Texas A&M University at Qatar

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Od podzimu 2003, Texas A

Texas A

Mise

Mise

  • Vzdělávejte příklady inženýrů a rozvíjejte vedoucí světové úrovně prostřednictvím mezinárodně uznávaných vysokoškolských a postgraduálních studijních programů.
  • Vytvářejte nové znalosti a intelektuální kapitál prostřednictvím inovativního výzkumu a partnerství pro spolupráci, které přinášejí trvalý dopad.
  • Posílení rozvojových cílů státu Katar a regionu prostřednictvím odborných znalostí a angažovanosti, které rozšiřují lidský kapitál.

Vidění

  • Být předním poskytovatelem inženýrského vzdělávání v regionu, významným přispěvatelem k mezinárodnímu poznání a základním zdrojem státu Katar.

Rychlé fakty

Texas A

Inaugurační třída Texas A

V květnu 2019 vystudovalo Texas A více než 1000 inženýrů

Významné oblasti výzkumu zahrnují problematiku životního prostředí, pokročilé technologie úpravy vody, bezpečnost chemických procesů, studie o zásobování ropy, matematické modelování, stroje a kontroly, telekomunikace, doprava a silnice, výroba elektrické energie, distribuce a strojní zařízení, chemie a fyzika.

Výzkumné činnosti, které se zabývají otázkami důležitými pro katarský stát, jsou oceněny na více než 256 milionů USD.

Texas A

Studentský výměnný program pro studenty se koná na jaře každého akademického roku, kdy studenti z College Station navštíví Qatarský areál na týden před jarním přestávkou a Texas A

Texas A

Texas A

131074_GSwebinarinviteV2.jpg

Připojte se k nám a získejte zdarma živý webinář, kde se dozvíte více o doktorských programech v Texasu A

Místa

Doha

Texas A&M University at Qatar

Telefonní číslo
+974.4423.0201

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium