International Leadership University - ILU

Úvod

Read the Official Description

Vize, poslání a filozofie na univerzitě Vidění Vize univerzity má být "world-class univerzita pro navrhování biblických hodnot prostřednictvím akademické kvality a transformační vedení."

Mise Posláním univerzity je "vzdělávat a školit jako Kristus vizionářské vůdce, aby stál v čele komplexní transformaci v Africe a ve světě." Tato mise je vyložil v následujících prohlášení:

. Prohlášení Účel Cílem univerzity je vzdělávat a vychovávat muže a ženy, aby byli schopni poskytnout vedení, aby církve a společnosti založené na biblických priority, a aby stál v čele duchovní, sociální a kulturní transformace v Africe a ve světě.

b. Business prohlášení International Leadership University je nezisková instituce, které se zavázaly poskytnout kvalitní vzdělání, které je self-udržitelný.

c. Prohlášení Value

Závislost na Bohu: Hledám Boží vedení a důvěřovat mu ve všech aktivitách. Vášeň pro Velkého poslání: zaujetí, aby poslušné Kristovi učedníci ve všech vzdělávacích a školících úsilí. Morální integrita: biblický životní styl a praxe poctivosti, spravedlnosti a spravedlnosti. Biblická Stewardship: Zodpovědný, spravedlivé a transparentní využívání zdrojů, dary a talenty. Vášeň pro dokonalost: Výkon nejvyšších standardů výkonnosti v oblasti výuky a vzdělávání, výzkumu, praktické ministerstva, správy a poskytování služeb. Kontextová Relevance: Závazek a snaha o biblicky konzistentní význam pro církev a společnost. Filozofie

International Leadership University - Keňa je evangelický Christian University, jejíž filozofie se skládá z prohlášení víry, jak je uvedeno v bodě 5 stanov. Křesťanské duchovní hodnoty tvoří základ všech objektů, funkce a programy univerzity. Stanovení osnov; výběr studentů, lektorů a správce; Požadavky na ukončení studia; charakterové očekávání zaměstnanců, studentů, správců a lektorů; a prostředky použité na financování a rozvoj jsou založeny na biblických hodnotách.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Přijímací řízení a požadavky

Academic Qualification and Requirements

Applicants for Certificate Program

Applicants holding a mean grade of D+ (Plus) at KCSE qualify to enroll for a certificate program in the various disciplines of study at the University.

Applicants for Diploma Program

Applicants holding a mean grade of C- (Minus) at KCSE qualify for either Regular or Open, Distance – Learning mode (ODLM) specifically for the Diploma and Certificates students. Credits from a Diploma with good grades (B (Plain) and above may be transferable into a relevant Bachelors program, depending on the content equivalency in relation to bachelors’ program requirements.

The K.C.S.E mean grade of C (Plain) qualifies an applicant to take either a pre- university or bridging course of 28 credits of 7 subjects at 4 credit hours per subject.

Applicants for Bachelors’ Degrees

Applicants holding a mean grade of C+ (Plus) at K.C.S.E or equivalent with at least C+ (Plus) in English and Mathematics or mean grade of C (Plain) with a diploma (Passed with credit) in any field of study with two (2) years working experience in a relevant field e.g. Counseling, Religion, Social Work, Welfare, Psychology and HIV/AIDS, may apply.

Applicants for Masters Degrees

Applicants for Master’s degree should have earned recognized first (1st) degree with at least second (2nd) upper class honors in a related field from an accredited University or college with a minimum grade point average (G.P.A) of 2.75 on a scale 4.0 scale.

A second class honors lower division or G.P.A of 2.5 may be considered for admission if they have at least 2 years experience in a related field, and if accepted, will be placed under academic probation during the 1st semester of study.

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Biblických A Teologických Studií (mabts)

Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Keňa Nairobi

Stupeň MABTS je záměrně integrovaný dvouletý program navržen tak, aby základní biblické studie, teologii, duchovní formaci a ministerstvo kompetence pro vedoucí církve. [+]

Master of Arts v biblické a teologická studia (MABTS)

Stupeň MABTS je záměrně integrovaný dvouletý program navržen tak, aby základní biblické studie, teologii, duchovní formaci a ministerstvo kompetence pro vedoucí církve, para-církve, a ležel ministerstva, stejně jako odborníci na trhu. Kromě toho program připravuje studenty pro výzkum a analýzy, dávat solidní základ pro pokročilé magisterské a doktorské studium. Spolu s akademickou přísností, MABTS klade zvláštní důraz na rozvíjení vize a vášeň pro Velkého poslání a pohybového budování prostřednictvím rozvoje dovedností evangelizace, učednictví a vybavení jiné jako vedoucí.

[-]

Master Of Arts V Poradenství

Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Keňa Nairobi

Program MA je dvouletý program, navržen tak, aby vlak a vybavit studenty na pokročilé úrovni v poradenství a psychologie jako odborní poradci, kteří mohou kompetentně sloužit jejich komunity. [+]

Master of Arts v poradenství (MA poradenství)

Master of Arts v programu je dvouletý program, navržen tak, aby vlak a vybavit studenty na pokročilé úrovni v poradenství a psychologie jako odborní poradci, kteří mohou kompetentně sloužit jejich komunity. Se silným základ teorie a praktických dovedností, studenti jsou vyškoleni, aby pojímat a posoudit problémy klientů, vypracovat plány léčby, a využít vhodné intervenční dovednosti, a to vše z biblického hlediska konzistentní ve světle psychologické teorie, stejně jako provádět výzkum.

[-]

Master Of Arts V Vedení Studia (Mals)

Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Keňa Nairobi

Master of Arts v Leadership studií je dvouletý program, který vybavuje žáka s teorií, kritické myšlení a rozhodovací schopnosti. [+]

Master of Arts v Leadership studia (MALS)

Master of Arts v Leadership studií je dvouletý program, který vybavuje žáka s teorií, kritické myšlení a rozhodovací schopnosti a schopnost strategicky vést a rozvíjet týmů a organizací, ať už obchodní, vládní, církev, nevládní organizace, nebo komunitní organizace. Obsah kurzu integruje teorii s rozvojem principů vedení, dovedností a charakteru, aby připravit vedoucí sloužit jako transformační prostředky v zákrytu s biblickými hodnotami a prioritami, v různých kontextech.

[-]

MSc

Magistr Vědy Ve Správě (msg)

Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Keňa Nairobi

Program klade důraz na principy dobré správy, jakož i procesy transformační vedení, které vyrábějí vůdci, kteří podporují společné dobro. [+]

Master of Science v vládnutí (MSG)

Master of Science v Governance je dvouletý program určený pro ty, kteří slouží v přípravě nebo sloužit v roli veřejné správy, a to zejména ve veřejném sektoru, ale také pro nevládní organizace a soukromé instituce. Je určena k přípravě a vybavit studenty, aby kriticky analyzovat společenské problémy a aktivně se zapojit do přípravy a realizace veřejné a firemní politiky. Program klade důraz na principy dobré správy, jakož i procesy transformační vedení, které vyrábějí vůdci, kteří podporují společné dobro. Křesťanská víra a biblické hodnoty jsou záměrně integrovány v každém kurzu.

[-]

Magistr

Magistr Bohosloví (mdiv)

Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Keňa Nairobi

Master of Divinity stupně je tříletý program určený speciálně pro ty, nebo připravuje na dobu životnosti křesťanské služby. [+]

Master of Divinity (MDiv)

Master of Divinity stupně je tříletý program určený speciálně pro ty, nebo připravuje na dobu životnosti křesťanské služby. Spolu s Ministerstvem dovednostmi, program poskytuje nezbytné základy v biblických jazyků, Bible a teologie pro pokročilé magisterské nebo doktorské tituly v Bibli, teologie nebo konkrétní ministerstva studií. V souladu s mandátem církve přinést zvěst spásné transformace do celého světa, Program klade důraz na učednictví a multiplikace zbožného, ​​kompetentní vedení jako nejúčinnější prostředek pro splnění tohoto mandátu.

[-]