Université Sainte-Anne

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128676_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Kdo jsme?

Université Sainte-Anne je jedinou francouzskou jazykovou postsekundární institucí v Novém Skotsku.

Nabízí vysokoškolské a vysokoškolské programy, stejně jako individuální ponorové a školící programy ve francouzštině jako druhý jazyk. Je uznáván za excelentnost svých programů a jedinečné a výjimečné životní prostředí a nabízí zkušenost s příležitostmi, které podporují zapojení studentů a jejich úspěch a kontext pro budování kultury excelence ve vzdělávání. výzkumu a vývoje. Rozhodně ukotvená ve své komunitě, je partnerem, který si vybere pro zvýšení životaschopnosti regionů v okolí svých školních areálů a akademické oblasti Nova Scotia jako celku.

Université Sainte-Anne poskytuje vzdělání prostřednictvím svých pěti kampusů v Halifaxu, Petit-de-Gratu, Church Pointu, Saint-Joseph-du-Moine a Tusketu, Nova Scotia. Jeho hlavní kampus se nachází v Pointe-de-l'Église.

Studium ve francouzštině

Université Sainte-Anne nabízí Acadijcům a studentům všeho původu příležitost pokračovat v postsekundárním studiu v kontextu, který podporuje vzkvétající frankofonní kulturu a posiluje francouzský jazyk.

Na Université Sainte-Anne jsou kurzy (s výjimkou kurzů angličtiny a některé kurzy nabízené v dalším vzdělávání) nabízeny ve francouzštině a učebnice jsou, jak je to možné, ve francouzštině. Oficiálním jazykem práce je francouzština pro administrátory, učitele, studenty a podpůrné pracovníky.

Všichni studenti Université Sainte-Anne musí vzít v úvahu skutečnost, že jazykem výuky je francouzština na akademické půdě a že pouze osobní závazek respektovat tuto politiku zaručuje a chrání frankofonní charakter instituce.

vidění

Université Sainte-Anne je vlajkovou lodí kanadské frankofonie, uznávané za vynikající kvalitu svých programů, jedinečné a výjimečné životní prostředí a úspěchy svých absolventů.

poslání

Université Sainte-Anne zakotvená v Acadia v Novém Skotsku *, zaměřená na rozvoj komunity a otevřená světu, nabízí individuální přístup a jedinečnou příležitost učit se, objevovat a rozvíjet se ve francouzštině.

Acadia of Nova Scotia zahrnuje jakoukoli osobu, organizaci nebo instituci zapojenou do projektu na podporu francouzského jazyka, kultury a akademické a frankofonní komunity v Nova Scotia (Acadians, Francophones, Anglophones and Allophones ).

hodnoty

 • Studenti jsou středem našeho poslání a našich činností
 • Francouzský jazyk, akadská kultura a frankofonie
 • Akademická excelence (výuka, výzkum a vývoj)
 • Kvalita života
 • Kultura úspěchu
 • Zodpovědnost a transparentnost
 • Životní prostředí a udržitelný rozvoj
 • Vedení
 • Otevřenost k dvěma oficiálním jazykovým komunitám Kanady
 • Inovace a tvořivost
 • Strategická partnerství128677_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Místa

Church Point

Adresa, 1. řádek
Université Sainte-Anne
Siège social : 1695, route 1
Pointe-de-l'Église (Nouvelle-Écosse)
B0W 1M0, CANADA

B0W 1M0 Church Point, nové Skotsko, Kanada

Programy

Tato škola dále nabízí: