidad Javeriana na dobu osmi let.

Usnesení zdůrazňuje, že univerzita "dosáhla dostatečné úrovně kvality, aby byla v souladu s pravidly upravujícími tuto záležitost veřejně uznána tato skutečnost prostřednictvím formálního aktu institucionální akreditace".

Mise

Univerzita Javeriana je katolická instituce vysokoškolského vzdělávání, založená a vedená Společností Ježíše, která se zavázala k vzdělávacím zásadám a směrnicím zakládající jednotky.

Experti vyučují, výzkumu a špičkové služby jako integrované regiony, globální a interdisciplinární perspektivní univerzity a navrhuje:

  • integrální formace lidí, kteří se vyznačují vysokou kvalitou lidské, etické, akademické, profesní a společenské odpovědnosti;
  • vytváření a rozvoj znalostí a kultury v kritické a inovativní perspektivě pro dosažení spravedlivé, udržitelné, inkluzivní, demokratické, soucitné a respektující společnosti lidské důstojnosti.

    Č. 576 Univerzitní rada, dohoda z 26. dubna 2013 ( dohoda o stažení )

Programy se vyučují na:
  • Spanish (Colombia)
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Pontificia Universidad Javeriana

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součást ... [+]

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součástí Fakulty architektury a designu, zaměřené na výzkum a komplexní a interdisciplinární vzdělávání odborníků v oblasti analýzy, výzkumu a intervence v procesech územního plánování, územního plánování a designu měst a regionů v Kolumbii. s cílem přispět k hledání řešení současných problémů naší společnosti v souladu s pokyny Mise Pontificia Universidad Javeriana .

Obecné informaceKonference: Pátek od 14:00 do 20:00 a soboty od 7:00 do 13:00Forma studia:Udělen titul: Magistr v urbanistickém a regionálním plánováníPředpokládaná doba trvání: Čtyři semestryRok zahájení: 1975SNIES: 1033Usnesení zřízeného registru: 4647 ze dne 7. května 2012, platné do 7. května 2019.Magisterská hodnota: 11 172 000 / semestr *Typ výcviku: PostgraduálníMísto, kde se nabízí: Bogotá... [-]
Kolumbie Bogotá
Leden 2020
Spanish (Colombia)
Kombinované
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině