Université du Québec à Rimouski UQAR

Úvod

Read the Official Description

Vysoké školy všude v East-du-Québec a chaudière-Appalaches

Université du Québec à Rimouski (UQAR) udělilo téměř 42.000 stupňů od jeho vytvoření v roce 1969. Kromě svého areálu Rimouski a Lévis, UQAR nabízí vysokoškolského vzdělání v celém regionu East-du-Québec, chaudière-Appalaches k Gaspésie-Iles-de-la- Madeleine přes Haute-Côte-Nord a Manicouagan. Má také stálé kanceláře v Gaspé a Rivière-du-Loup.

UQAR v číslech

UQAR je součástí sítě z University of Quebec, Kanada je největší univerzitní sítě s téměř 100 000 studentů. UQAR přivítá více než 7200 studentů, včetně 400 zahraničních studentů z více než 30 zemí.

Velký univerzitní malý

Vyberte si UQAR se výběru univerzity, kde úspěch je student prioritou. UQAR je známý pro výjimečné vedením svých profesorů a lektorů.

Třídy mají v průměru 30 žáků na třídu, která usnadňuje integraci nových účastníků, a tím i úspěch jejich studia.

Zapomeňte na velké přednáškové sály, které obsahují 100, 200 nebo dokonce 500 studentů najednou!

UQAR dokonce nabízí unikátní službu, asistenční centrum úspěch (RAC), která je určena studentům všech cyklů dochází přechodných obtíží ve své studium nebo kteří chtějí zlepšit. CAR předtím, preventivně, řádný průběh vědecké práce s cílem dát každému co nejlepší šanci na úspěch.

Excellence Research University

UQAR se odlišuje od jiných vysokých škol podle svých pokynů týkajících se výzkumu a vývoje, který dokovací stanice s charakteristikami svém území.

Nachází se v regionu, které hraničí s zálivu svatého Vavřince, UQAR je nejsevernější z Quebek univerzit. To je důvod, proč mořské vědy, regionálního rozvoje a nordicity jsou osy excelenci ve výzkumu, která barva zvláštním způsobem mnozí z nabízených programů na UQAR.

Inovativní oblastech jako je strojírenství, větrné turbíny v severních prostředích, bývalý regionální literatura, kulturní dědictví a zdravotní vědy získal na síle v posledních letech.

Kampus Lévis, stejně jako školní areál výzkumných aktivit Rimouski v odvětvích vytrvalosti mladých lidí ve škole, speciální vzdělávání, ošetřovatelství a managementu se začínají objevovat.

Mezi nejlepších výzkumných univerzit v zemi, UQAR byl určen pět po sobě jdoucích let od roku 2011 v Top 3 univerzit roku ve výzkumu v Kanadě mezi komplexní univerzit, které nabízejí především bakalářské programy od nezávislé firmy RE $ earch infosource Inc.

V letech 1999 až 2009, financování výzkumu vzrostl z 3,8 milionů milionů dolarů na $ 17,4 - což představuje nárůst o více než 350%. Od roku 2010, dotace získané UQAR na podporu výzkumu zůstala na více než 20 milionů $.

UQAR je převod partnerství pro výzkum nasazení motoru, znalosti průmyslovém prostředí a rozvoj inovací a osvědčených postupů v polovině zisku.

Trénink na základě praxe

Pro své výsadní místo, UQAR umožňuje studentům prozkoumat a vyšetřit výjimečné přírodní prostředí v blízkosti areálu. Zatímco se zaměřením na úspěchu studenta, výcvikové programy, které nabízí UQAR se vyznačují špičkovou kvalitu a jedinečnost.

Mnoho programů obsahují vysoký podíl praktické terénní práce nebo stáže na pracovišti.

Student život otevřená světu

UQAR má přes 50 Spolupráce a výměna programů s více než dvaceti zemích po celém světě.

Každý rok UQAR přivítá více než 400 zahraničních studentů vibrovat stěny s rytmy a akcenty na světě, obohacuje stejnou dobu každý den v UQAR.

Lidský rozměr UQAR usnadňuje integraci a úspěch zahraniční studenty. UQAR nabídkami včetně twinningový program pro nově příchozí studenty se studenty již na akademické půdě, a po jejich příjezdu na univerzitě.

Rimouski studentské město

Kapitál Bas-Saint-Laurent, obchodní a námořní město, Rimouski je skutečný studentské město, které bzučí každý rok animaci více než 15.000 studentů na všech úrovních. Pod pojmem "studentské město" není přehnané, když vezmeme v úvahu, že populační studie představuje téměř jeden ze tří lidí v tomto městě asi 50 000 obyvatel.

Podporovat akademický úspěch a rovnováhu mezi vzděláním a prací, více než 200 zaměstnavatelů v regionu se zavázali, aby zvážily plán školy, aby v průběhu zkoušky flexibilní a nevyžadovat více než 15 hodin týdně od studentů.

Vzdělávací instituce spolupracují s partnery v kulturní, sportovní a společenské cílem nabídnout širokou škálu služeb a rekreačních aktivit pro studenty, kteří se rozhodli Rimouski jako studijní destinace.

Technopole námořní du Québec

Nachází se podél největší ústí na světě, St. Lawrence River, Rimouski nabízí výjimečné přírodní prostředí příznivé pro rozvoj vědy na moře. Tento region nabízí jedinečnou koncentrací výzkumných pracovníků ve čtyřech mezinárodních institucích:

Institut mořských věd Rimouski (ISMER) UQAR, Výzkumné centrum pro námořní biotechnologii (MSRC) spojen s UQAR, které patří k nejvšestrannějším výzkumných center v Quebecu a Kanadě; Institut námořní du Québec, největším výcvikové středisko námořní v Kanadě; Maurice Lamontagne Institute, přední výzkumná střediska v mořských věd na světě.

Outdoorové aktivity v centru města

přednostní místo pro outdoorové nadšence s parky, turistických tras a cyklostezek, Rimouski nabízí širokou škálu sportovních aktivit v místních barvách:

Národní park bic s výhledem na dechberoucí, ne včetně cyklostezek v létě a běžeckých lyžařských sjezdovek v zimě; Kaňon bran pekla, kde najdeme na nejvyšší visutý most v Quebecu; exkurze v Saint-Barnabé ostrov, který nabízí nádherný výhled na město; St. Lawrence River, ráj pro kajakáře, plachtění a kitesurfing; Hokejový klub Oceanic, který hostil svých řadách desítky hráčů NHL, včetně známého Sidney Crosby; Tour International posloupnost Rimouski, cyklistický závod, který vítá sportovce z Kanady, Spojených státech a po celém světě; lesní turistiku, rybaření na ledu, sportovní a vnitřní, atd.

Zdraví také znamená volný čas. Obyvatelé kraje mají přístup k mnoha zařízeních:

13 30 tělocvičny a hřiště; 2 vnitřní a 3 venkovní bazény; 3 arény, 2 ledové chodníky a 10 venkovní stadiony; 6 kryté tenisové kurty a 8 venkovních tenisových kurtů; 7 míč pole a tři tenis baseball; 16 fotbalových hřišť a parků palubu 3 skateboardy; 4 golfové hole, 5 běžecké tratě a dva lyžařské kopce; 12 komunitních center, vysílat 6 pokojů a 4 městských knihovnách atd

Kulturním centrem ve východním-du-Québec

V Rimouski, každý týden přináší spoustu aktivit a akcí: divadla, show, kaváren, divadel, muzeí, galerií, výstav, koncertů, festivaly, atd Tento region má velké množství uměleckých aktivit, které svou kreativitu, oživující pestrý kulturní scénu a prosperující.

Rimouski nabízí celou řadu velmi výrazných společensko-kulturních aktivit:

Námořní historické místo Pointe-au-Père, která nabízí návštěvníkům možnost nastoupit do jediného dostupného ponorkovou populace v Quebecu, na Onondaga a objevovat příběh potopení císařovny Irska; Mezinárodní filmový festival mládeže; Mezinárodní FestiJazz; Musée régional de Rimouski, které se nachází v nejstarší kamenný kostel ve východní du Québec; Symphony of ústí; Spect'Art Rimouski a Théâtre du Bic, které nabízejí velké show v průběhu celého roku; Přístup Centre Media Arts Paraloeil; kooperativní Paradise, pracovní prostor, tvorba a šíření kultury; Historické Procházky z Rimouski, pěkný způsob, jak poznat nemovité dědictví a historii Rimouski; Zimní festival Rimouski RikiFest, nabízí své velké ledové kánoe závod, jeho elektronické strany ve sněhu, jeho malý obchod zimních i ledové sochy.

Adresář pro volný čas a kulturních zdrojů navrhne kulturní i sportovní vyžití pestřejší, které jsou svědky výjimečné dynamiky, která charakterizují oblast Rimouski.

Doprava

Société des Transports de Rimouski nabízí službu, která sdružuje výhody ze dvou vzájemně se doplňujících druzích dopravy, Citébus (městského minibusu ve stanovených časech) a minibus (sdílené taxi cirkulující v periferii). UQAR je hlavní institucionální partnery této iniciativy poskytl vstupenky do studentům za přijatelnou cenu.

Lévis, město výjimečné dynamiky

Tváří v tvář Quebec City, Lévis nabízí jak blízkost řeky a výjimečným výhledem. Lévis je hlavní městské centrum, obchodní a výrobní regionu Chaudière-Appalaches. S populací více než 140 000 lidí, Lévis je známý pro své dynamické hospodářských a sociálních plánů.

Kolébka Desjardins skupiny, jejíž sídlo je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu, Lévis domy čtyřiceti družstev, která ji umísťuje jako "město spolupráce". Lévis zažívá nebývalý rozvoj svého území a jeho obyvatel. Jeho ekonomický efekt je stimulována rozvojem obchodních center a přítomnost technologického parku.

Studenti jsou také zásadní pro vitalitu komunity. Každý rok více než 30 000 studentů na všech úrovních jsou součástí vzdělávacích programů v Lévis. Přítomné v Lévis v roce 1980, UQAR vítá více než 3500 studentů tři studijní cykly.

Město plné přírodních oblastí pro praxi outdoorových aktivit

Parc des Stoky-de-la-chaudière a cyklistickou chodby, která je Parcours des Anses, podél řeky Svatého Vavřince, jsou výmluvné příklady v blízkosti centra města. Některé weby nabízejí výjimečný výhled na opevnění Quebec, v přístavu a námořnické zábavě, na mostech mezi březích řek a na ostrově Orleans.

Lévis příroda je:

255 parků a zelených ploch; 5 rozlehlé parky určené k uchování přírodního prostředí; 68 sousedství parků vybavených hry pro děti; 195 kilometrů cyklostezek, 69 km z nichž týkající se Verte trasy;

Navíc, obyvatelé mohou těšit na zázemí tří okresů Lévis (Stoky-de-la-chaudière-Ouest, skluzavky-de-la-chaudière-Est a Desjardins), včetně:

11 venkovních a 2 kryté bazény; 11 tenisových kurtů; 7 golfové hole; 11 míst, která mají praktikovat skateboarding a BMX; 1 Alpine lyžařská škola centrum a 5 běžecké střediska; 3 syntetické fotbalová hřiště a 56 přírodních oblastí; 5 arén a několik venkovních stadionech atd

Prostředí, kde umění a kultura fanfáry

Mezi hlavní architektonické atrakcí, sektor Old Lévis je doma na koncentraci budov a míst kulturního dědictví zájmu. Vizuálního umění a různé výkony jsou značně zvýrazněna:

Loto-Québec; Orchestre de Lévis symphonique; Divadlo Anglikánská; Festival Jazz Etcetera Levis; Balónek Festival Festivent; úderu Floor taneční soutěž, Village of Arts; Francofête; Koncerty za soumraku; Canada National Historic Site Lévis Pevnosti; atd.

Doprava

Quebec-Lévis trajektová doprava a Société de doprava de Lévis pomoci usnadnit pohyb občanů a studentů v Lévis a okolí. Oni podporují rychlý přístup k různým službám města Lévis a turistických atrakcí Quebec City.

This school offers programs in:
  • Francouzština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Certifikáty » Vidět BBA programy » Vidět BSc programy » Vidět PhD » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Kontrola Projektový Management (s Pamětí)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Projektový management Mistr si klade za cíl lépe se připravit správce, bez ohledu na jeho základní dovednosti pro správu projektu. [+]

Projektový management Mistr si klade za cíl lépe se připravit správce, bez ohledu na jeho základní dovednosti pro správu projektu. Dále je: poskytnout znalosti, modely a technické nástroje pro definování projektu, realizovat a efektivně sledovat od početí až do jeho dokončení; rozvinout schopnost řídit multidisciplinární projektové týmy, multikulturní a virtuální; rozvíjet kritické myšlení přizpůsobit své postupy řízení ke specifickému prostředí projektu. Zabývá se 10 oblastí dovednosti projektového řízení: Integrace projektu; Obsah (stupnice); lhůty; náklady; kvalita; lidských zdrojů; komunikace; rizika; dodávky; zúčastněné strany. Cesty a publika kooperativní cesta Tento výzkum dráha papíru bez plného tréninku podporuje integraci střídající studijní programy s čtvrtí, a tak usnadňuje přístup na trh práce prostřednictvím zkušenosti. Je to pro kandidáty: ze všech oblastí vzdělávání; Nově absolvoval bakalářský titul; držitelem žádné odborné zkušenosti v projektovém režimu. Kariéra (bez paměti) Tato cesta bez výzkumné zprávě je zvláštní způsob, jak pro profesionály, kteří řídí projekty, vybavit globální vizí pole a učinit je schopna efektivně řídit projekty různého charakteru a velikosti od početí až do "k dokončení. Je to pro kandidáty: Ze všech profesních oblastech; které mají pracovní zkušenosti (s výjimkou přípravy) nejméně tři roky * v projektovém prostředí, bez ohledu na povahu těchto projektů; Držitelé bakalářského **. * Kandidáti s alespoň jedním rokem zkušeností, ale méně než tři mohou přistupovat k krátký program druhého cyklu nebo specializované Diplom (DESS) a poté pokračovat zvládnout. ** Ve výjimečných případech, kandidáti bez bakalářského titulu, ale s odpovídajícími zkušenostmi několika let mohou být způsobilé. vyhledávací cesta Tato práce trať si klade za cíl... [-]

Magistr školství (výzkumná Profil)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

Mistr školství poskytuje informace o různých výzkumných přístupů v oblasti vzdělávání, pochopit jejich hlavní základy a prohloubit znalosti v oblasti specializace. [+]

Mistr školství poskytuje informace o různých přístupech k pedagogického výzkumu, pochopit jejich hlavní základy a prohloubit své znalosti ve specializované oblasti vztahující se k jedné ze tří koncentrací: * Školské správy; akademické a sociální (nápravné); vyučování a učení. * Určeno pro studenty, kteří absolvovali Diploma in školské správy. Jejím cílem je také najít řešení problémů teoretické a praktické povahy, jakož i související odborné praxe jako pole pedagogických poznatků. cesty M.Ed., profil výzkum (s pamětí) MA v oblasti vzdělávání, výzkumu cesta (s pamětí) umožňuje výzkumný projekt (21 kreditů paměti) prohloubit své znalosti ve specializované oblasti vztahující se k pedagogických vědách. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. M.Ed., profesní profil (s testováním) MA ve vzdělání, profesní dráhu (s testováním) umožňuje: prohloubit dovednosti, jako je mluvení ve škole a sociální adaptace, výuky učení či školské správy; seznámit se s výzkumného procesu vědy vzdělávání; k dosažení konkrétního intervenční projekt spojený s realitou se vyskytují v odborné praxi jako součást eseje 9 kreditů. Akademické a sociální vyrovnávací koncentrace poskytuje přístup k Asociace nápravného Quebec (ADOQ). publikum Master of vzdělávání je zaměřena na: učitelé; Administrátoři škola; psychoeducators; výchovné poradce; studenti se zájmem o práci v oblasti vzdělávání a to jak ve škole, než střední škole jako zainteresovaných stran nebo vědců. oblasti výzkumu Témata v rámci vysokého školství v postgraduálním studiu mohou být velmi rozmanité. Témata studie mohou zapsat do některého z následujících způsobů: škola a sociální přizpůsobování, nápravu; vedení školy, řízení a financování vzdělávání; Vývoj student a poznání; didaktika (francouzsky, matematiky,... [-]

Master Of Engineering (s Pamětí)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Velitel inženýrství je zlepšit vědecké a technické poznatky v oblasti strojírenství, [+]

Velitel inženýrství je zlepšit vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství, zahájit výzkum a technologické inovace a tvoří autonomní a kompetentní odborníky schopné vykonávat odbornou praxi vysoké úrovně v různých oblastech strojírenství a aplikovaná věda. cesty Master of Engineering, typ hřiště profil s projektem Master of Engineering, projektová typ hřiště paměti bez profilu podporuje rozvoj složky odborného vzdělávání uchazeče o prohloubení znalostí a získání specializace. Master of Engineering, s pamětí profilem Master of Engineering, s pamětí profil podporuje rozvoj výzkumné složky prohlubováním znalostí v oboru. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. publikum Tento program je otevřen pro uchazeče s školení v oblasti strojírenství, kteří si chtějí prohloubit své vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství. Kandidáti jsou držiteli školení v oblasti základních a aplikovaných věd jsou rovněž způsobilé. Nicméně, budou posuzovány ve zkušební době vyučování vysokoškoláka inženýrství. oblasti výzkumu Zájmy a odborné znalosti strojírenské fakulty se zaměřují na různé obory seskupené kolem čtyř pilířů. energie z obnovitelných zdrojů a bioresources Udržitelný rozvoj větrné elektrárny Využívání a rozvoj rašeliny elektrická a hybridní vozidla Atd. PRODUCTIQUE Vývoj produktů, procesů a systémů optimalizaci výkonu procesů a průmyslového vybavení vyspělé průmyslové systémy Plánování, řízení a kontrola výrobních procesů Atd. elektromechanické systémy Modelování, simulace, design, optimalizace, řízení, údržbu a řízení průmyslových systémů Telekomunikace a zpracování informací fotoniky dálkový průzkum Země Signal Processing Telekomunikační a satelitní komunikace a bezdrátové Atd. Pracovní příležitosti Absolventi senior inženýrství absolvovat programy zaujímají pozice v různých průmyslových odvětvích, jako jsou: elektronika; měření a regulace; telekomunikace; vzdušný... [-]

Master Of Engineering (typ Hřiště S Projektem)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Velitel inženýrství je zlepšit vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství, zahájit výzkum a technologické inovace a tvoří autonomní a kompetentní odborníky schopné vykonávat odbornou praxi vysoké úrovně v různých oblastech strojírenství a aplikovaná věda. [+]

Velitel inženýrství je zlepšit vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství, zahájit výzkum a technologické inovace a tvoří autonomní a kompetentní odborníky schopné vykonávat odbornou praxi vysoké úrovně v různých oblastech strojírenství a aplikovaná věda. cesty Master of Engineering, typ hřiště profil s projektem Master of Engineering, projektová typ hřiště paměti bez profilu podporuje rozvoj složky odborného vzdělávání uchazeče o prohloubení znalostí a získání specializace. Master of Engineering, s pamětí profilem Master of Engineering, s pamětí profil podporuje rozvoj výzkumné složky prohlubováním znalostí v oboru. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. publikum Tento program je otevřen pro uchazeče s školení v oblasti strojírenství, kteří si chtějí prohloubit své vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství. Kandidáti jsou držiteli školení v oblasti základních a aplikovaných věd jsou rovněž způsobilé. Nicméně, budou posuzovány ve zkušební době vyučování vysokoškoláka inženýrství. oblasti výzkumu Zájmy a odborné znalosti strojírenské fakulty se zaměřují na různé obory seskupené kolem čtyř pilířů. energie z obnovitelných zdrojů a bioresources Udržitelný rozvoj větrné elektrárny Využívání a rozvoj rašeliny elektrická a hybridní vozidla Atd. PRODUCTIQUE Vývoj produktů, procesů a systémů optimalizaci výkonu procesů a průmyslového vybavení vyspělé průmyslové systémy Plánování, řízení a kontrola výrobních procesů Atd. elektromechanické systémy Modelování, simulace, design, optimalizace, řízení, údržbu a řízení průmyslových systémů Telekomunikace a zpracování informací fotoniky dálkový průzkum Země Signal Processing Telekomunikační a satelitní komunikace a bezdrátové Atd. Pracovní příležitosti Absolventi senior inženýrství absolvovat programy zaujímají pozice v různých průmyslových odvětvích, jako jsou: elektronika; měření a regulace; telekomunikace; vzdušný... [-]

Master Of Letters

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Masters dopisů má za cíl specializaci v literárních studií, zvyšováním povědomí o textech a sledováním systematické úvahy o teoretických a institucionálních základech disciplíny. [+]

Masters dopisů má za cíl specializaci v literárních studií, zvyšováním povědomí o textech a sledováním systematické úvahy o teoretických a institucionálních základech disciplíny. Tyto tři osy excelenci ve výzkumu jsou tvůrčí psaní, kritiky a literární teorii a literární historii. Které nabízejí společně s University of Quebec v Chicoutimi a Université du Québec Trois-Rivieres, tento program sdružuje 23 výzkumných profesorů a výzkumných pracovníků-tvůrci, jejichž specializace pokrývají všechna témata a přístupy literární vědy. cesty Master of dopisů, sledování výzkum Tato cesta zahrnuje získání větší specializaci, školení v oblasti intenzivního výzkumu a důkladné testování kritické metody psaním rozvinutou analytickou práci (30 kreditů paměť). Tento způsob je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí vykonávat jakékoliv doktorské studium. Master of dopisů, sledování výzkumu-vytvoření Tato cesta je pro studenty, kteří prokázali výjimečné kvality v literární tvorbě. Nabízí možnost zvýšit svou intelektuální autonomii tím, že představí tvůrčí práci a rozvinout metodické úvahy o úloze tvůrčí činnost v oblasti literárních studií. To také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. oblasti výzkumu Výuka tým provádí výzkum a výzkum-vytvoření strukturované kolem ložiska nápravy dopisy programů na třech úrovních: vytváření, knižní kultury, přístupy a metody. Research ukazují starost o doplňování jak z hlediska času, že objekty a metody. tvůrčí psaní Příběh, příběh, román, poezie, haiku, příběh, divadla, pedagogiky a filozofie tvorby. knižní kultury Francouzská literatura starého režimu (XVI-XVIII století), spisy Nového Francii, Quebeku a francouzské literatury devatenáctého a dvacátého století, současné literatury. Přístupy a metody Geocriticism, literární historie, intertextovost, jazyk, mýtus kritika a mythanalysis, vyprávění, onomastika, básnická sbírka poetických... [-]

Master Of Regionálního Rozvoje

Campus forma Denní studium 6 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

MA v regionálním rozvoji se zaměřuje na analýzu problémů a výzev rozvoje regionů a oblastí. [+]

MA v regionálním rozvoji se zaměřuje na analýzu problémů a výzev rozvoje regionů a oblastí. Tato analýza vychází zejména z poznatků vyplývajících z této sociologie, politologie, geografie, ekonomika, management vědy a historie. Tím, že studuje realitu Quebecu a Kanadě, ale i jinde ve světě, program si klade za cíl lépe pochopit dynamiku skupiny a složitý proces vývoje v lokální i globální změny životního prostředí. Struktura programu Master of regionálního rozvoje je interdisciplinární program s výukou 24 kreditů, které mohou řešit i ekonomické a sociální, kulturní, historické a geografické vývoj. Zvláštní pozornost je věnována problematice periferních oblastí, a to jak v průmyslových zemích a v zemích třetího světa. Tento program umožňuje také pro výzkumný projekt (paměť 21 kreditů) prohloubit o tematickou oblast studijního regionální rozvoj. To také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. oblasti výzkumu Sociální otázky studované učitelé chtějí rezonovat s novinkami: Účinky rozvojových politik na regionální ekonomiky; inovace a územní ukotvení podniků ve venkovských a městských oblastech; společenské přijatelnosti projektů na využití přírodních zdrojů; Multifunkčnost venkova a zemědělství; adaptace místních komunit ke změně klimatu. Regionální rozvoj, osa excelenci ve výzkumu na UQAR UQAR se snaží lépe pochopit problémy a problémy s regiony čelí kvůli současné ekonomické a sociální změny. Výzkumníci spojené s tímto výzkumem analyzuje dynamický Socioterritorial ovlivňují regiony a vyvinout nástroje pro rozvojovou pomoc. Regionální rozvoj je institucionální dominantní pól na výzkum, základní i aplikovaný výzkum s více strukturovanými jednotkami. Toto pole víceoborových studií s obavami dopravena na regionální, národní a mezinárodní. Pracovní příležitosti absolvent do... [-]

Master Of Studijních Psychosociálních Postupů

Campus forma Denní studium 6 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

MA ve studii psychosociálních postupů doprovodných sociální pracovníky, aby jim pomohla obnovit své praktiky a intervence, aby se ve větší míře nasadit potenciál a vytvářet nové poznatky. [+]

MA ve studii psychosociálních postupů doprovodných sociální pracovníky, aby jim pomohla obnovit své praktiky a intervence, aby se ve větší míře nasadit potenciál a vytvářet nové poznatky. Tento program je založen na reflexních výzkumných metodik, historie života, autobiografická, z praxeologie a vysvětlení. Výuka je založena na konkrétních situacích, s nimiž se studenti v jejich různých praktik, namísto pouze spoléhat, neboť je již tradičně případ, na teoretické obsah stanovený předem. Struktura programu MA ve studii psychosociálních postupů umožňuje výzkumný projekt (21 kreditů paměti) strukturované, přísné, vědecké a odborné praxe klientů s cílem zlepšit kvalitu svých operací a zároveň přispívat k rozvoji znalostí o psychosociální praxe. Učitelé jsou naroubovány na projekty studenty, aby jim pomohla v rozvoji znalostí z jejich praxe. Mezi odbornými znalostmi fakulty patří: Usnadnění skupina a řízení změn; autobiografický a samostudium přístup; reflexní přístupy, vnímaví a nových postupů; kolektivní inteligence; mezikulturní sloučení znalostí v akčním výzkumu; Výzkum v první osobě; mezioborové a spirituality. Tento program také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. publikum Tento program je určen pro lidi zabývající se psychosociální praxe, které mohou pocházet z různých odborné přípravy a kteří mohou mít různé tituly: poradce; vyvíjecího činidla; poradce v oblasti lidských zdrojů; ombudsman; trenér; učitel; moderátor; doprovod; koordinátor; právník; pedagog; správce; komunitní pracovník; psychoeducator; psycholog; psychoterapeut; psycholog; sociální pracovník; trenér; trenér; Vztah důstojník; Externí komunikace; atd. Kromě své specializované počátečního výcviku, všichni tito lidé sdílejí skutečnost, pracovat a zasáhnout s lidským systémem (individuální, rodinné, skupinové, komunity či organizace) na základě konkrétních cílů, které se mohou... [-]

Master Of řízení Lidí Na Pracovišti (bez Paměti)

Campus forma Denní studium 6 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

Odbornost v řízení lidí na pracovišti je magisterský titul v oboru řízení lidských zdrojů. [+]

Odbornost v řízení lidí na pracovišti je magisterský titul v oboru řízení lidských zdrojů. Výzvy mezigenerační a mezikulturní vztahy, motivace, pracovněprávních vztahů v oblasti řízení a řešení konfliktů jsou témata, které si zaslouží dále tímto programem. cesty Master of řízení lidí na pracovišti, sledování výzkumu (s pamětí) A zároveň poskytuje znalosti a klíčové dovednosti v oblasti vedení lidí, tato cesta seznamuje studenty s metodologie výzkumu v této oblasti. To umožňuje pro výzkumný projekt (paměť 21 kreditů) prohloubit své znalosti na konkrétní téma týkající se problematiky lidského rozměru řízení. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. Master of řízení lidí na pracovišti, profesní dráhu (bez paměti) Tato cesta je zaměřena na rozvoj znalostí a klíčových dovedností v oblasti řízení lidských zdrojů. Jejím cílem je vyškolit budoucí manažery pro správu zaměstnanců. Proto je specializace na lidský faktor ve firmě. Zabývá se tématy jsou například mobilizace, motivace, zvládání konfliktů, etiky, konsolidaci pracovních týmů, vyjednávání, vedení, řízení různých generací, atd Student by měl prohloubit své znalosti o konkrétním tématu v průběhu psaní test 12 kreditů. oblasti výzkumu Výzkumné činnosti v této oblasti jsou definovány ve čtyřech hlavních oblastech: sociální odpovědnost podniků; krizový management a organizační transformace; nové formy organizace práce; Manažerské dovednosti a řízení kariéry. Mezi odbornosti pedagogického týmu patří: jednotlivec k závazku jeho společnosti; etické řízení; lidských zdrojů řízení; vedení; Vedení a organizační strategie; organizace práce; získání a udržení zaměstnanců; zdraví a blaho pracovníků. publikum Tyto programy absolventa ve vedení lidí jsou otevřeny pro absolventy všech oborů. Jsou faktorem... [-]

Master Of řízení Lidí Na Pracovišti (s Pamětí)

Campus forma Denní studium 6 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

Odbornost v řízení lidí na pracovišti je magisterský titul v oboru řízení lidských zdrojů. [+]

Odbornost v řízení lidí na pracovišti je magisterský titul v oboru řízení lidských zdrojů. Výzvy mezigenerační a mezikulturní vztahy, motivace, pracovněprávních vztahů v oblasti řízení a řešení konfliktů jsou témata, které si zaslouží dále tímto programem. cesty Master of řízení lidí na pracovišti, sledování výzkumu (s pamětí) A zároveň poskytuje znalosti a klíčové dovednosti v oblasti vedení lidí, tato cesta seznamuje studenty s metodologie výzkumu v této oblasti. To umožňuje pro výzkumný projekt (paměť 21 kreditů) prohloubit své znalosti na konkrétní téma týkající se problematiky lidského rozměru řízení. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. Master of řízení lidí na pracovišti, profesní dráhu (bez paměti) Tato cesta je zaměřena na rozvoj znalostí a klíčových dovedností v oblasti řízení lidských zdrojů. Jejím cílem je vyškolit budoucí manažery pro správu zaměstnanců. Proto je specializace na lidský faktor ve firmě. Zabývá se tématy jsou například mobilizace, motivace, zvládání konfliktů, etiky, konsolidaci pracovních týmů, vyjednávání, vedení, řízení různých generací, atd Student by měl prohloubit své znalosti o konkrétním tématu v průběhu psaní test 12 kreditů. oblasti výzkumu Výzkumné činnosti v této oblasti jsou definovány ve čtyřech hlavních oblastech: sociální odpovědnost podniků; krizový management a organizační transformace; nové formy organizace práce; Manažerské dovednosti a řízení kariéry. Mezi odbornosti pedagogického týmu patří: jednotlivec k závazku jeho společnosti; etické řízení; lidských zdrojů řízení; vedení; Vedení a organizační strategie; organizace práce; získání a udržení zaměstnanců; zdraví a blaho pracovníků. publikum Tyto programy absolventa ve vedení lidí jsou otevřeny pro absolventy všech oborů. Jsou faktorem... [-]

Masters V řízení Mořských Zdrojů (bez Práce)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

MA v námořní Resource Management si klade za cíl vyškolit manažery s globální vizí, víceoborové a integrovaný námořní domény. [+]

MA v námořní Resource Management si klade za cíl vyškolit manažery s globální vizí, víceoborové a integrovaný námořní domény. To vlaky odborníků schopných používat metody, nástroje a techniky řízení účinně přispívat k rozhodování v odvětví námořní dopravy, a to jak operativně a strategicky. Student má možnost prohloubit své znalosti v jedné ze tří proudů programu: rybolov (rybolov a akvakulturu), řízení pobřežním a mořském prostředí a námořní dopravy. cesty Masters v řízení mořských zdrojů, profesní dráhu (bez paměti) Tento výzkum cesta bez paměti umožňuje prohloubit své znalosti v jedné ze tří proudů programu: Rybolov: Fillière na problematiku rybolovu a akvakultury, zpracování produktů z vodních organismů (včetně činností propagace produktů a biomasy). Vedení pobřežním a mořském prostředí Fillière o otázkách týkajících se námořních činností a využívání přírodních zdrojů v perspektivě udržitelného rozvoje. Námořní doprava: Cesta na problematiku řízení týkajících se dopravy a přístavní činnosti námořní. Prostřednictvím svého výběru kurzu mohou studenti orientovat svůj trénink k soukromé nebo veřejné správy. Masters v řízení mořských zdrojů, sledování výzkumu (s pamětí) Tato práce trať je pro kandidáty, kteří chtějí posunout směrem k výzkumník kariéry nebo konzultant managementu mořských zdrojů. To umožňuje pro výzkumný projekt (paměť 21 kreditů) prohloubit své znalosti na konkrétní téma související s řízením mořských zdrojů. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. publikum Programy druhého cyklu v oblasti řízení mořských zdrojů jsou určena zájemcům s školení: Environmentální vědy (biologie, chemie, zeměpis, atd.), kteří si přejí získat školení v oblasti řízení prováděna v oblasti mořského prostředí; v oblasti řízení... [-]

Masters V řízení Mořských Zdrojů (profil S Pamětí)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

MA v námořní Resource Management si klade za cíl vyškolit manažery s globální vizí, víceoborové a integrovaný námořní domény. [+]

MA v námořní Resource Management si klade za cíl vyškolit manažery s globální vizí, víceoborové a integrovaný námořní domény. To vlaky odborníků schopných používat metody, nástroje a techniky řízení účinně přispívat k rozhodování v odvětví námořní dopravy, a to jak operativně a strategicky. Student má možnost prohloubit své znalosti v jedné ze tří proudů programu: rybolov (rybolov a akvakulturu), řízení pobřežním a mořském prostředí a námořní dopravy. cesty Masters v řízení mořských zdrojů, profesní dráhu (bez paměti) Tento výzkum cesta bez paměti umožňuje prohloubit své znalosti v jedné ze tří proudů programu: Rybolov: Fillière na problematiku rybolovu a akvakultury, zpracování produktů z vodních organismů (včetně činností propagace produktů a biomasy). Vedení pobřežním a mořském prostředí Fillière o otázkách týkajících se námořních činností a využívání přírodních zdrojů v perspektivě udržitelného rozvoje. Námořní doprava: Cesta na problematiku řízení týkajících se dopravy a přístavní činnosti námořní. Prostřednictvím svého výběru kurzu mohou studenti orientovat svůj trénink k soukromé nebo veřejné správy. Masters v řízení mořských zdrojů, sledování výzkumu (s pamětí) Tato práce trať je pro kandidáty, kteří chtějí posunout směrem k výzkumník kariéry nebo konzultant managementu mořských zdrojů. To umožňuje pro výzkumný projekt (paměť 21 kreditů) prohloubit své znalosti na konkrétní téma související s řízením mořských zdrojů. Tato dráha také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. publikum Programy druhého cyklu v oblasti řízení mořských zdrojů jsou určena zájemcům s školení: Environmentální vědy (biologie, chemie, zeměpis, atd.), kteří si přejí získat školení v oblasti řízení prováděna v oblasti mořského prostředí; v oblasti řízení... [-]

MA V Etiky

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

MA v etiky si klade za cíl získat komplexní chápání teorií, koncepcí a nástrojů etiky a filozofie umožnit jim kriticky a strukturované myslet na současných problémů tak, aby bylo osvětlit individuální a kolektivní rozhodnutí , [+]

MA v etiky si klade za cíl získat komplexní chápání teorií, koncepcí a nástrojů etiky a filozofie umožnit jim kriticky a strukturované myslet na současných problémů tak, aby bylo osvětlit individuální a kolektivní rozhodnutí , Výzkumná témata v této oblasti jsou definovány na následující témata: imigrace a občanství; mezinárodní a mezikulturní vztahy; lidských práv; technologické, vědecké a biomedicínský rozvoj; Správa veřejných a soukromých správními orgány; kritika ideologie. Struktura programu MA v etiky připravuje jak na pracovišti a výzkumu. Jak to vítá studenty ze všech oborů, obsahuje významné školné (21 kreditů), což umožní získat základní znalosti v etice. MA v etiky rovněž umožňuje výzkumný projekt s interdisciplinární orientaci (24 kreditů paměti) na autora, teorie či teoretických či praktických problémů. Tento program také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. oblasti výzkumu Etické problémy Odborní pracovníci jsou definovány kolem těchto témat: Historie morální filosofie; sociální a politická filozofie; lidských práv; násilí a totalitní ideologie; kulturní rozmanitost a imigrace; Mezinárodní a mezikulturní dialog; přechodné spravedlnost, restorativní justice v zemích po konfliktu; Vztah mezi etikou, vědou a společností; Etika výzkumu a genomiku; klinické etiky a bioetiky; etika a náboženské kultury. Ostatní profesoři z UQAR členové institucionální výzkumné skupiny Ethos může také řídit vzpomínky, které násobí možnosti předmětů, které mohou být léčeny studenty: organizační etika a řízení; Obchodní etika a firemní; profesní etika učitelů; environmentální etika; atd. Ethos sdružuje výzkumné pracovníky z několika institucí nebo organizací, z nichž většina pochází z univerzitní sítě Quebec. Tito výzkumníci pracují v oborech, jako je filozofie, práva, ekonomie,... [-]

MA V Geografii

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

MA v geografii si klade za cíl pochopit vztah má společnost s prostorem. [+]

MA v geografii si klade za cíl pochopit vztah má společnost s prostorem. Cílem programu je trénovat výzkumné pracovníky a odborníky v geografii s názvem: analýzu přirozeného prostoru že geomorfologie, hydrologie, biogeografie a klimatologie přispět k jejímu porozumění; za použití tradičních metod a technik a pokročilé na systematické a automatizované zpracování geografických informací (GIS a dálkového průzkumu Země); radit a plánovat rozložení a uspořádání území. Struktura programu Na flexibilitu, MA v geografii má výuku 18 kreditů skládá ze tří povinných předmětů, včetně čtení semináře a tří volitelných předmětů, z nichž dvě mohou být vybrány z kurzů nabízených v jiném programu absolventa UQAR nebo jiné akademické instituce. Program umožňuje výzkumný projekt (27 kreditů paměti) prohloubit své znalosti ve specializované oblasti geografie. MA v geografii také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. výzkumná témata Geomorfologie a geografie pobřežních oblastech Kvantifikace a modelování pobřežních nebezpečí (pobřežní eroze procesy, záplavy, sesuvy půdy) Rekonstrukce a projekce stoupající hladinou moře a analýza jeho účinků na pobřežních oblastech Program měření a modelování krytu pobřežním ledu, vodní hladiny a vln a analýzy jejich účinků na vývoj pobřeží zranitelnost studie komunit a pobřežní infrastruktury nebezpečím v měnícím se klimatu Analýza možností přizpůsobení pro pobřežní komunity do pobřežních rizikům Vývoj nástrojů pro zvýšení odolnosti pobřežních komunit v souvislosti s integrovaným řízením pobřežních zón monitorovací sítě pro životní prostředí v Quebecu mořských pobřežích Geomorfologie a dynamika svahů Studium svahových procesů: Rockfall, sesuv půdy, naplavenin, přívalové činnost, laviny, ledové bloky padají Analýza a prevenci přírodních nebezpečí v horských Dopad klimatických... [-]

MA V Historii

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

MA v historii si klade za cíl vyškolit výzkumníky a specialisty, aby zvážila současnou společnost v historické perspektivě a schopen pochopit úzký vztah mezi přítomností a minulostí. [+]

MA v historii si klade za cíl vyškolit výzkumníky a specialisty, aby zvážila současnou společnost v historické perspektivě a schopen pochopit úzký vztah mezi přítomností a minulostí. Toto školení je otevřen dalším humanitních a spolupráce jsou možné s dalšími programy, které nabízejí UQAR (písmena, zeměpisu, etické a regionální rozvoj). Struktura programu S velkou flexibilitou, MA v historii má školu a 12 kreditů umožňuje výzkumný projekt (30 kreditů paměti) prohloubit své znalosti ve specializované oblasti praxe historika. Tento program také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. oblasti výzkumu Historie výzkumné aktivity rozvíjejí v sociální historie, kulturní historie, politické historie, intelektuální historie a dějin materiálu. Tyto osy vznikající orientací zvýhodněný učitele: Historie mládeže; Historie žen; Domorodý historie; Historie koloniálních společnostech; Historie místních a venkovských společnostech; Sociální reprodukce a vysoká kultura; energie a identity; Historie ideologií; dědictví a místa paměti; sociální dějiny architektury; hmotná kultura; archeologie; orální historie; literární historie; regionální historie; historiografie; epistemologie. Pracovní příležitosti hlavní zaměstnavatelé Kromě přípravy pro postgraduální studium v ​​historii, MA do historie jako učitelé na vysokoškolské úrovni, jakož i výzkumných pracovníků, kteří mohou pracovat v odborných kruzích různorodé a stimulující prostředí: muzeí; veřejné služby a diplomacii; sdělovací prostředky; obchodního a kulturního dědictví organizace; cestovního ruchu úřady; rozvojové agentury; univerzit a vysokých škol; komunikačních agentur a tvorba; vydavatelé; soukromé firmy nebo mediální archeologie; atd. obsazené profese Dovednosti získané umožní absolventům ŘO v historii obsadit velmi různých poloh: Kulturní důstojník rozvoj; Výzkumný pracovník; projektový manažer; zapojený do dědictví a muzeologii; výzkumník a knihovník; Kulturní správce zdrojů; archeolog;... [-]

Mistři V řízení Volně žijících živočichů A Jejich Biotopů

Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

MA v managementu divoké zvěře a stanoviště je vzdělávání v oblasti biologie školení vědců a odborníků s globální a interdisciplinární vize, která bude přispívat ke zlepšení zachování a využívání zdrojů. [+]

MA v managementu divoké zvěře a stanoviště je vzdělávání v oblasti biologie školení vědců a odborníků s globální a interdisciplinární vize, která bude přispívat ke zlepšení zachování a využívání zdrojů. Výzkumné projekty jsou prováděny v klíčových oblastech, jako genetika populace zvířat, adaptivní biologie, ekologie lesa, dynamiku divoké zvěře populací a evoluční biologie. Struktura programu MA v managementu volně žijících živočichů a jejich biotopů umožňuje výzkumný projekt (27 kreditů paměti) prohloubit své znalosti v oblasti specializace v oboru biologie. Program také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. oblasti výzkumu Fish and Wildlife populační dynamika, využívání životního prostředí a potravní vztahy trofické dynamika kanadské arktické tundře Ekologie živočišných společenstev a studium reprodukčních strategií zvířat Dopady změny klimatu na volně žijící zvířata a potravní dynamika arktické tundře a boreálních lesů Zachování ohrožených nebo ohrožených druhů Ekologie, fyziologie a chování ptáků Vliv lidského změny a zachování ptačích mořských stanovišť Ekologie populací mořských mlžů ochrana Ocean Analytické metody v ekologii dat Ekologie mikroskopické organismy sedimentu Přenos organického materiálu z vodního sloupce a sedimentu evoluční biologie Evoluce živých a fosilních nižších obratlovců environmentální stres na larev vývoj rybí Paléoichtyologie, Paleoekologie a rekonstrukce paleoenvironmental les ekologie Udržitelného hospodaření v lesích Rušení ekologie a regenerace lesů Dopady nepokojů a změny klimatu na boreálních lesů Historie vegetace a sedimentace v záplavových územích Dopad závažnost a četnost požárů v lesích Dlouhodobý dopad těžby na biologickou rozmanitost Ekofyziologie a molekulární ekologie Coadaptations a evoluce mitochondriálních genomů a jaderných Adaptace a vývoj energetického metabolismu zvířat Rybářství (genetika, výživa, klimatizace) populace... [-]

MSc V Oceánografii

Campus forma Denní studium 6 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis + 1 více

Plynulost v oceánografii jako vědci schopni pochopit dynamiku mořského systému multidisciplinární a komplexním způsobem. [+]

Plynulost v oceánografii jako vědci schopni pochopit dynamiku mořského systému multidisciplinární a komplexním způsobem. Poskytuje informované poznatky o mořském prostředí, jeho zdroje, technické studie a vykořisťování, problémy se znečištěním, které se setkáváme a jsou vhodné intervenční metody. Výzkumný projekt a kurzy pomáhají prohloubit své znalosti v jedné ze čtyř oblastí specializace: chemická oceánografie; biologická oceánografie; geologické oceánografie; Fyzický oceánografie. Struktura programu Plynulost v oceánografii umožňuje výzkumný projekt (27 kreditů paměti) prohloubit své znalosti ve specializované oblasti vědy na moře. Od svého prvního funkčního období, studenti účastní v oceánografického expedici na výzkumné lodi Coriolisův II v průběhu Experimentální oceánografie. Program také obsahuje obecné oceánografie kurzy a dvou volitelných předmětů, jejichž témata se liší v závislosti na studenta výzkumného projektu. Tento program také pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro výkon doktorského studia. oblasti výzkumu fyzikální oceánografie Fyzikové se zajímají o pohyb vody v závislosti na různých faktorech, jako je příliv, vítr, změny v proudění sladké vody, stejně jako změny v prostoru a čase. Jejich výzkum mají dopad zejména na: Vlny přípravy; slanost gradienty a hustoty; kolísání teploty; výměna energie mezi vzduchem a moře; turbulentní oblasti vzdělávání; související jevy mezi oceánem a teploty (globální změny klimatu, El Niño, hurikány a tajfuny); atd. chemická oceánografie Chemici se zajímají o chemických procesů v vody a mořských sedimentech. Jejich výzkum mají dopad zejména na: původ a osud chemických složek vody oceánu; chemické reakce, které se vyskytují v mořském prostředí; účinky kontaminujících látek (organické nebo ne) a jejich distribuce; výměna plynů mezi atmosférou a oceánem; atd. biologická oceánografie... [-]

Specializačního Studia Absolvent Etiky

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Specializovaný Diplom (DESS) v etice si klade za cíl získat komplexní znalosti teorií, koncepcí a nástrojů etiky a filozofie kriticky a strukturované přemýšlet o současných problémech a zasáhnout do sociální, profesní nebo organizační. [+]

Specializovaný Diplom (DESS) v etice si klade za cíl získat komplexní znalosti teorií, koncepcí a nástrojů etiky a filozofie kriticky a strukturované přemýšlet o současných problémech a zasáhnout do sociální, profesní nebo organizační. publikum senior etika cykly programy uspokojit širokou zákaznickou základnu, a to zejména pro studenty, kteří právě dokončili bakalářský titul na osoby, které jsou již zapojeny do práce a kteří mají zájem o etické reflexe. Jsou otevřené pro uchazeče s bakalářským titulem, bez ohledu na disciplínu. Pracovní příležitosti hlavní zaměstnavatelé Někteří zaměstnavatelé, jejichž mandát je přímo zaměřen na etiku konkrétně nábor etické absolventy. Toto je jeden případ: Komise etiky vědy a techniky; etickou jednotka Ministerstva zdravotnictví a sociálních službách; Národní rada pro výzkum etika u lidí; Úřad hodnot a etiky ve veřejné správě. Rostoucí důležitost etických otázek a šíření etických komisí v podnicích a organizacích, které propagují umístění absolventů. Na mnoha pracovištích, budou působit jako odborníky nebo poradci. To je případ: vládní a kvazi-vládní organizace; zdravotnická zařízení a sociálních služeb; středních škol a vysokých škol; Právní informační střediska; sdruženími a mezinárodními organizacemi; profesní sdružení; organizace působící v oblasti životního prostředí a kultury. Obecně platí, že rozsáhlé intelektové schopnosti analýzy a syntézy získaných v tréninku etické oceňují velkým počtem zaměstnavatelů. obsazené profese Mnoho organizací mohou těžit z etiky ve specializovaných absolventů služeb. Teoreticky jako výzkumník nebo v praxi, například v animaci a konzultace. Ve skutečnosti, absolventi jsou způsobilí diskutovat o tématech, která ovlivňují různá odvětví lidské činnosti a zpracovávat přísné metody analýzy a syntézy. Vícenásobné příležitosti jsou stále netušené... [-]

Specializačního Studia Absolvent Regionálního A územního Rozvoje

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Specializovaný Diplom (DESS) v regionální a územní rozvoj jako analytici schopni pochopit složité situace, kterým čelí zúčastněnými stranami zapojenými do sociální, hospodářské a kulturní akce na různých územních úrovních a formulovat diagnózu a řešení vést sociální změny. [+]

Specializovaný Diplom (DESS) v regionální a územní rozvoj jako analytici schopni pochopit složité situace, kterým čelí zúčastněnými stranami zapojenými do sociální, hospodářské a kulturní akce na různých územních úrovních a formulovat diagnózu a řešení vést sociální změny. To řeší problém s přihlédnutím kulturních, historických, identita, hospodářské, politické a ekologické požadavky z hlediska trvanlivosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Struktura programu Specializovaný Diplom (DESS) v regionální a územní rozvoj je interdisciplinární program pro řešení jak hospodářským a sociálním rozměrem, kulturní, historické a geografické vývoj. Studenti musí být seznámeni s hlavními teoriemi a modely regionálního rozvoje a územní, a to zejména těch, které charakterizují nedávný pokrok v této oblasti znalostí, jakož i studentů Masters v regionálním rozvoji. Toto školení je doplněn úsilím o posílení schopnosti reakce na zemi. Tato analýza typ aktivity - zásah umožní účastníkům lépe plnit své povinnosti v rámci institucí a organizací, které se věnují podpoře územního rozvoje. Passage Masters Všechny kurzy specializovaného Diplom (DESS) v regionálního a územního rozvoje jsou nedílnou součástí ke kontrole v regionálním rozvoji. Pro jeho mistrovstvím, bude student realizovat výzkumný papír 21 kreditů a povinné 3 úvěrů kurzu. Je tedy možné, aby student začít svou cestu k Master a pokračovat zvládnout. K dokončení svého pána, on musí: mít minimální GPA 02.03.-3.04.; splňují požadavky pro přijetí Mistra; podat novou žádost. oblasti výzkumu Sociální otázky studované učitelé chtějí rezonovat s novinkami: Účinky rozvojových politik na regionální ekonomiky; inovace a územní ukotvení podniků ve venkovských a městských oblastech; společenské přijatelnosti projektů na využití přírodních zdrojů; Multifunkčnost venkova... [-]

Specializačního Studia Absolvent Vedení Divoké Zvěře

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Specializovaný Diplom (DESS) v managementu divoké zvěře je v biologii, který umožňuje, aby se specializují na řízení přírodních zdrojů za účelem měření dopadu intervencí na životní prostředí a připravit plány správa a plánování při zohlednění sociálních a ekonomických priorit. [+]

Specializovaný Diplom (DESS) v managementu divoké zvěře je v biologii, který umožňuje, aby se specializují na řízení přírodních zdrojů za účelem měření dopadu intervencí na životní prostředí a připravit plány správa a plánování při zohlednění sociálních a ekonomických priorit. To umožňuje orientovanou práci v klíčových oblastech, jako genetika populace zvířat, adaptivní biologie, ekologie lesa, dynamiku divoké zvěře populací a evoluční biologie. Struktura programu Specializovaný Diplom (DESS) v myslivosti zahrnuje sedm přednášek a dvě výzkumné činnosti vzájemně propojené: Kurz metodiky výzkumu (3 kredity na podzim), kde se člověk učí dobrý přehled literatury, úvod a metody, a v zimě řídil průběh práce (6 kreditů) je provést analýzu, zapsat výsledky a diskuse. Každý student má daný projekt a školitele pro tuto zprávu v eseji formě. Každý výzkumný projekt je jedinečný a vyžaduje méně investic než kontrolou, ale větší než závěrečné bakalářské práce jako na několika univerzitách. Pro mnoho studentů, Master je dobrý způsob, jak určit svůj zájem o řídící jednotky nebo ne, a pokud chtějí pracovat v oblasti výzkumu později. publikum Specializovaný Diplom (DESS) v myslivosti je určen pro studenty, kteří přicházejí do dostat své vysokoškolské vzdělání v oboru biologie, která biologové již na trhu práce a chtějí se zlepšit řízení volně žijících živočichů. Passage Masters Pět kurzy specializovaného Diplom (DESS) v oblasti řízení divoké zvěře jsou nedílnou součástí Masters v řízení volně žijících živočichů a jejich stanovišť. Pro jeho mistrovstvím, bude student realizovat výzkum disertační práce 27 kreditů a povinné 3 úvěrů kurzu. Je tedy možné, aby student začít svou cestu k... [-]

Specializačního Studia Absolvent řízení Lidí Na Pracovišti

Campus forma 6 měsíců September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Specializovaný Diplom (DESS) v řízení lidí na pracovišti je řízení lidských zdrojů DESS. Jejím cílem je vyškolit budoucí manažery pro správu zaměstnanců tím, že nabízí specializaci na lidský faktor ve firmě. [+]

Specializovaný Diplom (DESS) v řízení lidí na pracovišti je řízení lidských zdrojů DESS. Jejím cílem je vyškolit budoucí manažery pro správu zaměstnanců tím, že nabízí specializaci na lidský faktor ve firmě. Zabývá se tématy jsou například mobilizace, motivace, zvládání konfliktů, etiky, konsolidaci pracovních týmů, vyjednávání, vedení, řízení různých generací, atd Passage Masters Všechny kurzy specializovaného Diplom (DESS) v řízení lidí na pracovišti jsou součástí Master of řízení lidí na pracovišti. Studenti, kteří absolvovali Master může získat kontrolu nad vyplněním doplňkové kurzy a zkoušky 12 kreditů. To však bude mít následující předměty jako volitelné DESS: GPE6409 složitosti daného člověka: teorie a modely a GPE65004 metodologie výzkumu. Je tedy možné, aby student zahájil svou cestu Dessel a pokračovat zvládnout. K dokončení svého pána, on musí: mít minimální GPA 02.03.-3.04.; splňují požadavky pro přijetí Mistra; podat novou žádost. publikum Tyto programy absolventa ve vedení lidí jsou otevřeny pro absolventy všech oborů. Jsou faktorem zaměstnatelnosti po dobu tří publika: Manažeři v kanceláři při pohledu rozvoje (nový výkonný pozice vede kandidáta řídit pracovní tým), v obchodě nebo ve veřejné nebo polostátní; pracující profesionály, kteří chtějí získat přístup k vedoucí pozici; absolventy bakalářského hledá specializaci. Tyto programy nabízejí aktivní a pestrou metody výuky podpůrnou: převod učí pracovních situací účastníků; reflexe vlastních odborných zkušeností a postupů řízení; vlastnictví nástrojů a přístupů ke zlepšení osobní efektivity při řízení lidí situacích a týmy. Pracovní příležitosti Tyto programy absolventa ve vedení lidí na pracovišti mohou získat znalosti použitelné pro širokou škálu organizačních kontextech a v případě kontroly, provádějící výzkum v... [-]

Specializačního Studia Absolvovat V Analýze A Prevence Přírodních Katastrof

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Specializovaný Diplom (DESS) v analýze a předcházení přírodním katastrofám je geografie trénink k rozvoji znalostí v geomorfologii v péči o životní prostředí a rizika přírodních jevů generátorů, aby uznaly, definovat a spatialize oblasti a zranitelné infrastruktury. [+]

Specializovaný Diplom (DESS) v analýze a předcházení přírodním katastrofám je geografie trénink k rozvoji znalostí v geomorfologii v péči o životní prostředí a rizika přírodních jevů generátorů, aby uznaly, definovat a spatialize oblasti a zranitelné infrastruktury. Nabízí především získat praktické školení v terénu a využití užitečných nástrojů a vybavení pro analýzu rizik a zranitelných míst, jakož i posouzení a mapování rizik. Passage Masters Čtyři kurzy specializovaného Diplom (DESS) v analýze a předcházení přírodním katastrofám jsou součástí MA v geografii. Pro jeho mistrovstvím, bude student realizovat výzkum disertační práce 27 kreditů a dvou povinných předmětů 3 kredity. Je tedy možné, aby student začít svou cestu k Master a pokračovat zvládnout. K dokončení svého pána, on musí: mít minimální GPA 02.03.-3.04.; splňují požadavky pro přijetí Mistra; podat novou žádost. Co je zeměpis? Geografie integruje přírodních a humanitních věd. Jejím cílem je pochopit, jak přírodní prostředí ovlivňuje lidskou činnost, ale také jak společnost přizpůsobit, používat a měnit tato nastavení. Otázky životního prostředí jsou proto v centru oboru geografie. Tato disciplína je také zájem o všech aspektech integrované správě území a jejich zdrojů. K tomu využívá metody a účinné nástroje pro shromažďování, zpracování a analýzu geografických informací (GIS, dálkového průzkumu Země, fotointerpretaci, polních kampaní, atd.) V UQAR, sociální geografie a fyzické geografie setkávají při řešení otázek, jako je například, Geohazards, územní plánování a udržitelného rozvoje. Nordicity osa excelence v oblasti výzkumu na UQAR UQAR se věnuje studiu na Dálném severu a nízkých zeměpisných šířkách za studena, známý jako nordicity. Tento výzkum sdružuje výzkumné pracovníky... [-]

Specializačního Studia Absolvovat Ve Strojírenství (model Kurz)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Graduate diplom v oboru inženýrství zvyšuje své odborné znalosti v různých oblastech strojírenství a řízení projektů. [+]

Graduate diplom v oboru inženýrství zvyšuje své odborné znalosti v různých oblastech strojírenství a řízení projektů. Student má možnost prohloubit své znalosti v jedné z šesti úrovní programu: Design a Computer-Aided výrobu; elektrotechnika; strojírenství; větrné inženýrství; Elektromechanika; zpracování signálu a telekomunikace. To umožňuje integrovat a aplikovat poznatky získané v průběhu jako součást projektu inovací, vývoje, transferu technologií nebo intervence v podnikání. cesty Specializované studium absolvovat ve strojírenství (typ projektu) Tento program je strukturován takto: Základní znalosti z inženýrství: 3 chody (9 kreditů) projektový management znalostní báze: 2 chody (6 kreditů) Specializace ve strojírenství: 2 chody (6 kreditů), v závislosti na koncentraci syntéza a integrační aktivity: Project Application (9 kreditů) Celkem: 30 kreditů Specializované studium absolvovat ve strojírenství (model kurz) Tento program je strukturován takto: Základní znalosti z inženýrství: 3 chody (9 kreditů) projektový management znalostní báze: 3 chody (9 kreditů) Specializace ve strojírenství: 2 chody (6 kreditů), v závislosti na koncentraci syntéza a integrační aktivity: Technical Project (3 kredity) Celkem: 30 kreditů publikum Tento program je otevřen pro uchazeče s školení v oblasti strojírenství, kteří si chtějí prohloubit své vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství. Kandidáti jsou držiteli školení v oblasti základních a aplikovaných věd jsou rovněž způsobilé. Nicméně, budou posuzovány ve zkušební době vyučování vysokoškoláka inženýrství. CÍLE Povolit kandidáti s vědeckou hodností prvního cyklu dokončit své vzdělání a zvýšit své schopnosti v různých oblastech strojírenství a projektového řízení s postgraduální kurzy. Přesněji řečeno, by měl student po dokončení svého studijního programu: získal rozsáhlé znalosti v jedné nebo více... [-]

Specializačního Studia Absolvovat Ve Strojírenství (typ Projektu)

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Graduate diplom v oboru inženýrství zvyšuje své odborné znalosti v různých oblastech strojírenství a řízení projektů. [+]

Graduate diplom v oboru inženýrství zvyšuje své odborné znalosti v různých oblastech strojírenství a řízení projektů. Student má možnost prohloubit své znalosti v jedné z šesti úrovní programu: Design a Computer-Aided výrobu; elektrotechnika; strojírenství; větrné inženýrství; Elektromechanika; zpracování signálu a telekomunikace. To umožňuje integrovat a aplikovat poznatky získané v průběhu jako součást projektu inovací, vývoje, transferu technologií nebo intervence v podnikání. cesty Specializované studium absolvovat ve strojírenství (typ projektu) Tento program je strukturován takto: Základní znalosti z inženýrství: 3 chody (9 kreditů) projektový management znalostní báze: 2 chody (6 kreditů) Specializace ve strojírenství: 2 chody (6 kreditů), v závislosti na koncentraci syntéza a integrační aktivity: Project Application (9 kreditů) Celkem: 30 kreditů Specializované studium absolvovat ve strojírenství (model kurz) Tento program je strukturován takto: Základní znalosti z inženýrství: 3 chody (9 kreditů) projektový management znalostní báze: 3 chody (9 kreditů) Specializace ve strojírenství: 2 chody (6 kreditů), v závislosti na koncentraci syntéza a integrační aktivity: Technical Project (3 kredity) Celkem: 30 kreditů publikum Tento program je otevřen pro uchazeče s školení v oblasti strojírenství, kteří si chtějí prohloubit své vědecké a technické znalosti v oblasti strojírenství. Kandidáti jsou držiteli školení v oblasti základních a aplikovaných věd jsou rovněž způsobilé. Nicméně, budou posuzovány ve zkušební době vyučování vysokoškoláka inženýrství. CÍLE Povolit kandidáti s vědeckou hodností prvního cyklu dokončit své vzdělání a zvýšit své schopnosti v různých oblastech strojírenství a projektového řízení s postgraduální kurzy. Umožnit profesní rozvoj krátký pro kandidáty s bakalářský titul dokončit své vzdělání a zvýšit své schopnosti v... [-]

Specializačního Studia Absolvovat V řízení Mořských Zdrojů

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Specializovaný Diplom (DESS) v oblasti řízení mořských zdrojů zahrnuje školení manažerů s globální vizí, víceoborové a integrovaný námořní domény. [+]

Specializovaný Diplom (DESS) v oblasti řízení mořských zdrojů zahrnuje školení manažerů s globální vizí, víceoborové a integrovaný námořní domény. To vlaky odborníků schopných používat metody, nástroje a techniky řízení účinně přispívat k rozhodování v odvětví námořní dopravy, a to jak operativně a strategicky. Student má možnost prohloubit své znalosti v jedné ze tří proudů programu: rybolov (rybolov a akvakulturu), řízení pobřežním a mořském prostředí a námořní dopravy. publikum Programy druhého cyklu v oblasti řízení mořských zdrojů jsou určena zájemcům s školení: Environmentální vědy (biologie, chemie, zeměpis, atd.), kteří si přejí získat školení v oblasti řízení prováděna v oblasti mořského prostředí; v oblasti řízení vědy či právní, kteří se chtějí specializovat v námořním sektoru. Passage Masters Všechny kurzy specializovaného Diplom (DESS) v řízení mořských zdrojů jsou nedílnou součástí MA v řízení mořských zdrojů. Je tedy možné, aby student zahájil svou cestu Dessel a pokračovat zvládnout. K dokončení svého pána, on musí: mít minimální GPA 02.03.-3.04.; splňují požadavky pro přijetí Mistra; podat novou žádost. Pracovní příležitosti Absolventi námořní správy zdrojů UQAR v manažerských funkcí, výzkumníky a poradci ve veřejnosti nebo v soukromí. Odvětví námořní dopravy je zvláště vyznačuje přítomností velkého počtu veřejných, poloveřejných i soukromých, a to jak v Kanadě, tak v zahraničí: provinční a federální ministerstva (rybolov, životní prostředí, doprava atd); ZIP výbory, povodí organizace; měst a obcí; nevládních organizací (Světová banka, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), Organizace pro ochranu přírody, World Wildlife Fund, atd); výzkumných středisek a vysokých škol; soukromých společností. Co je řízení mořských zdrojů? Rozmanitost a... [-]

Videos

UQAR - Vidéo institutionnelle de l'Université du Québec à Rimouski - Français

UQAR - Vidéo institutionnelle de l'Université du Québec à Rimouski - Mandarin

UQAR - Vidéo institutionnelle de l'Université du Québec à Rimouski - English