Hamad bin Khalifa University

Úvod

Read the Official Description

Hamad bin Khalifa University (HBKU), Člen Katarská nadace pro vzdělávání, vědu, a vývoj Společenství (QF), byla založena s cílem pokračovat v plnění QF vize uvolnění lidského potenciálu. HBKU je rozvíjející se výzkumná univerzita buduje základ, na inovativní a jedinečné spolupráce s místními a mezinárodními partnery. Nachází se v Vzdělávání City Na západním okraji Doha, Hlavní město Katar, HBKU se snaží poskytnout jedinečné příležitosti, kde poptávka a Discovery jsou nedílnou součástí výuky a učení na všech úrovních, který kombinuje bohatství arabské kultury s mezinárodními perspektivami. Bude poskytovat řadu výzkumu vzdělávání Masters a PhD Top programy prostřednictvím ITS interdisciplinární absolvent Vysoké školy: Vysoká škola vědy a inženýrství, Vysoká škola humanitních a společenských věd, HBKU Law School, vysoká škola veřejného zdraví, College of Business, a Katar Fakulta islámských studií.

HBKU bude také nabízet postgraduální výzkum studijní programy v němž je pacient pojištěn s jejími partnery, mezi něž patří pobočkové kampusy některé z předních světových univerzit: Virginia Commonwealth University, Weill Cornell Medical College, Texas A & M University, Carnegie Mellon University, Georgetown University, Northwestern University, HEC v Paříži, a University College London. To bude stavět na silných a součinnosti jejích partnerů, a aktivně oslovit a přivítat nové partnery po celém světě ke spolupráci v oblasti výzkumu a výuky.

HBKU se hlásí ke své roli v dosahování Katarské národní Vision 2030 vybudováním a kultivace lidské kapacity prostřednictvím obohacující akademické zkušenosti, která přesahuje třídě. Studenti budou mít jedinečnou platformu k obohacení své vzdělání tím, že integruje jejich učební plán se společností prostřednictvím interdisciplinární výzkum. Prostřednictvím aplikace kreativitu k poznání, budou mít studenti možnost poznat inovací, které budou mít pozitivní dopad a přispívají k rozvoji jejich komunit, Katar, A svět.

Hamad bin Khalifa Univerzita - Jeho studenti, schopnost, osazenstva, partnerů a vedení - všichni sdílejí společná víra v sílu vysokoškolského vzdělávání, aby se pozitivní rozdíl v globální komunity. K dispozici je společná víra, že žádné hranice neexistují na to, co si studenti mohou dosáhnout. Tím, že se studentům poskytne nejlepší příležitosti vyššího vzdělávání je to možné, budou absolventi lépe připraveni projít "Dveře do budoucnosti", formování lepší budoucnost pro sebe a svět.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět BSc programy » Vidět Juris Doctor » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Umění U žen, Společnosti A Rozvoje

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

Mistr umění v ženách, společnosti a rozvoj je interdisciplinární program zaměřený na otázky týkající se žen v kontextu sociálního a ekonomického rozvoje na Blízkém východě, stejně jako různé role žen v rozvoji jejich společenství a společností. Vychází z řady disciplín v sociálních a humanitních oborech, od ekonomické a sociální teorie; k rozvojovým a politickým studiím; k právním a komunikačním studiím. [+]

Mistr umění v ženách, společnosti a rozvoj je interdisciplinární program zaměřený na otázky týkající se žen v kontextu sociálního a ekonomického rozvoje na Blízkém východě, stejně jako různé role žen v rozvoji jejich komunit a společností. Vychází z řady disciplín v sociálních a humanitních oborech, od ekonomické a sociální teorie; k rozvojovým a politickým studiím; k právním a komunikačním studiím.

Program nabízí studentům schopnost zapojit se do místních a regionálních znalostí a zdokonalovat jejich dovednosti v pochopení a řešení otázek týkajících se žen, které jsou specifické pro Blízký východ.

Umožňuje studentům převést tyto poznatky do praktik a sociálních zásahů, které jsou potřebné pro zlepšení postavení dívek a žen na středním východě ve vlastních komunitách.... [-]


Magistr Umění V Digitálních Humanitních Oborech A Společnostech

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

Digitální humanitní obory jsou různorodá a rostoucí oblast výzkumu a výuky, která přináší digitální nástroje a výpočetní metodiky ke studiu humanitních oborů. To je zvláště důležité na Středním východě, kde je asi 60% obyvatelstva mladších 25 let, což z něj činí jednu z nejmladších populací na světě. Stále více se kultura Středního východu vymezuje a řídí digitální kulturou. [+]

Digitální humanitní obory jsou různorodá a rostoucí oblast výzkumu a výuky, která přináší digitální nástroje a výpočetní metodiky ke studiu humanitních oborů. To je zvláště důležité na Středním východě, kde je asi 60% obyvatelstva mladších 25 let, což z něj činí jednu z nejmladších populací na světě. Stále více se kultura Středního východu vymezuje a řídí digitální kulturou.

Digitální humanitní obory lze definovat jako rozmanitou a rostoucí oblast výzkumu a výuky, která přináší digitální nástroje a výpočetní metodiky ke studiu humanitních oborů. Nový program Master of Arts in Digital Humanities and Societies umožňuje studentům studovat digitální kulturu Středního východu z hlediska vědeckého a digitálního výzkumu. Prostřednictvím programu se studenti mohou specializovat na archivní tiskové vědce digitální kultury Středního východu nebo jako výzkumní pracovníci, kteří se cvičili k tomu, aby využívali silné metodiky digitálních humanitních oborů k prozkoumání postupů, vzorů a trendů digitální kultury.... [-]


Magistr Umění V Islámských Studiích

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

Master of Arts v islámských studií nabízí studentům jedinečnou příležitost užít si silný multidisciplinární a interdisciplinární vzdělání absolventa v celé řadě klíčových témat, a zároveň umožnit jim vykonávat odbornou studii v jednom z celé řady důležitých oblastech v oblasti moderního islámského stipendium. [+]

Master of Arts v islámských studiích nabízí studentům jedinečnou příležitost vychutnat si silné multidisciplinární a interdisciplinární vzdělání absolventa v celé řadě základních předmětů a zároveň jim umožnit pokračovat v odborném studiu v jedné z řad důležitých oblastí v oblasti moderního islámského stipendium.

Program je přizpůsoben pro zkoumání tradičních islámských znalostí a umísťování těchto znalostí do kontextu úkolů, jimž čelí moderní společnost. [-]

MA in Audiovisual Translation

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

[+]

Všechny kurzy probíhají v angličtině a probíhají v HBKU v Dauhá, Katar Osnovy

Studenti budou vyučovat fakultní členové HBKU, kteří jsou vedoucími vědními a výzkumnými pracovníky ve svých oborech, nebo významnými hostujícími profesory a odborníky pracujícími v oblasti překladu.

Program, který zahrnuje zkušenosti s praxí, se vyučuje v nejmodernějších počítačových laboratořích vybavených nejnovějším profesionálním softwarem pro tvorbu titulků.

Vstupní a aplikační požadavky [-]

MA in Translation Studies

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

[+]

Vstupní a aplikační požadavky

Zastupitel angličtiny nebude osvobozovat žadatele od tohoto požadavku a nebude mít žádný zvláštní pas.

[-]

MSc

Magistr in Cybersecurity

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

[+]

Zaměření programu

Rozvoj rozsáhlých a pokročilých znalostí v oblasti kyberneticko-bezpečnostní bezpečnosti, které pokrývají hlavní oblasti, jako je aplikovaná kryptografie, počítačová a síťová bezpečnost, bezpečný software / hardwarové systémy a politika cybersecurity, management a etika.

Zkušenosti s praktickými zkušenostmi s reálnými projekty týkajícími se bezpečného návrhu a implementace softwaru / hardwaru, bezpečných mobilních systémů, analýzy rizik informační bezpečnosti, počítačové a síťové forenzní atd.

Univerzální učební plán zahrnující multidisciplinární aspekty, které se netýkají pouze technologie počítačové bezpečnosti, ale zahrnují také politiku, management, etiku a bezpečnost IT.... [-]


Magistr in Sustainable Energy

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

[+]

Zatímco GRE není vyžadován pro přijetí do programu, silné skóre GRE pomůže posílit vstupní materiál žadatele.

[-]

Magistr in Sustainable Environment

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

[+]

Prvním jazykem žadatelů je angličtina

Zatímco GRE není vyžadován pro přijetí do programu, silné skóre GRE pomůže posílit vstupní materiál žadatele.

[-]

Magistr V Islámské Finance

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

Master of Science v islámských financích na QFIS nabízí studentům důkladné pochopení pravidel Shariah a učení islámu, které se týkají financí a ekonomiky. Program je navržen tak, aby účastníci vybavili znalostmi a dovednostmi potřebnými pro přispění k stipendiu a praxi v oblasti financí i islámských financí. [+]

Zaměření programu [-]

Magistr Vědy V Oblasti Vědy O Datech A Strojírenství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Katar Doha

Master of Science v oboru vědy a inženýrství program je určen pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře v oblasti datové analýzy, což je oblast, ve které efektivní získávání cenných informací a relevantních informací z prvotních dat získává značné znalosti, dovednosti a analytické myšlení. [+]

Vědecká a inženýrská činnost v oblasti dat je vznikající oblastí, která se zabývá rostoucí potřebou využívat obrovské množství nestrukturovaných dat, které jsou průběžně generovány společnostmi, uživateli a zařízeními, a získává z nich klíčové znalosti a porozumění. Master of Science v oboru vědy a inženýrství program je určen pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře v oblasti datové analýzy, což je oblast, ve které efektivní získávání cenných informací a relevantních informací z prvotních dat získává značné znalosti, dovednosti a analytické myšlení.

Program HBKU Master of Science v oblasti vědy o datech a strojírenství má za cíl poskytnout studentům silný základ v oblasti datového inženýrství, vědy o velkých datech a analýzy dat. Program integruje znalosti, odborné znalosti a vzdělávací prostředky HBKU a jeho výzkumných ústavů v oblasti sběru dat, řízení a analýzy a škálovatelných datově řízených poznatků o poznatcích, stejně jako základní pojmy těchto technik. Cílem programu je vybavit studenty s nejmodernějšími metodami a teorií vztahující se k nové generaci technologie Big Data. Program nabízí svým studentům možnost dokončit výzkumné práce nebo pracovat na průmyslovém projektu. Práce vyžaduje značné teoretické a výzkumné komponenty, zatímco průmyslový projekt nabízí cestu studentům k dalšímu rozvoji reálného, ​​praktického, problémového řešení. ... [-]


Magistr

Executive Master in Energy and Resources

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Katar Doha

[+]

Staňte se vedoucími představiteli a inovacemi. Žadatel předloží oficiální dopis univerzity, kde absolvoval vysokoškolské studium, které potvrzuje, že získal titul z instituce, kde je instruktorem angličtina (pokud není jinak osvobozeno) [-]

Contact
Adresa
Hamad bin Khalifa University,
P.O. Box: 5825
Education City

QA
Adresa destinace
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, Doha, QA
Social Media