Universidad EAFIT

Úvod

Read the Official Description

EAFIT

EAFIT je oslava 50. výročí v roce 2010 byla šance znovu zamyslet nad symbiotické vztahy mezi naší instituce a vnější komunitou.

Skutečný svět význam programů naší univerzity, v kombinaci s našimi blízkými vazbami na výrobního sektoru a fakulty a zaměstnance, kteří jsou vyškoleného podle nejvyšších standardů kvality, aby naše univerzita prostor, který poskytuje přímý přístup k okolnímu světu, zatímco ve stejné čas vybavit studenty s vědomím, že legitimizuje lidský / etickou složku a je podporován novými technologiemi.

Stávající akademické programy v době, kdy nebyly plně uspokojit očekávání podnikatelské komunity Antioquia a že nespokojenost byla katalyzátor na podpisu charty pro Escuela de Administración y finanzas (správní školou a financí, nebo EOP) dne 4. května 1960 , O tři měsíce později, v srpnu 17, americký profesor Bernard J.
Hargadon Jr. začal učit třídy na účetních zásad, která je součástí kurikula Business Administration, ve třídě v centru města Medellín.

Z těchto skromných začátků, různé vývoje později došlo, které by transformovat instituci do jednoho z předních kolumbijských akademických center. První změna se konala v roce 1962, kdy Technologickém institutu (Institute of Technology), otevřel své dveře a začal nabízet studijní programy v textilním, průmyslových a mechanické technologie a počítačové programování. To byl okamžik whentwo byly přidány další písmena (I a T) na jméno EOP.

V roce 1963, EAFIT stěhoval do jeho aktuálního kampusu, který se nachází ve městě La Aguacatala na jižní straně Medellín je. Je tam, že nejdůležitější transformace na instituce došlo, včetně jeho uznání v roce 1971 jako univerzitou a zrušení.
technologických programů, aby cestu pro nové obory. EAFIT nakonec zahrnoval čtyři školy: Management (1979), inženýrství (1979), a humanitních věd (1997) a právo (1999). Univerzita je pátou škola byla otevřena v roce 2012: Ekonomika a finance.

V jiném důležitého vývoje, Národní ministerstvo školství udělil univerzitní akreditaci jako vysoce kvalitní instituce, poprvé v roce 2003 a v roce 2010 rozšířen, že uznání na dobu osmi let.

Dnes, EAFIT je špičková univerzita, která nabízí 19 programy vysokoškoláka, 3 doktoráty, studijní programy, 21 magisterských a více než 60 programů certifikátu absolventa, stejně jako programy dalšího vzdělávání, jazykové kurzy a další. Instituce má také satelitní školní areály v Bogotě, Pereira a Llanogrande (Rionegro).

Kolumbie skočí do zámoří - Asie a Tichomoří dopředu. Další informace naleznete zde: www.eafit.edu.co/medios/eleafitense/108/Paginas/colombia-al-otro-lado-del-charco-esta-asia-pacifico.aspx

Asijský týden 2017 - Přečtěte si více o 11. vydání asijského týdne v EAFIT: www.eafit.edu.co/centros/asia-pacifico/semana-asia/Paginas/Semana_Asia_2017.aspx

This school offers programs in:
  • Spanish (Colombia)

Zobrazit magisterské programy » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of International Business (MIB) - Dual Degree Volby

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 semestry January 2019 Kolumbie Medellín + 1 více

MIB na Universidad EAFIT poskytuje jedinečné mezinárodní a multikulturní zkušenosti studentům z různých oborů života. [+]

Proč naše MIB?

MIB na Universidad EAFIT poskytuje jedinečné mezinárodní a multikulturní zkušenosti studentům z různých oborů života.

Osnovy

Integrované hlavní osnovy MIB zahrnují několik klíčových oblastí mezinárodního obchodu: výzkumné nadace a statistiky, manažerská a globální ekonomika, strategie, operace a komunikace. Naše kurzy se vzájemně doplňují a doplňují.

Naše fakulta využívá celou řadu výukových metodik pro rozvíjení klíčových schopností vyžadovaných stále se složitější globální ekonomikou a mezinárodními trhy, jako je aktivní učení, skupinové projekty a simulace.

MIB na částečný úvazek (4 semestry)... [-]


Videos

Video Institucional-Universidad EAFIT

Contact
Adresa destinace
Universidad EAFIT
Main Campus

Medellín, Antioquia, CO
Adresa destinace
EAFIT Pereira
Carrera 19 #12-70 Megacentro Pinares

Pereira, Risaralda, CO
Adresa destinace
EAFIT Bogotá
Carrera 12 # 96-23, oficina 304

Bogotá, Bogota, CO