Přečtěte si oficiální popis

O společnosti UQO


University of Quebec v Outaouais, pro radost z učení

Univerzita Quebec Outaouais (UQO), která se považuje za univerzitu, jejíž lidská dimenze usnadňuje učení a uvažování, rozvíjela, vyvíjela a přizpůsobovala své programy rytmu potřeb svých zákazníků při zohlednění vlastností region.

Díky členství v síti Université du Québec může UQO počítat s vzdělávacími zdroji a společnými službami největšího univerzitního systému v Kanadě.

Nachází se v Gatineau, v srdci Outaouais, UQO je umístěn ve dvou pavilonech v docházkové vzdálenosti od sebe a má geografické a kulturní výhodu. Má výhodu, že se nachází v pohraniční oblasti vyznačené bohatou přítomností dvou kultur, které žijí v rytmu hektických aktivit federálního hlavního města Ottawy. Nejen přítomný v městských oblastech, UQO také nabízí služby na periferii a pracuje na zvýšení své přítomnosti v regionech v nadcházejících letech.

Od roku 2010 se UQO nachází také v Saint-Jérôme v nové budově o rozloze 10 132 m2 postavené na rohu ulic St. Joseph a Labelle, které stojí před radnicí. Tento nový areál vítá více než 2 000 studentů. K dispozici jsou učebny, výukové a výzkumné laboratoře, knihovna, knihovna Didac, kanceláře, administrativní prostory, prostory pro studenty a pomocné služby, jako je kavárna a knihkupectví. rozloženo na šest podlažích.

Prostřednictvím tříd, které tvoří malé skupiny studentů a kvalitní koučování, nabízí UQO chuť učit se, vybudovat kariéru a uspět v životě. Není příliš velký, není příliš malý, humánnější a přátelský! To přitahuje 7 500 studentů, kteří se registrují hlavně z Outaouais, ale také z východního Ontária a zbytku regionu Quebec. Reputace UQO dokonce překročila hranice a přitahuje stále více studentů z cizích zemí.


Vize UQO


Všechny síly naší komunity se sbližují, aby realizovaly mobilizaci projektů, které dávají život naší vizi: "Být blíž, jít dál! “.

Jednotlivě a kolektivně zaměřujeme své úsilí v následujících třech strategických směrech: obohacení zkušeností studentů, vytváření programů a rozvoje výzkumu a vlivu naší univerzity.


2020

  • zaměřujeme naše úsilí na primární smysl dávání smyslu všem našim činům: našim studentům;
  • dovolíme si inovovat v našich programech, službách a činnostech s ohledem na udržitelný rozvoj;
  • Spoléháme se na spolupráci a vzájemnou pomoc, abychom vytvořili smysluplné vazby a aby nás dále rozvíjeli.

Společně transformujeme studentské zkušenosti na UQO.


Poslání UQO


UQO: nejvyšší výraz znalostí, výzkumu a tvorby

Université du Québec en Outaouais, člen sítě Université du Québec, je veřejná francouzská univerzita a výzkumná instituce umístěná v Outaouais a Laurentians. V prostředí, které napomáhá lidské interakci, UQO, centrum pro přístup k poznatkům, absolvuje kvalifikované absolventy v každém cyklu a stimuluje vědecký výzkum a tvorbu.

Studenti UQO jsou v centru svého poslání. Využívají rozmanitost svých programů, stejně jako vynikající výuku a výzkum díky zkušeným profesorům a kompetentním zaměstnancům.

UQO se aktivně podílí na ekonomickém, sociálním a kulturním rozvoji populace území, které slouží, a to prostřednictvím svého zapojení do komunity. Spojený s regionální i mezinárodní realitou, UQO je strategickým hráčem, který přispívá k rozvoji společnosti prostřednictvím svých partnerství a projektů.


Hodnoty UQO


Překročení sebe sama

UQO nabízí svým studentům akademické zkušenosti, které jsou jak zapletené, tak obohacující, založené na touze objevovat, strukturovat své myšlení a rozvíjet jejich kritický smysl. Na UQO jsou úspěchy studentů, inovační pracovní úspěchy a absolventské úspěchy společným podnětem k překonání.


Excelence a Rigor

UQO je úspěšná organizace, kde se všichni zavázali k dosažení vynikajících výsledků ve svých akademických aktivitách. UQO je místem vytváření znalostí, kde vynikající a přísná pravidla jsou normou a referenčním rámcem, ze kterého jsou vyvozovány všechny akce.


Zahájení

UQO je univerzita ve francouzském jazyce, která je otevřená svému prostředí a světu. UQO uznává význam kulturní rozmanitosti a podporuje ji. Kromě toho do svých vzdělávacích aktivit začleňuje mezinárodní dimenzi.


Integrita a transparentnost

UQO podporuje zdravý a odpovědný management a zároveň se zaměřuje na efektivitu a efektivitu. K dosažení tohoto cíle usnadňuje dostupnost informací a závazek lidí.


Respektujte

UQO jedná v úctě k lidem tím, že umisťuje studenty do centra svého poslání a zaměstnanců v centru svého vývoje. Oceňuje příspěvky svých studentů, zaměstnanců, absolventů a partnerů a podporuje spolupráci a podporu při vytváření prostředí, které je bohaté na lidské interakce.

Programy se vyučují na:
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Université Du Québec En Outaouais UQO

Toto multidisciplinární školení je určeno kandidátům, kteří chtějí dát jim nástroje, které potřebují k tomu, aby se stali profesionály a vedoucími v oblasti rozvoje, scho ... [+]

Toto multidisciplinární školení je určeno kandidátům, kteří chtějí dát jim nástroje, které potřebují k tomu, aby se stali profesionály a vedoucími v oblasti rozvoje, schopnými identifikovat současné problémy a navrhnout inovativní řešení.

Budou seznámeni s hlavními teoriemi vývoje, stejně jako s problémy, problémy, řešeními a omezeními územního, mezinárodního a domorodého rozvoje. Budou prohlubovat své chápání mnoha interakčních dimenzí rozvoje komunity a územní, mezinárodní a domácí dynamiky.

Kromě toho rozvinou svou schopnost analyzovat lidské činy, vztahy k životnímu prostředí, sociální struktury a sociální vztahy přítomné na území. Studenti také zvládnou různé výzkumné a intervenční techniky specifické pro vývoj. Po ukončení výcviku získají teoretické a metodologické znalosti potřebné k pochopení a ovlivnění vývoje zde a jinde.... [-]

Kanada Gatineau
Leden 2020
Francouzština
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université Du Québec En Outaouais UQO

Tento magisterský titul byl vyvinut pro lidi, kteří chtějí odborně řídit projekty různých druhů a velikostí. Manažeři vyplývající z tohoto programu budou schopni navrhnou ... [+]

Tento magisterský titul byl vyvinut pro lidi, kteří chtějí odborně řídit projekty různých druhů a velikostí.

Manažeři vyplývající z tohoto programu budou schopni navrhnout projekty přizpůsobené konkrétním kontextům a řídit je s přihlédnutím k dříve stanoveným omezením.

Po prozkoumání proveditelnosti těchto projektů tak budou schopni realizovat nejvhodnější strategii k jejich dosažení. Díky plánovacím nástrojům, které začlenili do své praxe, budou tito manažeři schopni zajistit dosažení cílů finančních i organizačních. V oblasti řízení lidských zdrojů budou schopni spolupracovat s lidmi schopnými zajistit úspěšnost svých projektů.... [-]

Kanada Gatineau
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
Kombinované
30 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université Du Québec En Outaouais UQO

Specializovaní pracovníci v řízení lesních ekosystémů se podílejí na definování, řízení a řešení různých typů problémů s cílem přispět k realizaci udržitelného rozvoje le ... [+]

Specializovaní pracovníci v řízení lesních ekosystémů se podílejí na definování, řízení a řešení různých typů problémů s cílem přispět k realizaci udržitelného rozvoje lesů.

Poskytují udržitelné hospodaření s ekosystémy a plánování lesa, přičemž ve svých zásadách a řídících postupech zohledňují potřeby více uživatelů, požadavky na zájmové skupiny, cíle využití půdy a ochranu lesních ekosystémů. ,

Z tohoto pohledu je tento multidisciplinární magisterský titul zaměřen na kandidáty, kteří se chtějí stát odborníky specializovanými na udržitelné řízení lesních ekosystémů. Prostřednictvím aktivních metod výuky, které integrují ekologický, ekonomický a sociologický rozměr, si studenti rozvinou dovednosti při definování, řešení a řešení složitých problémů.... [-]

Kanada Saint-Jérôme
Leden 2020
Francouzština
Denní studium
30 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Vidéo promotionnelle - UQO - Premier cycle

UQO - Présentation

Adresa destinace
C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada
Gatineau, Quebec, J8X 3X7 CA
Sociální média
Adresa destinace
5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada
Saint-Jérôme, Quebec, J7Z 0B7 CA