Přečtěte si oficiální popis

112012_AUAMBAStudents.png

O společnosti AUA

Adventist University of Africa (AUA) se věnuje poslání rozvíjet a formovat vůdce pro Afriku i mimo ni. Zodpovědné a etické vedení je jedním z nejdůležitějších faktorů transformace Afriky.

Proto se snažíme být branou pro rozvoj vedení Afriky, podporovat nejvyšší standardy postgraduálního vzdělávání a rozvíjet znalosti a odborné dovednosti v "wholistickém" kontextu.112013_AUAStudentsWalking.png

Při dosažení tohoto cíle jsme hrdí na to, že nabízíme vzdělání založené na hodnotách. Vzdělávání tohoto druhu dává mnohem víc než akademické znalosti. Podporuje vyvážený rozvoj celé osoby - duchovní, fyzické, intelektuální a sociálně-emocionální - proces, který se rozprostírá po celou dobu života.

Naším úkolem pro budoucnost je stavět na této silné základně, abychom se pevně postavili mezi přední světové univerzity.

Mise

Poskytnout dynamické postgraduální vzdělávání v křesťanském kontextu, připravit absolventy, aby poskytli kompetentní vedení a služby založené na integritě, úctě a lásce, aby uspokojily potřeby církve a společnosti.

Vidění

Být jednou z nejlepších univerzit, podporovat nejvyšší standardy postgraduálního vzdělávání v Africe a rozvíjet znalosti a odborné dovednosti v holistickém kontextu.

Základní hodnoty

Znalost. Pravda. Služba.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Adventist University of Africa

Master of Science v aplikované informatice je program, který má odpovědět na potřebu rozvíjet efektivní kompetence v oblasti informačních technologií a bezpečnosti, splni ... [+]

O programu

Master of Science v aplikované informatice je program, který má odpovědět na potřebu rozvíjet efektivní kompetence v oblasti informačních technologií a bezpečnosti, splnit potřeby Afriky a světa. Absolventi budou mít teorii v oblasti výpočetní a informační vědy a schopnost překládat teorii do každodenního života v jejich současné pracovní pozici, protože plánují, navrhují a řídí počítačové informační systémy v místním a globálním kontextu.

Specializace

Studijní program lze vybrat v následujících oblastech:

Kybernetická bezpečnostE-službySpráva sítí a systémůProč se připojit k AUA MSc v Aplikované informatiky Program?Uznaný titul z Chartered UniversityVyučuje ji dobře kvalifikovaná a specializovaná mezinárodní fakulta s bohatými zkušenostmiVelké příležitosti k interakci se studenty z různých zemí a posílení spolupráceNejmodernější zařízeníPříležitost pro oddanou a zaměřenou studentku, aby absolvovala včas (2 roky na plný úvazek a 4 roky na částečný úvazek)Režim doručení... [-]
Keňa Nairobi
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

AUA School of Postgraduate Studies