INtel College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Intel College, Jeden z předních vysokoškolských institucí v regionu.

Intel College byla založena v roce 1990 a nabízí kurzy v podnikání a v oblasti výpočetní techniky. Naše kurzy se pohybují od krátkodobých kurzů na částečný úvazek až do studijních programů - jak bakalářských a magisterských programů. Kurzy jsou nabízeny denně, večery a soboty.

Intel College je registrována Ministerstvo vysokého školství vědy a techniky. (MOHEST) / MOHEST/PC/1354/010

Intel College pracuje s University of Sunderland, Velká Británie ve společném partnerství. Toto partnerství umožňuje University of Sunderland provozovat své studijní programy na Intel College. Toto partnerství byly potvrzeny Komise pro univerzitní vzdělávání (CUE), Keňa, A je důsledně zajištěna kvalita podle příslušných Orgány Spojeného království. S 25 let zkušeností v oblasti vzdělávání, prioritou školy je zajistit, aby každý student má vynikající studentské zkušenosti při studiu na Intel.

Studenti těžit z vysoce kvalifikovaných učitelů, kteří jsou oba odborníci předmět a také vyškolení učit. Vysoká škola nabízí učební prostory, které jsou moderní, technologie obohacené a odráží učení prostředí 21. století.

Vysoká škola zajišťuje integraci obou sociálních a akademických prvků kolej, čímž vytváří živou vysokoškolský atmosféru, kde si studenti mohou snadno získat přátele a zapojit se do nejrůznějších aktivit i mimo vyučování.

Pravidelná setkání se sponzory zajišťuje, že čas na vysoké škole je používán v efektivním způsobem, a že studenti pocit kontinuity a účel, zatímco na kurz směrem k dosažení svých vzdělávacích cílů.

Intel College se nachází na okraji Westlands. Vysoká škola nabízí klidné klidné a bezpečné prostředí, přičemž je kousek od rušných městských oblastech. Zakázku postavený škola nabízí moderní up-beat zařízení s krásnými upravenými zahradami. Průběžně aktualizován vysokoškolské zařízení a pravidelné externí audity zajišťují, aby kampus odpovídá dnešním požadavkům na digitální studenta 21. století s technologií obohacený prostory, učebny pro spolupráci při učení, rychlé a bezplatné připojení na internet v celém areálu.

Místa

Nairobi

Adresa, 1. řádek
Driving Directions
By Public Transportation

INtel is located in Westlands, at the end of General Mathenge Road. If you are using public transportation, take # 118 to Kwakaranja Stage, off Lower Kabete Road. From there, follow the INtel College signboard onto General Mathenge Drive and make your next left.

By Private Transportation

By private transport, take Lower Kabete Road, past Brookside Drive, pass the Petrol Station on your left and turn right onto General Mathenge Drive. Make your next left.

Nairobi, Nairobi County, Keňa