Přečtěte si oficiální popis

O nás

Od podzimu 2003, Texas A

Texas A

Mise

Mise

  • Vzdělávejte příklady inženýrů a rozvíjejte vedoucí světové úrovně prostřednictvím mezinárodně uznávaných vysokoškolských a postgraduálních studijních programů.
  • Vytvářejte nové znalosti a intelektuální kapitál prostřednictvím inovativního výzkumu a partnerství pro spolupráci, které přinášejí trvalý dopad.
  • Posílení rozvojových cílů státu Katar a regionu prostřednictvím odborných znalostí a angažovanosti, které rozšiřují lidský kapitál.

Vidění

  • Být předním poskytovatelem inženýrského vzdělávání v regionu, významným přispěvatelem k mezinárodnímu poznání a základním zdrojem státu Katar.

Rychlé fakty

Texas A

Inaugurační třída Texas A

Více než 950 inženýrů absolvovalo Texas A

Významné oblasti výzkumu zahrnují problematiku životního prostředí, pokročilé technologie úpravy vody, bezpečnost chemických procesů, studie o zásobování ropy, matematické modelování, stroje a kontroly, telekomunikace, doprava a silnice, výroba elektrické energie, distribuce a strojní zařízení, chemie a fyzika.

Výzkumné aktivity, které se zabývají otázkami důležitými pro Katarský stát, jsou oceněny na více než 249,2 milionu dolarů.

Texas A

Studentský výměnný program pro studenty se koná na jaře každého akademického roku, kdy studenti z College Station navštíví Qatarský areál na týden před jarním přestávkou a Texas A

Texas A

Texas A

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Texas A&M University at Qatar

Vítejte v programu Chemické inženýrství v Texas A ... [+]

OVítejte v programu Chemické inženýrství v Texasu ADalší podrobnosti naleznete v dokumentu Texas APožadavky na titulVšeobecné požadavky popsané společností Texas ADvě postgraduální tituly, které jsou spravovány Programem chemického inženýrství v Texasu AU všech níže uvedených studijních plánů musí studenti prokázat minimální stipendijní standardy, aby zůstali v postgraduálním programu. Student, který klesne pod 3.0 GPR má jeden akademický semestr, aby přinesl svůj GPR nad tuto hodnotu. Nedojde-li k tomu, bude to mít za následek odvolání z programu absolventa. Podobně, stupeň nižší než C v každém kurzu bude mít za následek propuštění z programu absolventa.Magisterské studium chemického inženýrstvíMaster of Science (MS) TitulMaster of Science vyžaduje minimálně 32 semestrálních kreditních hodin schválených kurzů a výzkumu. Minimálně 25 kreditních hodin musí být formální kurz. Kromě toho musí student splnit dvě kreditní hodiny CHEN 681 (seminář), aby uspokojil požadavky útvarů. Zbývající kredity jsou určeny na výzkum.Master of Engineering (M. Eng) TitulMagisterský titul inženýrství vyžaduje minimálně 30 semester kreditní hodiny schválených kurzů a nevyžaduje žádné výzkumné kreditní hodiny.Jak se přihlásit... [-]
Katar Doha
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Texas A&M University at Qatar

Klíčem k mnoha procesům a postupům závisí na tom, jaký typ studenta jste. Texas A ... [+]

O

Je důležité pochopit základy postgraduálního vzdělávání v Texasu A

Kdo jsi?

Klíčem k mnoha procesům a postupům závisí na tom, jaký typ studenta jste. Texas A

College Station Student - Pokud jste byli přijati do hlavního kampusu, jste "studentem College Station" (někdy budete nazýváni "studentem hlavního kampusu"). Oddělení na hlavním kampusu je nakonec zodpovědné za vás, ale naše kancelář pro absolventy vám může pomoci v mnoha oblastech.

Qatar Student - Pokud jste byli přijati do Qatarského kampusu, jste "Katarským studentem". Právě teď chemické inženýrství má program, takže všichni naši studenti z Kataru jsou chemické inženýrství. Program na Qatarském kampusu je zodpovědný za studenta, ale také se jedná o příslušné domácí oddělení na hlavním kampusu. Opět kancelář pro absolventy zde vám může pomoci v mnoha oblastech. Některé procesy a postupy se budou lišit v závislosti na tom, zda jste vysokoškolská stanice nebo student z Kataru.... [-]

Katar Doha
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Associate dean Dr. Ioannis Economou talks about the Graduate Studies Program

Dr. Patrick Linke on the Graduate Studies Program

Ahmed Badreldin on the Graduate Studies Program

Dr. Konstantinos Kakosimos talks about the Graduate Studies Program

Muhammed Hamza on the Graduate Studies Program

Bara Anaya on the Graduate Studies Program

Texas A&M University at Qatar
Website
Telefonní číslo
+974.4423.0201