International Leadership University - ILU

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vize, poslání a filozofie na univerzitě Vidění Vize univerzity má být "world-class univerzita pro navrhování biblických hodnot prostřednictvím akademické kvality a transformační vedení."

Mise Posláním univerzity je "vzdělávat a školit jako Kristus vizionářské vůdce, aby stál v čele komplexní transformaci v Africe a ve světě." Tato mise je vyložil v následujících prohlášení:

. Prohlášení Účel Cílem univerzity je vzdělávat a vychovávat muže a ženy, aby byli schopni poskytnout vedení, aby církve a společnosti založené na biblických priority, a aby stál v čele duchovní, sociální a kulturní transformace v Africe a ve světě.

b. Business prohlášení International Leadership University je nezisková instituce, které se zavázaly poskytnout kvalitní vzdělání, které je self-udržitelný.

c. Prohlášení Value

Závislost na Bohu: Hledám Boží vedení a důvěřovat mu ve všech aktivitách. Vášeň pro Velkého poslání: zaujetí, aby poslušné Kristovi učedníci ve všech vzdělávacích a školících úsilí. Morální integrita: biblický životní styl a praxe poctivosti, spravedlnosti a spravedlnosti. Biblická Stewardship: Zodpovědný, spravedlivé a transparentní využívání zdrojů, dary a talenty. Vášeň pro dokonalost: Výkon nejvyšších standardů výkonnosti v oblasti výuky a vzdělávání, výzkumu, praktické ministerstva, správy a poskytování služeb. Kontextová Relevance: Závazek a snaha o biblicky konzistentní význam pro církev a společnost. Filozofie

International Leadership University - Keňa je evangelický Christian University, jejíž filozofie se skládá z prohlášení víry, jak je uvedeno v bodě 5 stanov. Křesťanské duchovní hodnoty tvoří základ všech objektů, funkce a programy univerzity. Stanovení osnov; výběr studentů, lektorů a správce; Požadavky na ukončení studia; charakterové očekávání zaměstnanců, studentů, správců a lektorů; a prostředky použité na financování a rozvoj jsou založeny na biblických hodnotách.

Místa

Nairobi

International Leadership University

Adresa, 1. řádek
International Leadership University
Mtito Andei Rd
P. O. Box 60954

00200 Nairobi, Nairobi County, Keňa
Telefonní číslo
+254 20 2720837