Přečtěte si oficiální popis

Společnost založená společností Ježíše v roce 1623 je katolickou univerzitou, která je uznávána kolumbijskou vládou a která slouží k tomu, aby sloužila lidské komunitě, zejména Kolumbii, a snaží se vytvořit civilizovanější, vzdělanější a spravedlivější společnost inspirovanou hodnotami evangelia.

Podporuje komplexní školení lidí, lidských hodnot, rozvoj a přenos vědy a kultury a přispívá k rozvoji, vedení, konstruktivní kritice a transformaci společnosti.

První univerzita v Kolumbii s institucionální akreditací

Ministerstvo školství prostřednictvím usnesení č. 1320 připsalo 12. června 2003 na Pontificia Universidad Javeriana na dobu osmi let.

Usnesení zdůrazňuje, že univerzita "dosáhla dostatečné úrovně kvality, aby byla v souladu s pravidly upravujícími tuto záležitost veřejně uznána tato skutečnost prostřednictvím formálního aktu institucionální akreditace".

Mise

Univerzita Javeriana je katolická instituce vysokoškolského vzdělávání, založená a vedená Společností Ježíše, která se zavázala k vzdělávacím zásadám a směrnicím zakládající jednotky.

Experti vyučují, výzkumu a špičkové služby jako integrované regiony, globální a interdisciplinární perspektivní univerzity a navrhuje:

- integrální formování lidí, kteří se vyznačují kvalitní lidskou, etickou, akademickou, profesní a sociální odpovědností;

- vytvoření a rozvoj znalostí a kultury v kritické a inovativní perspektivě pro dosažení spravedlivé, udržitelné, inkluzivní, demokratické, soucitné a respektující lidskou důstojnost společnosti.

Č. 576 Univerzitní rada, dohoda z 26. dubna 2013 ( dohoda o stažení )

Programy se vyučují na:
Spanish (Colombia)
španělština

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Pontificia Universidad Javeriana

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součást ... [+]

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součástí Fakulty architektury a designu, zaměřené na výzkum a komplexní a interdisciplinární vzdělávání odborníků v oblasti analýzy, výzkumu a intervence v procesech městského a regionálního plánování, územního plánování a designu měst a regionů v Kolumbii. s cílem přispět k hledání řešení současných problémů naší společnosti v souladu s pokyny Mise Pontificia Universidad Javeriana .

žadatel Profile

Magistr v urbanistickém a regionálním plánování je zaměřen na profesionály z různých oborů, kteří chtějí ze své profesní praxe nebo rozvoje svých znalostí a / nebo zájmů prohloubit své znalosti a odborné dovednosti, aby přispěli k výstavbě a požitku z prostoru, může obsahovat a určovat společnosti, demokratické, udržitelné, inkluzivní, s konkurenční a občanskou kulturou. Je zaměřen na profesionály Architekti, Inženýři, Návrháři, Právníci, Ekonomové, Historici a Administrátoři.... [-]

Kolumbie Cali
January 2020
Denní studium
4 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině