Hamad bin Khalifa University

Úvod

Read the Official Description

Hamad bin Khalifa University (HBKU), Člen Katarská nadace pro vzdělávání, vědu, a vývoj Společenství (QF), byla založena s cílem pokračovat v plnění QF vize uvolnění lidského potenciálu. HBKU je rozvíjející se výzkumná univerzita buduje základ, na inovativní a jedinečné spolupráce s místními a mezinárodními partnery. Nachází se v Vzdělávání City Na západním okraji Doha, Hlavní město Katar, HBKU se snaží poskytnout jedinečné příležitosti, kde poptávka a Discovery jsou nedílnou součástí výuky a učení na všech úrovních, který kombinuje bohatství arabské kultury s mezinárodními perspektivami. Bude poskytovat řadu výzkumu vzdělávání Masters a PhD Top programy prostřednictvím ITS interdisciplinární absolvent Vysoké školy: Vysoká škola vědy a inženýrství, Vysoká škola humanitních a společenských věd, HBKU Law School, vysoká škola veřejného zdraví, College of Business, a Katar Fakulta islámských studií.

HBKU bude také nabízet postgraduální výzkum studijní programy v němž je pacient pojištěn s jejími partnery, mezi něž patří pobočkové kampusy některé z předních světových univerzit: Virginia Commonwealth University, Weill Cornell Medical College, Texas A & M University, Carnegie Mellon University, Georgetown University, Northwestern University, HEC v Paříži, a University College London. To bude stavět na silných a součinnosti jejích partnerů, a aktivně oslovit a přivítat nové partnery po celém světě ke spolupráci v oblasti výzkumu a výuky.

HBKU se hlásí ke své roli v dosahování Katarské národní Vision 2030 vybudováním a kultivace lidské kapacity prostřednictvím obohacující akademické zkušenosti, která přesahuje třídě. Studenti budou mít jedinečnou platformu k obohacení své vzdělání tím, že integruje jejich učební plán se společností prostřednictvím interdisciplinární výzkum. Prostřednictvím aplikace kreativitu k poznání, budou mít studenti možnost poznat inovací, které budou mít pozitivní dopad a přispívají k rozvoji jejich komunit, Katar, A svět.

Hamad bin Khalifa Univerzita - Jeho studenti, schopnost, osazenstva, partnerů a vedení - všichni sdílejí společná víra v sílu vysokoškolského vzdělávání, aby se pozitivní rozdíl v globální komunity. K dispozici je společná víra, že žádné hranice neexistují na to, co si studenti mohou dosáhnout. Tím, že se studentům poskytne nejlepší příležitosti vyššího vzdělávání je to možné, budou absolventi lépe připraveni projít "Dveře do budoucnosti", formování lepší budoucnost pro sebe a svět.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Contact
Adresa
Hamad bin Khalifa University,
P.O. Box: 5825
Education City

QA
Adresa destinace
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, QA