Universidad EAFIT

Úvod

Read the Official Description

EAFIT

EAFIT je oslava 50. výročí v roce 2010 byla šance znovu zamyslet nad symbiotické vztahy mezi naší instituce a vnější komunitou.

Skutečný svět význam programů naší univerzity, v kombinaci s našimi blízkými vazbami na výrobního sektoru a fakulty a zaměstnance, kteří jsou vyškoleného podle nejvyšších standardů kvality, aby naše univerzita prostor, který poskytuje přímý přístup k okolnímu světu, zatímco ve stejné čas vybavit studenty s vědomím, že legitimizuje lidský / etickou složku a je podporován novými technologiemi.

Stávající akademické programy v době, kdy nebyly plně uspokojit očekávání podnikatelské komunity Antioquia a že nespokojenost byla katalyzátor na podpisu charty pro Escuela de Administración y finanzas (správní školou a financí, nebo EOP) dne 4. května 1960 , O tři měsíce později, v srpnu 17, americký profesor Bernard J.
Hargadon Jr. začal učit třídy na účetních zásad, která je součástí kurikula Business Administration, ve třídě v centru města Medellín.

Z těchto skromných začátků, různé vývoje později došlo, které by transformovat instituci do jednoho z předních kolumbijských akademických center. První změna se konala v roce 1962, kdy Technologickém institutu (Institute of Technology), otevřel své dveře a začal nabízet studijní programy v textilním, průmyslových a mechanické technologie a počítačové programování. To byl okamžik whentwo byly přidány další písmena (I a T) na jméno EOP.

V roce 1963, EAFIT stěhoval do jeho aktuálního kampusu, který se nachází ve městě La Aguacatala na jižní straně Medellín je. Je tam, že nejdůležitější transformace na instituce došlo, včetně jeho uznání v roce 1971 jako univerzitou a zrušení.
technologických programů, aby cestu pro nové obory. EAFIT nakonec zahrnoval čtyři školy: Management (1979), inženýrství (1979), a humanitních věd (1997) a právo (1999). Univerzita je pátou škola byla otevřena v roce 2012: Ekonomika a finance.

V jiném důležitého vývoje, Národní ministerstvo školství udělil univerzitní akreditaci jako vysoce kvalitní instituce, poprvé v roce 2003 a v roce 2010 rozšířen, že uznání na dobu osmi let.

Dnes, EAFIT je špičková univerzita, která nabízí 19 programy vysokoškoláka, 3 doktoráty, studijní programy, 21 magisterských a více než 60 programů certifikátu absolventa, stejně jako programy dalšího vzdělávání, jazykové kurzy a další. Instituce má také satelitní školní areály v Bogotě, Pereira a Llanogrande (Rionegro).

Kolumbie skočí do zámoří - Asie a Tichomoří dopředu. Další informace naleznete zde: www.eafit.edu.co/medios/eleafitense/108/Paginas/colombia-al-otro-lado-del-charco-esta-asia-pacifico.aspx

Asijský týden 2017 - Přečtěte si více o 11. vydání asijského týdne v EAFIT: www.eafit.edu.co/centros/asia-pacifico/semana-asia/Paginas/Semana_Asia_2017.aspx

This school offers programs in:
  • Spanish (Colombia)

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Mezinárodního Obchodu (MIB) - Možnosti Duálních Studijních

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 semestry January 2019 Kolumbie Medellin + 1 více

Pohledy do internacionalizace firem, mezinárodních vztahů a řízení mezinárodních konfliktů jsou jen některé z důvodů, proč studenti, odborníci a manažeři vybrat MIB ... [+]

"Zdaleka největší mezinárodní zkušenosti, které mohou mít v Jižní Americe!" (MIB absolventy)

Pohledy do internacionalizace firem, mezinárodních vztahů a řízení mezinárodních konfliktů jsou jen některé z důvodů, proč studenti, odborníci a manažeři vybrat MIB na univerzitě EAFIT.

Být již obeznámeni s obecnými nástroji v oboru Business Administration, MIB nabízí jedinečnou příležitost na praxi a akademické obce orientované studenty. Budeš:

Získají lepší pochopení procesů a důsledků v mezinárodním kontextu, zlepšit své strategické myšlení, kritickou analýzu a globální pochopení místních záležitostí Rozvíjet své analytické, interpretační a argumentaci dovednosti Mít vliv, zda je v akademickém prostředí nebo internacionalizace snahy vaší společnosti Užijte si kulturně různorodé třídě atmosféru. ... [-]

Videos

Video Institucional-Universidad EAFIT

Contact
Adresa destinace
Universidad EAFIT
Main Campus

Medellin, CO